MX Player Android İçin Son Sürüm [En İyi Müzik Çalar]

MX Player Android İçin Son Sürüm [En İyi Müzik Çalar]Akıllı telefonlar ve teknoloji gelişimi döneminde görsellerin kalitesi standartlarını çok yükseltmiştir. Görsel duyumuz diğer duyulardan daha fazla işe yarıyor. Gördüğümüz bir şey, beyin ve kalp gibi diğer vücut bölümlerimizin yanı sıra duygusal artı fiziksel eylemler ve duruma ilişkin tepkiler üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir.

Görsel Yaratıklar Biziz, Görsel Şeyler Sürülüyor, Oysa Sesler Soluyor.

-Steven Pinker

Görsel eğlence hakkında konuşurken, grafiksel gösterimin hiç kuşkusuz önemi var ama aynı zamanda gösterimin, olumsuz anlamda olduğu kadar olumlu olarak da çalışmasını etkileyebileceğini görmek için kullandığımız platform.
Çok yaygın görsel temsil ortamı videodur. Genellikle filmleri, dizileri, klipleri ve daha pek çoğunu video formatında görürüz. Piyasada farklı özelliklere sahip çok sayıda video oynatıcı bulunmaktadır.

Fakat ne oldu?

Tüm medya oynatıcıları kullanıcılarına tüm temel özellikleri sağlamadığından, hepsi kullanıcının gereksinimlerini karşılayamaz. 😞 Fakat bu durumda kullanıcıya ne olacak? İstediği hizmetleri almak için tüm medya oynatıcılarını indirmesi gerekiyor mu? 😰
Sadece bu bilmeceyi çözmek için ana makaleye geçelim. 😄

MX oynatıcı İndir

Evet, Doğru Okudunuz. Bu Problem Çözücünün Adı.

MX oynatıcı, özellikle tüm formattaki videoları, kendi temsili görünümlerinde oynatabilecek bir medya oynatıcısıdır. Android veya bilgisayar ekranında, diğer medya oynatıcılar gibi herhangi bir harici sorun olmadan kendinizi eğlendirmek için izin verebilir. MX player Download, gelişmiş donanım hızlandırma aralığına ve rakipsiz altyazı desteğine sahip güçlü bir video oynatıcıdır.
Manuel kısayollarla şaşırtıcı derecede geniş hareket kontrolü dizisi, istediğiniz filmin veya dizinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Bu, rahatsız edici ve ilkel video oynatıcılarını kullanmaktan bıkmış tüm kullanıcılar için bir rahatlama olabilir. Kullanıcılar için hayat kurtarıcı olarak çalışabilecek rahatsız edici bir video dönüştürme eksikliği var.

Şimdi İndirin

MX çaların ek özellikleri onu kireç ışığına maruz bıraktı ve dikkatinizi çekebilme özelliğine sahipti. MX çaları indirmeyi çok istersiniz. Muhtemelen yüksek tanımlı video oynatma özelliğine sahip olan MX player indir, ücretsiz olarak açıkça görülüyor.
Kullanıcı arayüzü, sonuç odaklı olduğu kadar kullanıcı dostu ve duyarlı olması gereken bir şeydir. MX player indirmesi olağanüstü kullanıcı dostu arayüzü ile kullanmaya değer.

MX Player Teknik Özellikleri

MX oynatıcısını indirdikten sonra alacağınız özellikler aşağıda verilmiştir:

