MINECRAFT POCKET EDITION V1.13.0.1 TAM APK (MCPE 1.13.0.1 / BETA)

MINECRAFT POCKET EDITION V1.13.0.1

Minecraft Pocket Edition v1.13.0.1 FULL APK, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemelisiniz Mojang tarafından üretilen, Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız, evrendeki düşmanlarınıza karşı küpünüzden kontrol ettiğiniz karakter ile savaşmak, kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve yaşamaya çalışmak. Minecraft Pocket Edition v1.13.0.1 şimdi BETA’da kullanıma sunuldu, ana sürüm yerine geçiyor ve birçok iyileştirme var. Birçok yetenek içeren tilkiler, senaryo yazarken koordinat kullanım kolaylığı, yüzlerce ses ve video problemi çözüldü, yeni bloklar, envantere iyileştirmeler ve daha fazlası dahil edildi. Minecraft PE için mevcut sınırlamalar nedeniyle, MOD sunuyoruz böylece tüm cilt (kıyafetler) açıktır, böylece oyunun tadını biraz daha çıkarabilirsiniz. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmakla sağlanabilir. Türkçe dil desteği var. Minecraft Pocket Edition, Play Store’da 24.99 $ ‘dır ve 2.750.000’den fazla indirildi.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

Minecraft Pocket Edition v1.13.0.1 FULL apk dosyasını indirip yükleyelim.

KURULUM (MCPE 1.13.0.1 / BETA)

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0, karşılık gelen bölümde give / give @p command_block 64 yazın.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

 

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.13.0.1

Leave a Reply