MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.9 TAM APK (MCPE 1.12.0.9 / BETA)

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.9

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.9 TAM APK (MCPE 1.12.0.9 / BETA)

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.9 TAM APK (MCPE 1.12.0.9 / BETA)

]Minecraft Pocket Edition v1.12.0.9 TAM APK Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız yaşam alanınızı oluşturmak v e içinde bulunduğunuz açık dünyada kontrol ettiğiniz karakterle hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.4 BETA olarak tanıtıldı, canlıların seslerinde ve düzinelerce böcekde iyileştirmeler içeriyor. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Play Store’daki Minecraft Pocket Edition 24.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.12.0.9 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.9 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.9

Leave a Reply