MX Player Android İçin Son Sürüm [En İyi Müzik Çalar]
• MX oynatıcı indirmesi, formatlarından bağımsız olarak film izlemenizi sağlar.
• MX oynatıcı indirme işlemi, video dosyalarını doğrudan URL’lerinden aktarma olanağına sahiptir.
• Şaşırtıcı şekilde MX oynatıcı indirmesi, üzerinde herhangi bir video izlerken diğer uygulamaları sesli kullanmanıza izin verir.
• Çok çekirdekli kod çözme, çok çekirdekli kod çözme aracı olarak çok çekirdekli kod çözücü olarak MX oynatıcı özelliğini kullanmaya değer ve MX oynatıcısının çift çekirdekli aygıtlarla çalışma performansını test etmeye göre tek çekirdekli aygıtlarla karşılaştırıldığında% 70 daha iyiydi.
• MX oynatıcı indirme işleminden sonra kullanabileceğiniz kaydırma ve yakınlaştırma seçenekleri. Sıkıştırmanın yanı sıra yakınlaştırma efektini de uygulayabilirsiniz.
• Yakınlaştırma ve uzaklaştırma efekti olsa bile metin boyutunu değiştirebilirsiniz. Altyazı hareketleri, ileriye doğru kaydırın, önceki metnin yanı sıra diğerine gitmek için geriye doğru kaydırın. Yukarı / aşağı seçeneği, metni yukarı ve aşağı hareket ettirmek için kullanılabilir.
• Cihazınızı ne zaman çocuğunuza bir eğlence amaçlı kullandığınızda, yanlışlıkla veya kasten kullanarak, onları yanlışlıkla arama veya istemediklerine uygun olmayan bir şeye erişme gibi istenmeyen faaliyetlere götürecek şekilde kullanmaya başlaması çok yaygındır. Bu sorunla başa çıkmak için MX oyuncusu, onları istenmeyen tüm etkinliklerden uzak tutacak çocuk kilidine sahiptir.
• Video formatlarıyla ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur, çünkü video formatının tamamını belirli altyazı türleriyle destekleyebilir, yalnızca bu değil, aynı zamanda video altyazı türlerine göre çevrimiçi altyazı indirme özelliği de vardır. oynamak istiyorum.
• Desteklenen video oynatma formatı, SRT, TXT, SUB, SSA, SMI, MPL ve AAS formatlarını içerir.
• Ses ve parlaklık kontrol paneli çok kullanışlı ve kullanmaya değer.
• MX çaların AVI, FLV, MP4, MPEG ve daha birçok video formatıyla uyumluluğu çok dikkat çekicidir.
• Telefonunuzda mx oynatıcı varken, isteğinize göre canlı TV kanallarını izleyebilirsiniz.

Mx Player Pro

Mx player pro, mx player free versiyonundan gelişmiş özellikler yelpazesini alabileceğiniz mx player modudur. Gelişmiş kalite ile benzer özellikler size 6 $ mal olacak. Sınırsız işlevsellik kesinlikle satın almaya değer. Mx player pro’da, mx player’ın ücretsiz sürümünde can sıkıcı gelebilecek hiçbir reklam özelliği bulunmaz. Bu özellik sizi mx oynatıcınızın provalarını cihazlarınızda video oynatmaya zorlayabilir.
Mx player pro’da altyazıları yüksek kaliteli çok çekirdekli kod çözme özelliği ile değiştirebileceksiniz. Mx player pro varken altyazıların yeniden konumlandırılması yapılabilir.

MX Player PC için Ücretsiz İndirin

Şaşırtıcı ve neyse ki pc için ücretsiz MX player indir erişilebilir, bu, pc windows 7, 8, 8.1 ve pencere 10 için ücretsiz mx player indir kullanabilirsiniz anlamına gelir anlamına gelir. pc için mx player indir yenebilir.
PC için mx oynatıcı dostu arayüzü, yüksek kaliteli işlevselliği, çok sayıda jest kontrolü ve farklı formatlarda oynama esnekliği sayesinde kullanıcıları için medya oynatıcı olarak kullanılmaya değer.
Pc için ücretsiz indirilen mx player’ı almak için doğrudan bir kaynak yoktur çünkü temelde doğrudan Windows platformunda çalışamayan bir android uygulamasıdır. Ancak bu konuda endişelenmenize gerek yok, çünkü PC için mx oynatıcısını indirmek için kullanabileceğiniz yol budur.
Emülatör yardımı ile pc için ücretsiz mx oynatıcınız olabilir. Bir emülatör seçerken, işlevlerinden haberdar olmanız gerekir. BlueStack adlı emülatörü indirmenizi öneriyoruz. Yine de, seçimden daha BlueStack dışında başka bir emülatör kullanmanız isteniyorsa, sizinkine bakın ancak bir sonraki adımlar BlueStack için olduğu gibi hemen hemen aynı olacaktır.
• Herhangi bir tarayıcınızı açın ve BlueStack emülatörünü arayın ve bilgisayarınıza indirin.
• İndirdikten sonra, ekrandaki talimatları izleyerek BlueStack’i bilgisayarınıza kurmanız gerekir.
• BlueStack’ın kurulumundan sonra şimdi arama çubuğundaki mx oynatıcıyı arama zamanı.
• mx player uygulamasına tıkladıktan sonra otomatik olarak kurulum arayüzüne yönlendirileceksiniz.
• mx oynatıcısını indirdikten sonra şimdi gitmeye hazırsınız. Herhangi bir videoyu, cep telefonunuzda sahip olduğunuz aynı kontrollerle izleyebilirsiniz.

