Traffic Rider Son Sürüm 1.61 APK İndir

arış oyunu her zaman ilginç. Bu tür yarış oyunlarını oynamak adrenalinimizi artırabilir ve kendimize bazı çarpıcı şanslarla meydan okuyabilir. Büyük yarış oyununu tatmak isteyenler için, en son Trafik Sürücüsünü indirmeliler. APK 1.61 (510). Oyun, Traffic Racer’ın yaratıcısının başyapıtıdır. Oyun sonsuz yarış mücadelesini verecek. Oyunun içinde, tam kariyer modu adı verilen yeni bir seviye olacaktır. Daha sonra, oyun kaydedilen daha iyi grafik ve gerçek hayat ile de ilginç.

Trafik Rider incelemesi

Oyun içindeki bazı özellikler ile iyi. Oyunun yeni özellikleri, indirmek isteyen herkesin ilgisini çekmek için daha iyi bir oyun sağlayacaktır. Yeni oyunun en güzel yanı ilk kamera görüntüsü. Sürücüyü görebileceğiniz anlamına gelir – o da siz, arkadan. Yarış oyununun tadını çıkarırken yumuşak bir kontrol vermek daha iyi olacaktır. Daha sonra oyunda seçilecek 26 motosiklet var. Çeşitli motosikletler kullanılabilir. Bununla birlikte, bazı özel motosikletler kilitleniyor ve kilidini açmak için biraz para ve madeni paraya ihtiyacı var.
Her motosikleti özel yapan şey gerçek motor sesidir. Oyunun içindeki motosikletin sesi gerçek bisikletlerden kaydedilir.
Gerçek ve profesyonel sürücü olmak isteyenler için oyun aynı zamanda hoş ve ilginç. Evet, çünkü kariyer modunda denenecek 70’den fazla görev var. Oyun ayrıca toplamda 19 dile kadar destek veriyor!
O zaman, oyun ve grafiğe ne dersiniz? Bu oyunun oynanışı iyi. Kontrolü ayar menüsünden yapabilirsiniz. Öte yandan, oyunun kontrolü de iç kısımdaki titremeyle gerçek anlamda bir anlam ifade ediyor. Grafik hakkında, oyun gerçek bir yarış gibidir. Daha iyi grafiklerle 3D kullanır. Bununla birlikte, grafik aynı zamanda cihazınızın özelliklerine de bağlıdır. Lütfen bu güzel oyunu yüklemeden önce sistem gereksinimine bakın!
Sürüş beceriniz ne kadar iyi? Yola vuran bir motosikletin yüksek hızda rahatça manevra yapabileceğini düşünüyor musunuz? Motosikleti tam gaz kullanmak, kesinlikle hepimizin yaşamak istediği bir şey. Ancak, ihlal etmeyi sevmediğimiz gerçek trafik ve yol kuralları nedeniyle, gerçekten böyle bir deneyim yaşayamıyoruz. İlginç bir şekilde, sadece Trafik Rider’ı indirebildiğimiz ve son derece gerçekçi bir sürüş simülasyonu yaşayabileceğimizden, bu sınırlamalar hakkında endişelenmemize gerek yok.
Bu oyunun gerçeklikten uzak olduğu doğru ancak simülasyon ve görsel sunum, aksiyonu deneyimlemenize izin veriyor. İlk kişi perspektifi, dinamik manzara ve daha pek çok şey ile mükemmel şekilde eşleşen gerçekçi bir sürüş deneyimi yaratıyor. Bu oyunda ustalaşabileceğinizi düşünüyorsanız, Traffic Rider’i indirin ve becerilerinizin sizi ne kadar uzağa götürebileceğini görün.

Unlockable Modları

Ana kampanya dışında, belirli seviyelere ulaştıktan sonra diğer seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Kilidi açabileceğiniz ilk modlardan biri Sonsuz kampanya. Bu modda, herhangi bir araca çarpmadığınız sürece sonsuz şekilde çalışabilirsiniz. Bu kampanyadaki amaç, en uzak mesafeye ulaşarak mümkün olan en yüksek puanı almaktan başka bir şey değil.
Öte yandan, Time Trial, zamana karşı bir yarış. Harcamak için sadece birkaç saniyeniz var ve bundan en iyi şekilde yararlanmalısınız. Amaç, zaman çerçevesi içinde en uzak mesafeye ulaşmaktır. Düşme herhangi bir cezaya mal olmayacak, ancak hız büyük ölçüde etkilenecek. Free Ride, temelde serbest bir moddur ve somut bir amacı yoktur. Muhtemelen hepsinden daha basit.

Artıları:

• Kariyer modunda komple görev
• Gerçek karakter için 3D grafik kullanın
• Gerçek motosiklet sesi ile tamamlandı
• Profesyonel sürücü için yeni zorluk

Eksileri:

• android cihaz daha yüksek özellikleri gerekir
• Büyük hafıza gerekli

Nasıl oynanır

Aslında bu oyunun en ilginç yarış oyunlarından biri olduğunu görebiliriz. Gerçek sesle yarış mücadelesi daha zor olacak. Ancak, profesyonel olmak ve her yarışı kazanmak için, burada oynamak için bazı ipuçlarını okuyun.
Motosikletinizi oyun içinde ne kadar hızlı sürerseniz, o kadar yüksek puan alabilirsiniz. Yüksek puan faydalı olacaktır. Sizi treklerde şampiyon haline getirecek ve görevinizi tamamlayabilmeniz için bazı yeni eşyalar satın almanız da yararlı olacaktır.
Öte yandan, 100 km / saat’ten daha yüksek bir hızla sürdüğünüzde ve araçları yakından solladığınızda, bonus puan ve nakit para kazanacaksınız. Daha fazla para ve nakit toplamak çok faydalı olacaktır ancak burada dikkatli olmanız gerekir. Şansınız olduğunda, ters yönde sürmeyi deneyebilirsiniz. Ayrıca size yeni bir ekstra puan verecek.

ChangeLog

• Yeni bir bisiklet ekledi
• Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Leave a Reply