MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.8 TAM APK (MCPE 1.11.0.8 / BETA)

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.8

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.8 TAM APK (MCPE 1.11.0.8 / BETA)

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.8 TAM APK (MCPE 1.11.0.8 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.8 FULL APK, Mojang şirketi tarafından üretilen popüler Mojang oyunlarından biridir. Amacınız hayal gücünüzü arttırmak, düşmanlarınıza karşı savaşmak ve kontrol ettiğiniz küp adamla birlikte olduğunuz engin evrende hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.8 şimdi onlarca hata düzeltmesi, bazı hayvanlar ve köylüler için iyileştirmelerle BETA olarak sunuluyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var. Minecraft Pocket Edition, Play Store’da 24.99 dolara satılıyor ve 2.655.000’den fazla indiriliyor.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.8 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.8 TAM apk dosyasını indirin ve yükleyin ve oyuna giriş yapın.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Durdurulan bir hatayı içeren Intel cihazları için özel APK (x86) dosyası: Beklemede kal

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.8

Leave a Reply