Mx Player Free Download Uygulaması İçin Mobil

Android cep telefonunuzda mx player ücretsiz indirme uygulaması almak için sadece Google oyun mağazasını ziyaret etmeniz ve mx player hakkında arama yapmanız gerekir.
• İndirme amacı için mx oynatıcıya tıklayın.
• Telefonunuzda bazı erişim izinlerine sahip olmanızı isteyecektir.
• İzin verdikten sonra android cihazında kendini indirmeye başlayacaktır.
• Telefonunuza otomatik olarak indirilir ve yüklenir.
• İstediğiniz ortamın keyfini çıkarmanız iyi olur.

Mx Player En son indir Ve Old Versions

Mx oynatıcıda küçük değişiklikler yapılmış birden fazla sürüm var. Tüm sürümleri eski veya en son sürümünde bazı değişiklikler var. Boyutları sürümden sürüme değişir, ayrıca android sürümünüze de bağlıdır.
Bazıları mx player eski versiyonunu sever, bazıları ise en yenisini bundan daha iyi bulur. Hepsi, mx oynatıcı video oynatıcısının çalışması ve özellikleriyle ilgili hoşlandıkları ve hoşlanmadıklarına bağlı.

Firestick Mx oynatıcı / yangın TV ve android TV kutusu

Mx player indir android telefonlar ve pencere pc için kullanılabilir ancak aynı zamanda ücretsiz olarak TV kutusu ve Firestick gibi akış cihazları destekleyebilir. Mx oynatıcı, altyazıları kendi başına indirebilmesi ve donanım entegrasyonu nedeniyle tüm yayın severler için hayat kurtarıcı bir medya oynatıcısıdır.
Mx oynatıcınızı yangın televizyonunuza nasıl kurarsınız? Bunu sizin için açıklayalım.
Başlamadan önce android TV ve diğer akışlı cihazlar için bu talimatları kullanabileceğiniz bir şey unutmayın.
• Doğrudan yangın TV ayarlarına gidin
• Daha yeni modeller kullanıyorsanız, yangın TV olarak yazılabilecek aygıta tıklayın.
• Geliştiricilerin seçeneklerine tıklayın
• Bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamalara dokunun ve açın.
• Şimdi ana ana ekrana dönün ve arama düğmesine tıklayın.
• Downloader yazın ve aramada görünen uygulamayı indirin.
• İndirici uygulamasını indirin ve cihazınıza gerekli erişime izin verin.
• Daha sonra mx oynatıcısını indirmek istediğiniz URL’yi soracaktır.
• Kur düğmesine tıklayın ve gitmeniz iyi olur.
• Telefonunuza mx oynatıcısını aldıktan sonra uygulama indiricisini silebilirsiniz.

MX Player Artıları ve Eksileri

başparmağını yukarı simgesi
Artıları
  • Mx player donanım entegrasyonuna rakipsiz bir şekilde her şeyden daha iyi.
  • Kullanıcı özelleştirmesi sınırın ötesinde. Kullanıcı ihtiyaç ve isteğine göre mx oynatıcısını kullanabilir. Yüksek kişiselleştirme altyazı değişiklikleri, parlaklık ve ses gibi farklı kontroller içeriyordu.
  • Otomatik altyazı ayarı, gerektiğinde kendi başlarına indirerek kullanıcıların enerjisini ve zamanını düşürür.
  • Çok çekirdekli kod çözme, kullanıcıları için esnek kılar.
  • Mx oynatıcısında kolayca oynatılabilen çok sayıda video türü. Bu, tüm medya oynatıcılarda nadiren ürkütülmesini sağlar.
  • Telefonunuzdaki diğer uygulamaları kullanırken mx oynatıcısını arka plan oynatıcısı olarak kullanabilirsiniz. Size arka planda oynatılan videonun ses erişimini sağlayacaktır.
  • Çocuklarınız rastgele kişilere yanlışlıkla yapılan aramalardan bıkmış olan ve diğer uygulamalara istenmeyen erişimleri olan tüm ebeveynler için yardımcı olacak videoları izlerken, ekranı kilitleyebilirsiniz.
başparmak aşağı-simge
Eksileri
  • Bazen geliştiricilerin bu sorunu çözmesi gereken sebepsiz yere çalışmayı bırakır.
  • • Çocuklarınızın mx oynatıcıyı kilitlemesini istiyorsanız, indirme işlemi için ek bir eklenti edinmeniz gerekebilir. Bu, kesinlikle ek alanınızı tüketecektir
  • Medya trafiğinizi rahatsız edebilecek çok fazla sinir bozucu ve istenmeyen reklam içeriyor. Sınırsız kontrol özellikleri ile reklamları ücretsiz eğlence almak için mx player pro’ya sahip olabilirsiniz.

