PC için ePSXe

PC için ePSXe

Açıklama

“Gelişmiş PSX öykünücüsü” olarak kısaltılmış olan ePSXe, PlayStation video oyun konsolu için kullanıcılarının evdeki kişisel bilgisayarlarından PS (PlayStation) oyunlarının keyfini çıkarmasını sağlayan bir emülatördür. ePSXe apk emülasyon tabanlı bir oyundur. Bu oyun, hız ve ses konusunda yüksek bir hassasiyete sahip (% 99’dan fazla) ile çok uyumlu. PC’nizde PS (PlayStation) video oyunlarının keyfini yüksek grafiklerle izlemek istiyorsanız, pc için epsxe yüklemek için gitmelisinizPC’nizde (kişisel bilgisayar). Ekim 2000’de piyasaya sürüldükten sonra, ePSXe PSX öykünme sahnesinde bir ayaklanma oldu ve zamanın diğer PlayStation emülatörlerinden daha yüksek uyumluluk ve işlevsellik kazandı. EPSXe 1.6.0 (yeni sürüm) Ağustos 2003’te piyasaya sürüldükten sonra gelişimi durgun görünüyordu, söylentiler epsxe’nin kaynak kodunun bir sabit disk arızası nedeniyle kaybolduğunu iddia ediyordu. Bununla birlikte, Nisan 2008’de, o sırada ePSXe geliştiricileri, kullanıcılardan ilham alarak, 2007 ortasında, güncellenmiş öykünücünün geliştirilmesine devam etmeye karar verdiklerini belirten bir açıklama yaptılar. Mayıs 2008’de ePSXe 1.7.0 sürümü (güncellenmiş sürüm) piyasaya sürüldü. Başka bir duraklamadan sonra, geliştiriciler Android için ePSXe’nin piyasaya sürüldüğünü açıklayan 2012 Ağustos’unda geri geldi. Bu emülatör, bazı iniş ve çıkışlara rağmen hala aktif ve korunan birkaç PS emülatöründen biridir. Emülatörde denenecek oyunlar topluluğu var. Bir video oyunu aynı zamanda uzman bir spor, zihinsel bulmaca seti, beceri testi ve daha fazlası olabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, ePSXe’nin tam adı, aynı zamanda eşdeğer uygulamalarda eksik olan daha büyük bir PlayStation deneyimini sağlama amacını belirten “geliştirilmiş PSX emülatörüdür”. Bu emülatörü kullanarak video ve ses ayarlarını özelleştirebilir, farklı gamepadler yükleyebilirsiniz. pc için ePSXe apk , bilgisayarınızda bir video oyunu deneyimini taklit etmek ve ihmal edilebilir zorluklarla doldurma amacını yerine getirmek için mükemmel bir iş yapar.

PSX emülatörü programları , kullanıcının oyunu görsel bir sürücüden veya sistem depolama alanından yüklemesini sağlar. Çoğu epsxe oyunu bu uygulamayla mükemmel çalışır, oysa birkaç böceği olan diğerleri belirli bir oyun yaması yükleyerek düzeltilebilir. pc ücretsiz epsxe, herhangi bir kısıtlama olmadan Windows 32 bit ve 64 bit işletim sistemi (OS) için lisanslanmıştır. pc ücretsiz indirmek için epsxe tüm yazılım kullanıcıları tarafından ücretsiz indirilebilir. Emülatörün işlevselliğini arttırmak ve performansını artırmak için epsxe eklentileri de mevcuttur.

İşletim sistemine uyumluluk ve destek hakkında konuşursak (OS), ePSXe birçok işletim sistemini destekler. Mac kullanıyorsanız, mac için epsxe de kullanılabilir.

Oyunlar epsxe apk dahil değildir. Eğer dökümü ePSXe herhangi bir kişisel bilgisayarda CDROM oyun. Tonlarca eBay veya Amazon’dan gerçekten ucuza satın alabilir veya oyunu internetten alabilirsiniz. Tüm oyunların telif hakkı farklı şirketlere aittir. Öykünücüyü test etmek için, tam bir oyun olmayan oynanabilir bir demo indirebilirsiniz, ancak bu sadece bir gösteridir. Örneğin, Spyro the Dragon – demo veya daha birçok oynanabilir demo mevcut. EPSXe ilk kez oyunun kaydedildiği yolu bulmak için SD kartınızı tarayacak ve oynamaya başlamak için tıklayabileceğiniz bir oyun listesi oluşturacaktır.

