Rüya Lig Futbol 2017 v4.15 Hileli APK

Rüya Lig Futbol 2017 v4.15 Hileli APK

League Soccer 2017 Rüya  stüdyosu Android için Rüya Lig İlk Dokunuş süper güzel ve popüler bir oyun Sürüm 2017 sadece birkaç dakika önce, Google Play’de Android sürümü piyasaya çıktı ve yine her zaman olduğu gibi, karar  için  serbest bırakılması ile örtüşmektedir bu  ilk spor oynuyorsunuz, özellikle futbol severler gözden geçirdi. Futbolun şimdi değiştiğini her zaman hatırladık! Dream League Soccer 2017, gezegendeki en iyi takımı oluşturma şansı! Bu oyunda yeni oyuncular işe alabilir, stadyum yöneticinizi yenileyebilir ve ekibinizin zihninde zafer kazanması için farklı egzersizler koyarak hayal edersiniz! Oyun, gerçek dünyadaki gibi bir futbol klübüne sahip olacak kişilerin oyuncularını kendi takımlarını kişiselleştirmek veya başka takımlara satmak için kullanabilecekleri parayı kullanabilecekleri için çok uygundur! Buna grafiksel bir ortamda basit ama işlevsel bir oyun eklediğinizde, çekici kontrolörler de oynanan futbolu hissedebiliyor, deneyimleriniz de var!

Dream League Soccer 2017 – Android’deki en popüler futbol tema oyunlarından birinin devamı. En iyi takımınızı toplamaya çalışın ve tüm şampiyonlukları ve maçları kazanın. Oyunda, takımınızı Diego Costa, Aaron Ramsey ve diğer ünlü futbolcuları işe alabilirsiniz. Oyundaki oyuncular FIFPro ™ sertifikalıdır. Ayrıca kendi stadyumunuzu kurabilir ve ev maçları düzenleyebilirsiniz. Altıncı bölümden yola çıkarak, 6 lig için hedefimize giderek geçiyoruz. Oyun, Sunset Sons grubundan özgün bir müzikal tasarıma sahip.

Bildiğimiz gibi futbol değişti ve bu SİZİN gezegendeki en iyi takımı kurma şansınız.

Oyuna başladığınızda, bir takım adı seçmeniz, ekipmanınızı tasarlamanız ve bir kaptan seçmeniz gerekir.

Formasyonunuzu seçin, tarzınızı mükemmelleştirin ve prestijli Elite Division’ı kazanmak için 6 Lig’e yükselirken karşınıza çıkan herhangi bir takımı üstlenin.

Serüveniniz boyunca ekibinizin çeşitli yönlerini de yönetebilirsiniz: stadyumu iyileştirin, yeni stratejiler deneyin, işaretler yapın ve başlangıçtaki sıranızın istatistiklerini kontrol edin.

Dream League Online, Dream Team’inizi dünyanın en iyilerine karşı koyuyor. Takımınızın en iyisi olduğunu kanıtlamak için rütbelerde ilerleyin!

Kendi takımını yaratıp yönettiğin bir futbol oyunu. Oyun akıllı taktikleri kullanan zorlu bir AI bulunuyor. Oyun ayrıca FIFPro ™ lisanslı oyunculara, sayısız yarışmalara, çok sayıda özelleştirme seçeneğine, global sıralamaya ve daha fazlasına sahiptir.

Özelliklerinden bazıları süper spor Dream League Soccer 2017 Android oyunu:

 • Hayalinizdeki takımı oluşturmak için iletim (transfer sistemi) kullanımı
 • Paralarınızı satın alabileceğiniz ya da ücretsiz transfer piyasasını kullanabileceğiniz herhangi bir oyuncuyu kullanın!
 • Eşsiz potansiyelini kullanarak tam potansiyellerine ulaşmak için oyuncularıyla çalışmak.
 • 60’ın üzerinde eşsiz kutlama, gerçekçi kamera ve muhteşem animasyon ile çeşitli yarışmalara katılmak
 • Oyuncuların sahadaki gerçek yüzünü göstermesi için pratik yapma imkanı
 • Afazysh oyuncuları için dostça bir futbol maçı için koşullar sağlama yeteneği
 • Giriş oyuncularını zemine, oyuncuların puanlaması vb. İlginç hareketlere bakın.
 • Sağ ve sol kontrol tuşuyla üç ana oynatıcı ile dokunmatik ekran denetleyicisi üzerinden kontrol etmek kolaydır
 • Üç boyutlu için gerçekçi ve tasarlanmış bir animasyon dahil!
 • Hayalinizdeki stadyum inşa etme yeteneği, süper starlarını sergilemek için!
 • Yarışmalar ve antrenmanlar sırasında Charly Coombes’dan heyecan verici ve eğlenceli müzik çalma
 • Bağımlılık yapıcı bir oyunla HD grafiklere sahip…

League Soccer 2017 Rüya  artık gelmiştir Play Store’daki oyun  5.0 derece  olduğu  4.6,  çok kısa bir sürede dünya çapında Android kullanıcıları tarafından 50 milyondan fazla kere yeni sürümü Apkfine bulduk ve  ilk defa  verileriyle Android 5’in üstünde çalışan indirme modu test edildi ve çevrimdışı. Oyunun ekran görüntülerini ve fragmanlarını görüntülemek için + bizimle ücretsiz indirin…

Sürüm v4.15’teki değişiklikler:

* Çeşitli optimizasyonlar ve oyun düzeltmeleri – hiçbir şey eklenmedi.

Yükleme talimatları ve Dream League Soccer 2017 oynamak:

– Kurulum dosyası oyunu indirip yükleyecektir.

– Veri dosyaları sıkıştırmasından indirdi. Android / Obb kopyası yolunda Com.firsttouchgames.dls3 klasörü.

– Oyunu çalıştır ve keyfini çıkar.

Leave a Reply