Benim konuşurken angela mod APK

Süper yıldız Angela ile buluşalım. “Benim Konuşan Angela Mod Apk” un büyüleyici dünyası . Angela senin kendi sanal evcil hayvanın ve sen ona harika bir hayat veriyorsun! Yavru kediden güzel bir yetişkin kediye kadar sizin için bakmak tamamen sizindir. En yeni modalarda Angela Apk’ı giyebilir, evini güzel bir şekilde dekore edebilir ve onu lezzetli yemekler ile besleyebilirsiniz. Ayrıca, birlikte oyun oynayabilir, havalı çıkartmalara sahip olabilir ve para kazanabilirsiniz. Make my konuşurken Angela Kendi süperstar.

Konuşan Angela’m MOD APK Sınırsız Her Şey (Money / Diamond)

 Benim konuşurken angela mod APK

Harika oyunun ana karakterinin My Talking Angela Apk Mod adındaki muhteşem kedi olduğu Outfit7’nin seçkin projelerinden biri. Diğer benzer oyunlarda olduğu gibi, onunla (Angela) ilgilenmek, evini korumak, kıyafet almak,

yapmak zorundasın. Şimdi İndir: Tom Mod konuşuyor APK [/ su_pullquote] saçını yap, yıkan, beslendiği zaman, sağlığını ve daha fazlasını izle Oyun size birçok mini oyun sunacak, böylece Angela dinlenirken veya uyurken sıkılmayacaksınız.

Benim konuşurken angela en iyi özellikleri APK

Paris’te Angela

 

Hadi  şimdi Talking Angela’ya katıl ve şimdi Paris’te, açıkçası aşk şehri, sihir ve stil. Çok fazla sürpriz ve ödül var. Muhteşem hediyelerle neşelen, en yeni stilleri seç ve Angela ile özel anlar yaşatacak büyülü kokteyller seç. Ve yakındaki kuşlara dikkat edin, ne ile uçabileceğini asla bilemezsiniz.

Çocuk Modunu Çevir

 

Konuşan Angela, Aralık 2012’de mobil  iPhone  ve  iPad için , ardından Ocak 2013’te Android mobil cihazlar için piyasaya sürüldü . Daha önceki oyun Konuşan Tom ve Arkadaşları uygulamalarının modelini takip etti, sanal bir hayvan olan cihazınızdaki mikrofona söyleyeceğiniz her şeyi tekrar tekrar söyleyecek, şimdi Angela ile onunla etkileşim kurarak, ekranda dokunarak ve kaydırarak.

Not: Ebeveynler için Konuşan Angela'nın bir çocuk modu olduğunu anlamaları en önemli şeydir. Uygulamayı ilk kez çalıştırdığınızda açmak isteyip istemediğiniz sorulur. Ve herhangi bir zamanda, uygulamanın ekranının sağ üstündeki küçük gülen yüzüne dokunarak açıp kapatabilirsiniz. [/ Su_note]

Bu önemlidir, çünkü korkutucu Facebook mesajlarının ortasındaki özellik. Ayrıca, Angela'nın kullanıcılarla metin sohbet etme yeteneği - çocuğunuzun Angela'yı konuşması için Çocuk Modu açıldığında kapanır. Angela hakkında bir şeyler okuduysanız, çocuklardan isimlerini istiyorsanız, yaşları değişiyorsa veya kıyafet değiştiren partiler ve dans hakkında şakalaşıyorsanız, Çocuk Modu açıksa, bunların hiçbiri olamaz.

Bunun dezavantajı:   açıp kapatacak kadar kolay olmaması ve bir çocuğun gülen yüze dokunmasını ve onu diğer moda getirmesini engelleyen bir Pin olmamasıdır.

Yine de, Çocuk Modu açıldığında çocuklar ne yapabilir? Angela'nın kelimeleri tekrar etmesini sağlayabilir, çocuklar canlandırabilir ve animasyonlu tepkiler görmek için onu (uygun olmayan veya yanlış anlamda!) Vurabilir ve dürtebilir , kuşları ekranda uçurabilir, endişelenme, onları yemiyor .

Şimdi ayrıca Talking Angela hakkında bazı Facebook mesajlarında referans verilen bir kamera özelliği de var. Kullanıcıları cihazlarının kamerasına bakmaya ve gülümsemeye ve başını sallamaya, başını sallamaya, esnetmeye veya dillerini çıkartmaya gibi belirli hareketler yapmaya teşvik ettiği doğrudur, böylece Angela da kopyalayabilir.

Angela ile Kedigil Frolics

 

Konuşan Angela'm için Angela ile birkaç farklı şekilde bağlantı kurmanıza izin veren birçok yön var. 'Sanal evcil hayvan' oyununda (Angela) eleman şeyin olağan tür içerir: , okşayarak duş, beslenme ve Angela uyutamaz. Bu parçalar iyi bir şekilde uygulanmış ancak orijinal ve zevkli değil. Ve sıkılmadan önce alabileceğiniz çok şey var.

Neyse ki Benim Konuşan Angela'mda yapılacak çok şey var APK. Eğlenceli mini oyunlar var: Bavul Kule, Tuğla Kırıcı ve Küçük Bulmacalar (bunun için bir ızgaraya sığması için Tetris tarzı parçaları bir araya getirmeniz gerekir). Oyun oynamak kolaydır ve çok bağımlılık yapar. Her ne kadar, oyunlar önceki scour'larınızı kurtarmıyor olsalar da, ilerlemeniz onları kapattığınızda kaydedilmediğinden dolayı.

