MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.14 TAM APK (MCPE 1.12.0.14 / BETA)

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.14

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.14

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.14

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.14 FULL APK, inşaatı ve açık dünya oyunlarını seven öğretmenlerim için düzenli olarak güncel sürüm eklemem gereken Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biri. Amacınız, hayal gücünüzü oluşturmak ve içinde bulunduğunuz açık dünyada kontrol ettiğiniz küp adamla hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.14 onlarca hata düzeltmeleri ve görüntü iyileştirmeleri ile BETA olarak sunuluyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var. Play Store’daki Minecraft Pocket Edition 24.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

Dünyadaki nesneler yerçekimine meydan okuyan, 1 x 1 bloktan oluşan, taht oyunlarının hayal edilebileceği her şeyi oluşturmak için istiflenebilir ve manipüle edilebilir, Thrones Game of Westeros Oyunlarının karmaşık rekreasyonlarından film afişlerine ve hatta Game Boy emülatörlerine bile Super Mario Land’den ilk seviyeyi oynamayı. Cehennem, Danimarka hükümeti çalışan sunuculara sahip olacaklar, böylece turistler en mutlu ülkenin 1: 1 rekreasyonunu karayolları, evler ve görülecek yerler ile yeniden canlandırabilirler.

Ancak bu buzdağının sadece görünen kısmı ve şu anda bilmediğimiz bir kaç çılgın proje olduğundan eminiz.

Puan yok ve gerçek bir “son” yok (tartışmaya açık olsa da, tartışmayı çok derinlemesine koyarsak bitleri mahvederiz). Oyunun ana modunda, kaynaklarla dolu (rock, wood vb.) Bir dünyada başlarsınız ve karakteriniz için (Steve olarak adlandırılan) bir hayat kurmakla görevlendirilirsiniz. Bir gündüz / gece döngüsü kısıtlamalar sağlar: gece hayatta kalmak amacıyla kaynakları toplamak ve inşa etmek için gün ışığını kullanın.

Zombi benzeri yaratıklar geceleri karada dolaşıyor ve hayatta kalmanın tek yolu onları uzak tutmak için konut inşa etmektir. Bu yeterli zorluk çıkarmazsa, sevgiyle “sarmaşık” olarak adlandırılan yeşil bir düşman, öncelikle kaynaklar için madencilik yaptığınız yer altında yaşar. Yanlış madenciliği mağara girin ve aniden patladı sona erebilir. Kişinizde bulunan tüm kaynaklar, onları geri alabilene kadar öldüğünüz yerde kalır. Bu bir zevk!

Oyun hemen hemen her platformda oynanabilir: Android, iOS, Mac, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360, güncellenmiş sürümleri bu yıl PS Vita, PlayStation 4 ve Xbox One’a geliyor. Minecraft başlangıçta Mayıs 2009’da devam eden bir çalışma olarak ücretsiz olarak serbest bırakıldı ve bir kişi, Markus “Notch” Persson tarafından geliştirildi. O zamandan bu yana, Kasım 2011’de yaklaşık iki buçuk yıl sonra gerçekleşen tam sürümle birlikte birçok güncelleme yayınlandı. Temel olarak, halk oyunun parmak uçları altında geliştirildiği sırada oynamaya başladı.

Yeni başlayanlar için, tek geliştirici oyunlar oldukça nadirdir ve bu başarılı olanlar daha da benzersizdir. Sonuç olarak, Notch oyun dünyasında bir parça ünlü oldu ve şimdi Twitter’da yaklaşık 1.7 milyon takipçisi var. Ancak Minecraft’ın başarısının bir bedeli vardı. Mojang’ın takibi için bir marka ilan ettikten sonra, Scrolls, yayıncı Bethesda Softworks (rol oynama dizisi The Elder Scrolls, diğerleri arasında bilinir), “kaydırıcılar” kelimesini kullanarak İsveçli geliştiricinin üzerine ticari bir dava açtı. Sonunda her şey yolunda gitti, ancak Mojang bu sözcüğü sonraki sürümlerde kullanmamayı kabul etmek zorunda kaldı.

Minecraft ayrıca, bitmeden önce bir oyuncuya oyun bırakmanın öncüsüdür. PC oyun platformu konsepti Steam’in Erken Erişim programı pratikte bunun varlığına borçludur ve orada da durmayacak. Sony, PS4’te oyunların bitmemiş alfa sürümlerini yayınlama fikriyle de flört ettiğini itiraf etti.