Epsxe öykünücüsünde video oyunları oynarken, orijinal video konsolunun sahip olması gerekir. pc ücretsiz indirmek için epsxe bios internette mevcuttur. Yani ücretsiz orijinal PC’leri indirebilirsiniz.

 

Özellikler

 • ePSXe Ücretsiz ve Güvenli İndirme
 • En son versiyon
 • Tüm Windows sürümleriyle uyumlu
 • Kullanıcıların seçimi

ePSXe, giriş videosu ve ses arasındaki ses gecikmesini yönetmek için çeşitli modlar sunar. ePSXe, varsayılan olarak, daha fazla kare hızı ve ortalama hız emülasyonu sağlayan büyük bir ses arabelleği kullanır, ancak ek ses gecikmesi de sağlayabilir. ePSXe, daha düşük bir ses gecikmesi elde etmek için ancak daha fazla CPU gerektiren ses arabelleğini azaltmak için bazı düşük gecikmeli modlar da içerir.

 

SSS

 1. PlayStation neden yaratıldı?

PlayStation (PS), Aralık 1994’ten beri kuruldu. Japonya’da ilk orijinal PlayStation piyasaya sürüldü. İlk versiyonun yayınlanmasından sonra, kullanıcıların gereksinimlerine göre bir seri versiyon haline geldi.

 1. PC’de PlayStation oyunları oynayabilir miyim?

Evet, kesinlikle PlayStation aboneliğiniz olduğu sürece, Windows PC’nizde PlayStation 3 oyunlarını oynatabilir ve seçebilirsiniz. Uygulamanın masaüstü sürümü ayrıca hile kodları uyumluluğu, oyunu kaydetme özelliğini kullanarak oyunun herhangi bir aşamasında, istediği zaman ve istediği yerde kaydetme özelliği ve oyunun kaydedilmesine yardımcı olan hafıza kartları gibi bazı önemli özellikleri de sağlar. .

 

 

 

 1. Pcsx2 içeren bir diski nasıl kullanırım?

PCSX2 ile bir diski sadece aşağıda listelenen birkaç adımı izleyerek kullanabilirsiniz.

 • PCSX2’yi PC’nize yükleyin
 • Yüklü PCSX2’yi çalıştırın
 • DVD-ROM sürücünüze bir oyun diski yerleştirin.
 • “CDVD” üzerine tıklayın ve “Eklenti” yi seçin.
 • Eklentiyi yapılandırın ve “Eklenti / BIOS Seçici” yi tıklayın.
 • ‘Yapılandır’ düğmesini tıklayın,
 • “X: kaynak sürücü” seçeneğini seçin.

Hepsi gitmeye hazır.

 1. PC’de ps3 oyunları oynamak mümkün mü?

Evet, PS3 oyunlarını PC’de veya dizüstü bilgisayarınızda da oynayabilirsiniz. Ancak bundan önce, PS3 Emulator yazılımını video oyunlarından zevk almanız için gerekli olan kişisel bilgisayarlarınıza kurmanız gerekir.

 1. En çok satılan video oyunu nedir?

Video oyunları bugün büyük bir iş haline geldi. Çok satan bir oyun, bir stüdyoya yalnızca bir sonraki oyunlarında iyi kararlar vermekle kalmaz, aynı zamanda popüler kültürdeki konumunu da vurgular. En çok satan 10 video oyunu aşağıda listelenmiştir.

 1. Tetris
 2. Minecraft
 3. Büyük Araba Hırsızlığı V
 4. Wii Sports
 5. Oyuncu Bilinmeyen’in Savaş Alanı
 6. Süper Mario Kardeşler.
 7. Mario Kart Wii
 8. Wii Spor Tesisi
 9. Pokemon Kırmızı ve Mavi
 10. Yeni Süper Mario Bros

Leave a Reply