Şanslı yamalı orijinal apk indir v8.5.2 android için (2019)

Şanslı yamalı orijinal apk indir v8.5.2 android için (2019)

Şanslı yamalı orijinal apk indir v8.5.2 android için (2019)

Herkese  selamlar Şanslı yamalı Apk  İndirme  bağlantısını mı arıyorsunuz? Cevabınız evet ise, okumaya devam edin. Uygulamalardaki reklamlar, her gün uğraştığımız oldukça yaygın bir şeydir. Ancak, birçok reklam içeren uygulamalar var ve bu da kullanıcı deneyimimizi bozan bir şey. Dolayısıyla, bu reklamlardan kurtulmak için bir uygulamanın ücretini ödemeyi tercih eden birçok Android kullanıcısı vardır. Tamamen özellik ekleme veya kaldırma tercihinize bağlıdır. Uygulama özelleştirmesi söz konusu olduğunda tat özneldir. Şanslı yamalı  kombinasyonları test etmek ve size en çok hangi ayarın size uygun olduğuna karar vermek için seçenekler sunar.

Peki ya bu Android Uygulamaları için bir şey ödemek istemiyorsanız? Eh, bu  android için  Şanslı yamalı apk kurtarır gelir. Şanslı yamalı bir indirme bağlantısı arıyorsanız, o zaman doğru yere indiyseniz, çünkü size Şanslı yamalı apk  indirme bağlantısını sağlayacağız  . Ancak, devam etmeden ve indirme bağlantısını sunmadan önce, Lucky yamalı apk ne olduğu ve size nasıl yardımcı olabileceği hakkında konuşalım. Ücretli uygulamaları ücretsiz olarak indirmek istediğimiz zamanlar genellikle vardır. Veya belirli bir uygulama oluşturan reklamlardan kurtulmak istiyorum. Ancak bunu dümdüz bir şekilde yapmak bize biraz para kazandıracak. Ama aynı şeyleri tek bir kuruş bile harcamadan yapmak istersen,  Şanslı yamalı. uygulama size yardımcı olabilecek tek uygulama.

Şanslı yamalı Apk İndir 

 

Şanslı yamalı Android için harika araçlardan biridir ve bu konuda hiçbir şüphe yoktur. Neredeyse tüm Android uygulamalarını ve oyunlarını hacklememize yardımcı oluyor. Reklamları engellememize, farklı uygulama izinlerini değiştirmemize ve bir sürü başka şey yapabilmemize izin verir. Şanslı yamalı apk uygulaması bazı özellikleri hakkında konuşalım.

Uygulama ismiŞanslı yamalı
versiyon8.5.2
GeliştiriciChelpus
Desteklenen AçıkAndroid 2.3+
Ort. Derece4.8
Son güncelleme04 Temmuz 2019

Lucky Patcher Apk (Özellikler)

Lucky Patcher Apk  , uygulama içi satın alma korsanı, özel uygulamalardan reklamları kaldır ve köklü olmayan cihazlarda çok daha fazla LP çalışması gibi harika özelliklerle birlikte gelir, ancak köklü olmayan mobil cihazlarda da tüm şanslı özellikleri kullanabilmek için yalnızca sınırlı özelliklerden yararlanabilirsiniz.  Android cihazınızı rootlamak zorundasınız yamalı rootlu ve rootlu olmayan cihazlar için temel fark, rootlu bir cihazda uygulamalarınızı kaldırmadan değiştirebilmenizdir ancak rootlu olmayan akıllı telefonlar olması durumunda, herhangi bir değişiklik için modifiye edilmiş bir apk dosyası oluşturmak zorundasınızdır. Uygulamalarınızdan & Kaldır ve biraz dağınık olan bu uygulamayı yükleyin. Şanslı yamalı app tüm özelliklerinin listesi burada.