Notch’in bebeği bir bütün olarak video oyunları üzerinde büyük bir etki yarattı, bütün bir tarz ve oyun tarzı yarattı. Rust (aynı zamanda Steam Erken Erişim unvanı olur), Terraria ve yaklaşmakta olan PS4 sersemletici gibi Unvan’ın muhtemelen var olmayacağı gibi başlıklar, Minecraft’ın sanal serbest biçimli keşif ve inşa etme fikrini popülerleştirmedi. Everquest gibi kurulan franchise’lar bile, bir sonraki oyun olan Landmark ile Minecraft’ın APK İndirme özelleştirme ve işçiliği kitabından birkaç sayfa çıkarıyor .

Oyun aynı zamanda hemen hemen her şey için kullanılabilecek boş bir tuval. Elbette, Büyük Britanya’nın rekreasyonları etkileyicidir, ancak daha da fazlası, sınıfta uygun çevrimiçi davranış ve işbirliğine dayalı problem çözme için bir öğretim aracı olarak kullanılmasıdır. Çocukları mimari ve sivil toplumla ilgilendirmek için bile uygulandı.

Minecraft, kullanıcıların dünyalar yaratmasını veya önceden oluşturulmuş dünyalarda hayatta kalmayı öğrenmesini sağlayan bir yaratım oyunudur. Özgürlüğü. İfade. Yaratıcılık. Sonsuz. Bunlar, mağazalarda bulacağınız geleneksel oyunlarla ilişkilendireceğiniz, birkaç hafta oynayacağınız ve daha sonra toz toplamak için rafa atadığınız sözcükler değildir. Minecraft, gerçek bir sonucu olmayan bir ifade şeklidir. Hayal gücünüzü aktığı sürece, oyun devam ediyor. Minecraft oynayan birçok kişi bunu anlıyor ve Minecraft’ın neden bu neslin en önemli oyunu olduğunu sorgulamayabilir.

Minecraft, İsveçli oyun geliştiricisi Markus Persson tarafından yaratılan ve 2011 yılında Mojang tarafından piyasaya sürülen bir sanal video oyunudur. Oyun, oyuncuların yaratıcılık gerektiren 3D prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyada çeşitli bloklarla inşa etmelerini sağlar. Oyundaki diğer aktiviteler arasında keşif, kaynak toplama, işçiliği ve mücadele sayılabilir. Oyuncuların dünyayı inşa etmek ve sağlığı korumak için kaynakları edinmesi gereken bir hayatta kalma modu ve oyuncuların birlikte kurulabilecekleri sınırsız kaynaklara sahip olduğu yaratıcı bir mod dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, oyunu değiştiren çoklu oyun modları mevcuttur. Oyunun Java Sürümü, oyuncuların yeni oyun mekaniği, eşyalar, dokular ve varlıklar yaratmak için oyunu modlar ile değiştirmelerine izin veriyor. Eylül 2014’te, Microsoft Mojang ve Minecraft’in fikri mülkiyetini 2,5 milyar ABD doları karşılığında satın alma anlaşması yaptığını açıkladı.

Minecraft kritik beğeni topladı ve sayısız ödül kazandı ve o zamandan beri tarihin en etkili video oyunlarından biri olarak tanımlandı. Sosyal medya, parodiler, uyarlamalar, ürünler ve MineCon sözleşmesi, oyunun yaygınlaştırılmasında büyük roller oynadı. Ayrıca sanal ortamlar ve donanım aygıtları inşa edildiğinden eğitim ortamlarında, özellikle bilgisayar sistemleri alanında da kullanılmıştır. 2018 ortasına kadar, oyunda ayda yaklaşık 91 milyon aktif oyuncu vardı. Aynı zamanda tüm zamanların en çok satan video oyunudur ve Mayıs 2019’a kadar tüm platformlarda 176 milyonun üzerinde kopya satmaktadır. Minecraft: Minecraft Dungeons gibi birkaç oyun da yayınlanmıştır.

Minecraft, belirli bir hedefi olmayan ve oyunculara oyunu nasıl oynayacaklarını seçme konusunda büyük bir özgürlük sağlayan 3 boyutlu bir sanal alan oyunudur. Ancak, bir başarı sistemi var. Oyun varsayılan olarak birinci şahıs perspektifindedir, ancak oyuncuların üçüncü şahıs perspektifi seçeneği vardır. Oyun dünyası, kir, taş, cevher, ağaç gövdesi, su ve lav gibi çeşitli malzemeleri temsil eden, genellikle küpler ve sıvılar ve genellikle “bloklar” olarak adlandırılan kaba 3D nesnelerden oluşur. Çekirdek oyun bu nesnelerin toplanması ve yerleştirilmesi etrafında döner. Bu bloklar 3B bir ızgarada düzenlenirken, oyuncular dünyayı özgürce hareket ettirebilirler. Oyuncular blokları “madencilik” yapabilir ve daha sonra başka bir yere yerleştirerek bir şeyler inşa etmelerini sağlar.