Konuşan Angela APK Modumun bir başka ilginç kısmı da onları seviyelendirerek veya tamamlayarak kilidini açabileceğiniz “çıkartma paketleri” dir. Size verilen her paket, daha sonra sanal bir çıkartma albümüne yerleştirebileceğiniz birçok çıkartma içerir. Ayrıca dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla çıkartma ticareti yapabilirsiniz. Oyunun daha eğlenceli için geri gelmesini sağlayacak harika ve benzersiz bir yönü var.

Elbise ve Makyaj Angela

Angela'yı giydirmek ve çevresini geliştirmek için olan “Konuşan Angela'm Bedava İndirme” özelliklerinden biri. Kıyafetlerini değiştirebilir ve sahneyi değiştirmesi için yeni mobilyalar alabilirsiniz. Kıyafetler ve eşyalar, Angela'yı seviyelendirerek kazanılan oyun parası (jeton, başlangıç), mini oyunlar aracılığıyla ve hatta satın alarak satın alınabilir. Diğer konuşma uygulamalarında olduğu gibi, Angela'nın mikrofona söylediklerini tekrarlamalı olarak sevimli bir kedi sesiyle tekrarlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Angela'yı yakaladığınızın ekranını kaydetmek ve videolarınızı paylaşmak da mümkün.

Kürklü, Aile Eğlencesi

 

Konuşan Angela Modum, oynamak için oldukça basittir; hatta çocuklar ve çocuklar için idealdir. Uygulamanın menüsünün çeşitli bölümlerinin tamamı iyi açıklanmıştır, bu nedenle herhangi bir karışıklığa neden olmaz. “My Talking Angela” yı ilk kez kullanmaya başladığınızda, mini oyun kontrolleri son derece basittir. Ve menü simgeleri oynamak için büyük ve net.

Belirli görevleri yerine getirdiğinizde, bunları kullanma zamanının geldiğini göstermek için öğeler zıplar, Örneğin, Angela'nın vücudunu sabunladığınızda, duş başlığı hafifçe atlamaya başlar, size durulama zamanının geldiğini göstermek için (Angela). Daha sonra ne yapacağınızı belirtmek için altyazı, yardımcı bir yöntem olacaktır.

“Konuşan Angela'm” tasarımı tatlı ve şirin. Renk şemasının bir parçası olarak pembe özellikler aklını uçurur ve karakter kendini canlı, canlı ve çılgınlıkla doludur. Angela etkileyicidir ve size hareketlerinizde tepkiler verir ve onun nasıl hissettiğini ve yaptığı küçük sesleri nasıl hissettiğini yargılayabilirsiniz. Mini oyunlardaki müzikler iyimser ve hızlı bir şekilde kafanızın içinde sıkışıp kalıyor.

Konuşurken angela mod APK indir

Benim konuşurken angela oyun oyunu modded APK

  • Şu an hazır çocuklar kırmızı halı ünlüleri dünyanın en moda kentinde Talking Angela'ya katılan tek ve tek “Angela” .
  • Mükemmel hediyeler açmak için “Hediye” düğmesini tıklayın. Şık aksesuarlar ve makyaj kozmetiği için “Elbise Askısı” düğmesini kullanın .
  • Tuşuna bastığınızda “Kokteyl” butonuna, sen Parisli sihirli bir tat alacak.
  • “Kaydet” düğmesini oynat ve aptal videoları arkadaşlarınla ​​ve ailenle paylaş.
  • Gökyüzünde yükseklere uçmak için eğlenmek için “Larry” düğmesine basabilirsiniz.
  • Bilgelik sözleri için kalp şeklindeki “Fortune Cookie” düğmesine tıklayın ve Talking Angela ile eğlencenin tadını çıkarın.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Konuşan Angela güvenli midir?

Evet! Konuşan Angela güvende. Bu sadece çocuklar için eğlenceli bir oyundur ve birçok yetişkin de sıkılmadığı için onu seviyor. Bu kesinlikle güvenli bir oyun ve çocuk modu açıkken truing ile kolaylaştırır.

Angela ile nasıl sohbet edilir?

Sadece Konuşan Angela için Apk modunu indir. Angela ile sohbet etmenin en kolay yolu evcil hayvan.

Elbiseleri ve eski günleri hakkında sorularınızı sorun.

Angela ile nasıl konuşulur seni arar?

Angela'yı aramak gibisi yoktur ya da seni arar. Yani uygulamayı kullanmakta özgür olun. Madeni para ve elmas kazanmaya devam et.

Konuşan Angela kişisel sorular soruyor mu?

YOK HAYIR! Angela sadece genel bir soru sorar, cevabınızı ve sorularınızı dinleyerek sizi onunla meşgul eder. Aralarında gülerken yüz kameranı da kullanabilirsin, yüzündeki tepkilerini kopyalar.

Konuşan Angela çocuklar için uygun mu?

Evet! Tabii ki çocuklar için özel olarak tasarlanmıştır. Onların güzel evcil hayvan olarak, onlarla konuşabilir ve onun şirketi zevk alacaksınız.

Talking Angela nasıl oynanır?

Memnun olmak için onun ziyaret sitesi ile oynamak kolaydır. Bu dostça bir oyun uygulaması. Mod apk kullandığınızda, seviyelerin kilidini açmak istemezsiniz.

Angela'nın gözlerinin ardında kim var? veya Angela'nın gözünde bir insan var mı?

Tekrar! Sahte sadece bir oyun olduğunu söyleyerek asla inanma. Gözünde bir adam gibi bir şey yoktur ya da seni çağırır. Özellikle konuşurken Angela mod apk oyna.

 

Leave a Reply