 • Reklamları Herhangi Bir Uygulamadan Çıkarın : Bu zamanlarda reklam, bireylerin programı kullanırken veya bir eşleşme ile oynarken karşılaştığı en sinir bozucu fikir haline gelmiştir. Bazı programlar iyi bir reklamcılık davranışına sahiptir, ancak programcıların çoğu yönetilemez hale gelen o günlerde önemsizdir. Bu nedenle, ayrıca rahatsız edici reklamlardan tamamen yukarıya doğru beslenirseniz, o zaman bu program sizi neşe almaya zorlar. Bu en iyi LP programının desteğiyle birlikte google’ı ve programlardaki farklı platform reklamlarını ve eşleşmelerini kolayca alabilirsiniz.
 • Lisans Doğrulamayı Kaldırma: Herhangi bir apk dosyasını google oyun mağazası dışındaki herhangi bir yerden indirip kurarsanız, lisans doğrulama hatasıyla karşılaşabilirsiniz. Bu uygulamanın yardımıyla lisans doğrulamasını uygulamalarınızdan kaldırabilirsiniz.
 • Uygulamaları SD Karta Taşı: Eğer Android cihazın dahili hafızasında azalma varsa, uygulamaları SD karta aktararak kolayca yer açabilirsiniz. Ancak, uygulamaları SD karta aktarmak o kadar kolay değildir ancak şanslı yamalar sayesinde, Büyük Boy uygulamalarını mobil dahili depolama alanından SD karta kolayca taşıyabilirsiniz.
 • Ücretsiz Ücretli Uygulamalar: Oyun mağazasında ücretli herhangi bir favori uygulamamız var mı, bu uygulamayı üçüncü taraf kaynaklardan indirmeye çalışıyorsunuz ancak lisans doğrulama işlemi nedeniyle indirdikten sonra uygulamayı çalıştıramıyorsunuz. Bunu atlamak istiyorsanız, o zaman şanslı yamalı uygulamasını kullanarak kolayca yapabilirsiniz  . Lisans doğrulamasını çok kolay bir şekilde kaldırabilir. 😉
 • Modded Play Store : Modded PlayStore Kullanan Şanslı Yama Kullanarak Modded PlayStore Oluşturabilirsiniz. Onları Çatlamadan  Korumalı Uygulamalara Google Lisans Doğrulama Kitaplığı ile korunmanıza yardımcı olur.
 • Güvenli ve Güvenli : Lucky Patcher Kullanımı% 100 Güvenli Lucky Patcher Uygulaması Zaten Para Kazanmak İçin Reklamları Kullanıyor, Böylece Size Hiçbir Yerde Mobil Veri Satmazlar. Bu Uygulamanın Zararlı Olduğunu Duyabilirsin, Google Play Koru bu uygulamayı zararlı gösterir, ancak Yoksay.
 • Yedekleme Uygulamaları : Lucky Patcher Apk Kullanarak Uygulamalarınızı ve Önemli Dosyalarınızı Kolayca Yedekleyebilirsiniz. ‘Yedekleme özelliği al’ uygulaması, uygulamanın yedeklemesini harici dosyaya kaydetmenizi sağlar. bu daha sonra buluta veya bilgisayarınıza aktarılabilir. Bir süre sonra, problemsizce bilgileri saklanan yerlerden alabilirsiniz.
 • Yüklenen Uygulamaları Klonla: Ayrıca, Lucky Patcher  Son Sürümünü Kullanarak Android Aygıtınıza Yüklenen Herhangi Bir Uygulamayı  Klonlayabilirsiniz .
 • Uygulama İçi Satın Alımlar : Lucky Patcher uygulamasının en popüler ve önemli özelliklerinden biri, Uygulama içi satın alımların Hack özelliğidir. Şimdi, geliştiriciye kartınızla tek bir $ ödemeniz gerekmeden uygulamalarınızda ücretsiz şeyler satın alabilirsiniz. Bu özelliklerin dışında bir sürü başka özellik de mevcut. Bunun için uygulamayı indirmeyi düşün ve bunları kendin çöz. Şimdi şanslı yamalı hakkında konuşalım  apk indir

İndir Lucky Patcher APK Son Sürüm

Şanslı yamalı indirmek için   yukarıdaki indirme düğmesine tıklamanız yeterlidir. İndirme düğmesine tıkladığınızda indirme birazdan başlayacaktır.

Android’de Lucky Patcher Apk Nasıl Yüklenir

Şimdi İndirilen Lucky Patcher’ı indirdiğinize göre bir sonraki soru android akıllı telefonunuza nasıl yükleyeceğinizdir. Devam etmeden ve yükleme işlemine başlamadan önce, akıllı telefonunuzun bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesini desteklediğinden emin olmanız gerekir.

