VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN Premium Apk PC & iOS

Buradan VPN Free’i indirebilirsiniz – Betternet Hotspot VPN Premium Apk PC & iOS , hiçbir ücret ödemeden ücretsizdir.

Betternet Vpn Apk Windows PC iOS’i indirin

Betternet Vpn Apk Windows PC iOS'i indirin

Betternet VPN Apk , Android cihazlar için ücretsiz ve sınırsız bir VPN (Sanal Özel Ağ) proxy’sidir. Betternet VPN, IP adresinizi maskeler, internet trafiğinizi şifreler, genel Wi-Fi’yi özel bir ağa dönüştürür ve Android telefonunuzdaki sitelerin ve uygulamaların engellenmesine yardımcı olur;

VPN (Sanal Özel Ağ), IP adresini gizlemek ve internet sansürlüğünü atlamak, coğrafi kısıtlamanın üstesinden gelmek ve istenen içeriğe erişmek için “Soğanlı Yönlendirici” olarak da bilinen Tor proxy gibi çalışır. Ancak VPN (Sanal Özel Ağ), Tor’dan (Soğan Router) daha hızlı bir bağlantı hızına ve daha iyi gizlilik ve güvenlik korumasına sahiptir.

İlgili Makaleler

 • Turbo vpn APK
 • Cyberghost vpn APK
 • Hızlı vpn APK
 • Cyberghost vpn APK
 • Psiphon VPN APK
 • Sıcak nokta kalkan APK
 • Gökyüzü vpn APK
 • Flaş vpn APK
 • Bir vpn APK
 • Bağlantı vpn APK
 • Vpn 360 APK

Bir VPN’in üç ana özelliği (Sanal Özel Ağ):

• Gizli Tarama: Bir VPN kullanarak, gizli bir tarayıcı yüklemeniz bile gerekmez. Basitçe VPN’inizi açın ve tüm İnternet trafiğiniz tamamen şifrelenir. Çevrimiçi etkinlikleriniz tamamen adsızdır.
• Wifi Güvenliği: Tüm çevrimiçi trafiğiniz bir VPN ile şifrelenmiş olduğundan, erişmeye çalıştığınız her ne kadar genel WiFi erişim noktası olursa, ortak Wifi risklerinden korunacak ve Wifi güvenliğinin tadını çıkaracaksınız.
• Konum Spoofer: VPN, IP adresinizi gizler; böylece konumunuz maskelenir ve herhangi bir içeriğe herhangi bir yere erişmek için coğrafi kısıtlamaları atlayabilirsiniz.

Betternet VPN’i Şimdi İndirin:

► Web Sitelerinin ve Uygulamaların engeli kaldırılması

Betternet ücretsiz ve sınırsız VPN kullanarak herhangi bir uygulamanın veya web sitesinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Facebook, Twitter, Youtube ve Snapchat gibi sosyal ağlara veya herhangi bir yerden engellenen web sitelerine erişmek için devlet sansürünü ve coğrafi kısıtlamaları atlayın!

► Anonim Bağlantı ve Gizlilik Koruması

Bir VPN kullanarak IP’niz ve konumunuz maskelenecek ve faaliyetleriniz artık İnternet üzerinden izlenememektedir. Betternet VPN servisi gizlilik korumanız ve web proxy sunucularından daha iyidir.

► Cihazınızı Sabitleyin

Betternet, halka açık WiFi noktaları veya hücresel veri ağlarına bağlıyken Android cihazınızın bağlantısını korur. Sadece ücretsiz bir Tor proxy’si (Soğan Router) gibi çalışır, ancak daha da güvenlidir. Şifreniz ve kişisel verileriniz güvendedir ve korsan saldırılarına karşı korunursunuz.

► Hızlı Hızda anonim olarak sörf yapın

Betternet hızlı! Konumunuzu otomatik olarak algılar ve sizi en yakın ve en hızlı sunucuya bağlar. Sonuç olarak, bağlantınız diğer VPN veya proxy sağlayıcılarından çok daha hızlı olacaktır.

► Shield WiFi Bağlantı Noktası

Halka açık Wi-Fi noktaları, bilgisayar korsanları için mükemmel yerlerdir ve kişisel bilgilerinizi ele geçirirlerse, kimlik hırsızlığının bir sonraki kurbanı olabilirsiniz! Betternet VPN proxy ağ trafiğinizi şifrelemek için gelişmiş VPN teknolojisini kullanır ve HTTPS üzerinden bir web sitesine bağlanmanızı ve WiFi etkin noktanıza güvenli bir koruma sağlamanızı sağlar.

Betternet VPN ücretsiz sürümü reklamları gösterir. Sınırsız ve reklamsız VPN’in tadını çıkarmak için premium’a yükseltin!

Betternet VPN premium Apk, internete anonim olarak bağlanmanıza izin veren en iyi çoklu platform Sanal Özel Ağ’dır. IP’nizi gizlemek ve internette kısıtlı materyalleri gezinmek için bir VPN kullanılır. Betternet kullanarak ülkenizdeki yasaklı web sitelerini ziyaret edebilir ve VPN açıkken internet kullanıyorsanız kimse sizi izleyemez.

Dahası, VPN internet bağlantınızı da hızlandırıyor ve betternet bunun için iyi bir hizmete sahip, duruma bağlı olarak bağlantıyı değiştirmenize izin veren çok sayıda ülke ve proxy’ye sahip. Sadece Android için kullanmakla sınırlı değil, Betternet’i iOS, Windows 7/8/10 PC için kullanabilir ve dünya çapında güvenli internet oturumları yapabilirsiniz.

Varyant Mimarisi Minimum Sürüm Ekran DPI
3.0.6
21 Ekim 2015 universal Android 4.0+ nodpi

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 4.3.3
13 Eylül 2018

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 4.3.2
11 Eylül 2018

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 4.1.0
Haziran 20, 2018

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 4.0.9
1 Haziran 2018

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 4.0.6
30 Mayıs 2018

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 4.0.4
25 Şubat 2018

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 3.8.5
15 Ağustos 2017

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 3.9.0 beta
30 Haziran 2017

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 3.8.0
Ocak 25, 2017

VPN Ücretsiz – Betternet Hotspot VPN ve Özel Tarayıcı 3.7.8

Betternet, herhangi bir konfigürasyon kaydı gerektirmeyen basit bir çözümdür, herhangi bir giriş yapmadan, dünyanın dört bir yanındaki en hızlı sunuculara bağlanan engellenen web sitelerine erişebilirsiniz.

YouTube videolarının, facebook’un, anlık görüntülerin veya diğer sosyal ağların engelini kaldırabilir ve devlet sansürünü atlayabilirsiniz. İSS’niz, Snoops veya Hacker’larınız tarafından izlenmenizi tamamen gizlemenizi sağlar.

Gelişmiş AES-256 Şifreleme tekniklerini kullanarak internet trafiğinizi korur ve çevrimiçi olmanızı sağlar. Bununla birlikte, çevrimiçi gezinirken parolanız ve kişisel verileriniz korunmaya devam ediyor.

Leave a Reply