“Gerçek bir son yok. Bu sadece hikayeyi durdurduğunuz yer. ”
-Frank Herbert

Sarmak

Piyasada çok çeşitli medya oynatıcıları olduğunda iyi bir medya oynatıcı seçmek her zaman zor olmuştur. İşinizi kolaylaştırmak için mx player ile ilgili her detayı yazdık. Şimdi top mahkemenizde, size uygun olup olmayacağına karar verebilirsiniz.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

MX Player’ı İndirmek Güvenli mi?

Tamamen mx oynatıcısını indirmek üzere olduğunuz yere bağlıdır. Kaynağın orijinal olduğundan emin olun. Mx media player’ı indirmeden önce izin okumaya ve gerektiğinde değişiklik yapmadan kaynağın orijinalliğinden emin değilseniz.

Mx Player Ücretsiz mi, Değil mi?

Mx video oynatıcının hem ücretsiz hem de profesyonel sürümleri mevcuttur. Her iki mod da çalışmada neredeyse aynıdır ancak ücretli ve ücretsiz sürüm arasındaki en büyük fark, sizin için can sıkıcı gelebilecek reklamlardır. Bu durumda, bedava mx player pro reklamlarına sahip olabilirsiniz.

AC3 Ses MX Player Tarafından Desteklenebilir mi?

Mx oynatıcı harici codec bileşenlerini çok iyi destekliyor. Varsayılan olarak, AC3 sesini çalamaz ve videonun oynatılamayacağını belirten bir mesaj görüntülenir, ancak harici kodekleri destekleyebildiği için, AC3 videosunu oynatmak için gereken kodekleri indirir.

MX Video Oynatıcı Chromecast ile İyi Eşleşiyor mu?

Mx video oynatıcı varsayılan olarak Google Chromecast ile uyumlu değildir, ancak Chromecast için, bu siteyi çözmek için resmi sitelerinin tavsiyelerine göre Localcast uygulaması adı verilen ek bir uygulamayı kullanmaktan daha iyi olduğunu düşünüyorsanız.

MX Video Oynatıcı, iOS Kullanıcıları İçin Kullanılabilir mi?

Android için mx oynatıcı geliştiricileri olarak iOS için benzer bir uygulama yapmadım, ancak iOS uygulama mağazasında mx oynatıcı uygulaması ancak farklı geliştiriciler tarafından kullanılabilir. Bu nedenle, bu uygulamanın ve özelliklerinin sizin lehinize çalışıp çalışmayacağından emin değiliz.

MX Media Player, VLC’den Daha İyi mi?

Her kullanıcı, medya oynatıcıya gelince çok hoşlanır ve hoşlanmaz. Böylece bazı kullanıcılar VLC’yi kendileri için iyi bulabilirler, ancak bazıları mx oynatıcıya gider. Yani bütün oyun kullanıcılara bağlı.

MKV MX Player’da Oynanabilir mi Değil mi?

MKV’yi mx oynatıcıda varsayılan olarak oynamak zordur, ancak farklı kodekler kullanılır. dosya oynatılabilir. MKV’yi oynatmak için hangi kodekleri indirmeniz gerekecek çevrimiçi olarak bulunabilir.

MX Player Pro’yu İlk Olarak Almak Daha İyi mi?

Hayır, doğrudan mx player pro’nuzu indirmenizi önermiyoruz. İlk önce mx player’ı ücretsiz denemelisiniz, sonra mx player pro’ya ihtiyacınız olup olmadığına ya da mx player free versiyonuna iyi karar verdiğinize karar veriniz.

Leave a Reply