Not: Devam etmeden önce Android akıllı telefonunuza şanslı yamalar yüklemeden önce. Cihazınızı zaten root ettiğinizden emin olun. Şanslı yamalı sadece köklü telefonları ile çalışır beri. Akıllı telefonunuz köklü değilse, telefonunuzu köklemek için Kingoroot kullanabilirsiniz.

 • Her şeyden önce, akıllı telefonunuzun ayarlarına gidin.
 • Bundan sonra güvenlik gitmek

 

 • Burada, “bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin ver” seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir.
 • Basitçe özelliği etkinleştirdiğinizde, gitmeye hazırsınız.

Şimdi yukarıdaki APK dosyasını indirin Düğme yükleyin ve kurulum tamamlandıktan sonra google play’in güvenli olmayan uygulama iletisini koruyabildiğini görebilirsiniz, ancak tamamen endişelenmeyin bu yüzden “Yine de yükle” düğmesine dokunun

Descargar Şanslı Yama

Şimdi İndirin

“Lucky Patcher App Installed” hatası nasıl düzeltilir

Birçok kullanıcı APK dosyasını kurarken LP’de bu hatayı “Uygulama Yüklenmedi” olarak alıyor. Aynı hatayla da karşılaşıyorsanız endişelenmeyin, bu sorunu çözmek için buradayım. Yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki adımları dikkatlice takip etmeniz yeterlidir.

Şanslı yamalı orijinal apk indir v8.5.2 android için (2019)

 • Telefonunuzda Play Store uygulamasını açın
 • ““ Butonuna tıklamanız yeterli

 

 • Aşağı kaydırın ve oyun korumasına dokunun

 

 • Sağ taraftaki ayarlar simgesine dokunun

 

 • Şimdi “Güvenlik Tehditleri için Cihazları Tara” seçeneğini devre dışı bırakın
 • Bir uyarı alacaksın. Bunu görmezden gelin ve Tamam’a tıklayın.

 

Şimdi Klasörü İndir ve LP apk dosyasını tekrar indir. Tebrikler! “Uygulama Yüklenmedi” hatasını düzelttiniz. 😀

Lucky yamalı kullanarak lisans doğrulama nasıl kaldırılır

Not:  Herhangi bir üçüncü taraf geliştirici tarafından denetlenmeyen bir APK dosyası seçmeyi unutmayın.

 • Her şeyden önce, şanslı yamalı uygulamasını başlatmak zorunda.
 • Ardından, düzenlemek istediğiniz uygulamanın adına dokunun.
 • Ardından “Lisans Doğrulamasını Kaldır” seçeneğini seçin.
 • Bundan sonra, “Auto mode” seçmeli ve uygulamayı interneti kullanarak test etmelisiniz.
 • Negatif bir sonuç alırsanız “Otomatik mod (Ters)” veya “Aşırı Otomatik mod” seçeneğini seçin.
 • İşler düzgün giderse, lisans doğrulamasını kaldırmayı kaldırabilirsiniz.
 • Uygulamayı orijinal tercihine geri götürmek isterseniz. “Değişikliklerle ODEX’i Kaldır” veya “Geri Yükle” seçeneğine tıklamanız yeterli;

Şanslı yamalı kullanarak uygulama içi satın alımlar nasıl yapılır

Android Telefonunda Şanslı Yama’yı Aç, bedava bir alışveriş yapmak istediğin oyunun inapp ve lvl emülasyonu ile modlanmış apk dosyası oluştur. Bir kez oluşturduğunuz Modded apk dosyasını yeniden kurun ve ücretsiz satın alma için hazır olursunuz.

Lucky Patcher Apk Kullanımı Güvenli mi?

Evet,  Lucky Patcher  herhangi bir cihazda, yani Android, iOS ve PC cihazlarında kullanmak için güvenlidir. Diğer uygulama geliştiricileri aldatıyor gibi insanlar Lucky Patcher güvenli olmadığını düşünüyorum. Uygulama geliştiricilerinin para kazanmak için tüm kaynaklara sahip olması durumunda, kullanıcılar oyun keyfini çıkarmanın yollarını para kaybederler. Ücretli uygulamaları ücretsiz olarak almanın resmi bir yolu olmasa da, Lucky Patcher apk kullanırken hiç kimse kökeninizi veya hedefinizi tanımlayamıyor çünkü bunu yapabilirsiniz. Bazı uygulamalar, uygulamalarını hacklemenize izin verir, bazıları ise yapmayı reddeder. Bu gibi durumlarda, bu uygulamaları denemeye devam etmemelisiniz ve bazen Lucky Patcher’ı bu şekilde kullanmak güvenli olmayabilir.

