MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.13 TAM APK (MCPE 1.12.0.13 / BETA)

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.13

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.13 FULL APK, açık dünyayı ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız denemelisiniz Mojang tarafından üretilen, Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız, kendi yaşam alanınızı oluşturmak, düşmanlarınıza karşı savaşmak ve içinde bulunduğunuz açık dünyada kontrol ettiğiniz karakterle hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.13 BETA olarak sunuldu, düzinelerce hata düzenlendi ve dokular geliştirildi. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır.

UYARI: tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılır; doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.13

Leave a Reply