Oyun dünyası neredeyse sonsuzdur ve ustalıkla yaratılır ve oyuncular dünyayı yarattıklarında (veya oyuncu tarafından elle belirtilen) sistem saatinden elde edilen bir harita tohumunu kullanarak keşfeder. Yatay düzlemde yaratılacak sonsuz büyük bir oyun dünyası. Ancak, çok uzak yerlere ulaşıldığında yaşanan teknik sorunlar nedeniyle, oyuncuların 30.000.000 bloktan fazla yerlere geçmelerini engelleyen bir engel var. Oyun, dünya verilerini “topak” adı verilen ve yalnızca oyuncular yakın olduğunda oluşturulan ya da yüklenen daha küçük bölümlere bölerek başarır. Dünya, çöllerden ormanlara ve kar yağışlarına kadar değişen biyomlara bölünmüştür; Arazi ovaları, dağları, ormanları, mağaraları ve çeşitli lav / su kütlelerini içerir.

Minecraft APK Download’daki canavarlardan birkaçı, soldan sağa doğru görüntülendi: zombi, örümcek, enderman, sarmaşık ve iskelet.

Oyuncular, hayvanlar, köylüler ve düşman yaratıklar gibi çeteler olarak bilinen çeşitli oyuncu olmayan karakterlerle karşılaşırlar. Pasif çetelerin inek ve domuz gibi tavuk ve yiyecekler için avlanabileceği görülüyor. Büyük örümcekler, iskeletler ve zombiler dahil, düşmanca çeteler geceleri veya mağaralar gibi karanlık yerlerde ortaya çıkar. Eğer zombi, iskelet ve boğulma gibi bazı düşmanca çeteler (sualtı zombi versiyonları), eğer başlıkları yoksa güneşin altında yanarlar. Minecraft’a özgü diğer yaratıklar enderman (ışınlanma, toplama ve blok yerleştirme yeteneğine sahip bir yaratık). Farklı koşullarda ortaya çıkan çetelerin türevleri de vardır; örneğin, zombiler, çöllerde üreyen kabuk çeşitlerine sahiptir.

Pek çok yorumcu oyunun fizik sistemini gerçekçi olmayan olarak nitelendirdi. Sıvılar, kaynak bloklardan sınırlı bir yatay mesafe boyunca sürekli olarak akar; bu, yerine sağlam bir blok yerleştirilerek veya bir kovaya geçirilerek çıkarılabilir. Karmaşık sistemler, ilkel mekanik cihazlar, elektrik devreleri ve oyun içi bir materyal olan redstone olarak bilinen mantık kapıları kullanılarak oluşturulabilir.

Minecraft’ın dünya dışı dünyadan (ana dünya) başka iki boyutu var: Nether ve End. Nether, oyuncu tarafından oluşturulan portallar yoluyla erişilen cehennem benzeri bir boyuttur; birçok eşsiz kaynak içerir ve dünyaya uzak mesafelerde seyahat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether’de bulunan malzemelerin dışında kalanı olarak adlandırılan isteğe bağlı bir patron çetesi oluşturabilir. Sonu, birçok adadan oluşan çorak bir ülkedir. Ender Dragon adında bir patron ejderha ana adada yaşıyor. Ejderhayı öldürmek oyunun sona erdirdiği puanları ve İrlandalı roman yazarı Julian Gough tarafından yazılmış bir şiiri işaret ediyor. Daha sonra oyuncuların dünya üzerindeki orijinal üreme noktalarına ışınlanmasına ve süresiz olarak oyuna devam etmesine izin verilir.

Oyun beş oyun modundan oluşur: hayatta kalma, yaratıcı, macera, hardcore ve seyirci. Aynı zamanda dört seviyeli değişken bir zorluk sistemine sahiptir. Örneğin, barışçıl zorluk, düşman canlıların yumur

Kurulum (MCPE 1.12.0.14 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.14 TAM apk dosyasını indirin ve yükleyin ve oyuna giriş yapın.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

  MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.14

Leave a Reply