Uygulamayı kullanırken az sayıda insan bazı sorunlarla karşılaştıklarını gözden geçirdi; Oldukça güvenlidir ve cihazınıza herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya başka bir sorunla zarar vermez. Belirli bir uygulama ile uğraşırken karışıklık alır gibi yamaları çalıştırırken dikkatli davranmanız gerekir. Şanslı yamalı apk akıllı telefon kullanıcıları için sel gibi. Şanslı yamalı apk kullanmak için yasak veya yasak olmayacak. Kullanıcılara en iyisini vermesine rağmen, bazen daha fazla dikkate alınmayacak olan geri çekilişleri de vardır.

Böylece  virüs, tehdit, vb. Herhangi bir korku duymadan cihazda Lucky yamalı kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz  . Henüz indirmediyseniz Lucky yamalı apk kullanmak ve indirmek tamamen güvenlidir.

Lucky Patcher Apk (SSS)

S1)   Şanslı yamalı PlayStore’da Neden Kullanılamıyor?

Ans)  LP App esas olarak oyun mağazasında ve internette mevcut olan Hacking Apps içindir ve google politikaları, Lucky yamanın oyun mağazasında bulunmamasının ana nedeni olan oyun mağazasında herhangi bir hackleme veya kırma uygulamasına izin vermemektedir.

S2)  Şanslı Yama’nın No-Root Versiyonu Var mı? Eğer köklü olmayan android üzerinde Lucky yamalı kullanacaksanız, o zaman uygulamanın tüm temel özelliklerinden yararlanamayacaksınız. Lucky yamalı uygulaması, kök ayrıcalıklarını düzgün bir şekilde yerine getiren bazı özelliklerden oluşur.

S3)  Şanslı yamalı Android indirmek ve yüklemek gerçekten güvenli mi?

Ans)  Evet! Şanslı yamalı% 100 güvenli ve güvenlidir çünkü Chelpus adlı güvenilir bir şirket tarafından geliştirilmiştir, bu günlerde 800 milyondan fazla kullanıcı bu uygulamayı kullanmaktadır ve bu sayı her ay büyümeye devam etmektedir. Bir şey hakkında endişelenmeden bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

S4)  Şanslı Yama’yı iOS’ta Kullanabilir miyim?

Ans)  Şanslı yamalı yok iOS için uygun değil

S5)  Şanslı yamalı tüm oyunları kesebilir mi?

Ans)  Şanslı yamalı tüm oyunları kesemez. Günümüzde birçok popüler oyun COC, 8Ball Pool, PubG gibi internete dayanıyor ve kendi sunucularını kullanıyorlar. Bu nedenle, çevrimiçi oyunların çoğu Lucky Patcher ile saldırıya uğramaz.

S7)  Google Chrome “Bu dosya zararlı olabilir” diyor. Lucky yamalı bir virüs mü?

Ans)  Chrome bu mesajı indirdiğiniz her .apk dosyası için görüntüler. Bu sadece bir uyarı mesajıdır, görmezden gelebilirsiniz.

Şanslı yamalı ile hangi oyunlar kesilebilir?

 • Sokak Dövüşü 2: Çok Oyunculu
 • Stunt Araba Yarışı – Multiplayer
 • Zombi Birliği
 • Metro sörfçüleri
 • Aç köpekbalığı evrimi
 • Smash Polisleri Isı
 • Ölümcül Kavga: Dövüş Oyunu
 • Rüzgârın yaşı 3
 • Zombi Yolu 2
 • Çubuk Savaşı: Eski
 • Sadece bağır
 • Küçük Askerler 2: Özel Operasyonlar
 • Townsmen
 • Canavar Savunucusu
 • GUNSHIP SAVAŞI: Helikopter 3D.
 • Denemeler Sınır.
 • World of Tanks Blitz.
 • Bloons TD Savaşları
 • Kule Çılgınlığı 2: 3D Savunma
 • Soygun Bob 2: Çifte Sorun
 • Ve daha fazlası!

Şanslı yamalı  V8.5.2 (Changelog)

 • Bazı uygulamalar için Android 9’daki düzeltme ekini düzeltin;
 • Çeviriler güncellendi.

 

Leave a Reply