Minecraft APK indir, Ücretsiz indir – Android için Minecraft Oyunu

Sadece birkaç yıl içinde, Minecraft APK İndir, büyük bir pazarlama bütçesinin olmamasına rağmen, en çok ağızdan alınan sözlerle dünyanın en popüler oyunlarından biri haline geldi. Zaten oyun alanında sıcak bir konuşma konusu olan Minecraft, sınıfa taşındı, çünkü öğretmenler oyunu eğitim amaçlı kullanmanın yollarını giderek daha fazla buluyor.

Minecraft APK İndir

Minecraft APK Download genellikle ‘sanal oyun’ olarak tanımlanır. Bu, kullanıcıların sitede keşfedilen kaynakları, kendi yaratıcılıklarını ve yapılarını kullanarak kendi dünyalarını ve deneyimlerini yaratabilecekleri sanal bir alan olduğu anlamına gelir.

Oyun birden fazla platformda kullanılabilir. Bir bilgisayarda, akıllı telefon, tablet, Pi, XBox, Nintendo Wii veya Playstation’da oynayabilirsiniz. Özellikle ilkokul çağındaki çocuklar arasında gün geçtikçe popülerlik artmaktadır.

“Minecraft” bu neslin Süper Mario’sudur. Uluslararası bir fenomen. Ay’da yaşamıyorsanız, muhtemelen bunları zaten biliyorsunuzdur.

Bilgisayarlarda, telefonlarda, tabletlerde ve oyun konsollarında. Yerel alışveriş merkezinizde, peluş ve tişörtlü kioskları kaplıyor. Altı aylık bir kongre (“MineCon”) ve okullarda (MinecraftEDU) almış bir eğitim girişimi var. Minecraft, özünde keşif ve işçiliğe odaklanan devasa, açık uçlu, birinci şahıs bir oyundur.

Her yeni oyun yüklediğinizde, ortam rastgele toplanır, böylece iki oyun tam olarak aynı olmaz. Çoğu oyundan farklı olarak, Minecraft, bu konuda çalışmak için yol tarifleri konusunda çok az şey veya bir kampanya / hikaye modu sunar: Deneme ile neler yapabileceklerini ve yapamadıklarını ortaya çıkaran oyuncu ile serbest formlu, kolay bir ilişki. hata (veya bir wiki’yi taratarak). Grand Theft Auto’nun devasa ortamı gibi bir şey düşünün, ancak aşırı gerçekçi bir dünyaya çalışmak yerine, her şey pixelated bloklardır.

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.14 TAM APK (MCPE 1.12.0.14 / BETA)

Table of Contents

Minecraft APK indir, Ücretsiz indir - Android için Minecraft Oyunu

Minecraft APK indir, Ücretsiz indir – Android için Minecraft Oyunu

Minecraft APK indir

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.14 FULL APK, inşaatı ve açık dünya oyunlarını seven öğretmenlerim için düzenli olarak güncel sürüm eklemem gereken Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biri. Amacınız, hayal gücünüzü oluşturmak ve içinde bulunduğunuz açık dünyada kontrol ettiğiniz küp adamla hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.14 onlarca hata düzeltmeleri ve görüntü iyileştirmeleri ile BETA olarak sunuluyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var. Play Store’daki Minecraft Pocket Edition 24.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

Dünyadaki nesneler yerçekimine meydan okuyan, 1 x 1 bloktan oluşan, taht oyunlarının hayal edilebileceği her şeyi oluşturmak için istiflenebilir ve manipüle edilebilir, Thrones Game of Westeros Oyunlarının karmaşık rekreasyonlarından film afişlerine ve hatta Game Boy emülatörlerine bile Super Mario Land’den ilk seviyeyi oynamayı. Cehennem, Danimarka hükümeti çalışan sunuculara sahip olacaklar, böylece turistler en mutlu ülkenin 1: 1 rekreasyonunu karayolları, evler ve görülecek yerler ile yeniden canlandırabilirler.

Ancak bu buzdağının sadece görünen kısmı ve şu anda bilmediğimiz bir kaç çılgın proje olduğundan eminiz.

Puan yok ve gerçek bir “son” yok (tartışmaya açık olsa da, tartışmayı çok derinlemesine koyarsak bitleri mahvederiz). Oyunun ana modunda, kaynaklarla dolu (rock, wood vb.) Bir dünyada başlarsınız ve karakteriniz için (Steve olarak adlandırılan) bir hayat kurmakla görevlendirilirsiniz. Bir gündüz / gece döngüsü kısıtlamalar sağlar: gece hayatta kalmak amacıyla kaynakları toplamak ve inşa etmek için gün ışığını kullanın.

Zombi benzeri yaratıklar geceleri karada dolaşıyor ve hayatta kalmanın tek yolu onları uzak tutmak için konut inşa etmektir. Bu yeterli zorluk çıkarmazsa, sevgiyle “sarmaşık” olarak adlandırılan yeşil bir düşman, öncelikle kaynaklar için madencilik yaptığınız yer altında yaşar. Yanlış madenciliği mağara girin ve aniden patladı sona erebilir. Kişinizde bulunan tüm kaynaklar, onları geri alabilene kadar öldüğünüz yerde kalır. Bu bir zevk!Oyun hemen hemen her platformda oynanabilir: Android, iOS, Mac, PC, PlayStation 3 ve Xbox 360, güncellenmiş sürümleri bu yıl PS Vita, PlayStation 4 ve Xbox One’a geliyor. Minecraft başlangıçta Mayıs 2009’da devam eden bir çalışma olarak ücretsiz olarak serbest bırakıldı ve bir kişi, Markus “Notch” Persson tarafından geliştirildi. O zamandan bu yana, Kasım 2011’de yaklaşık iki buçuk yıl sonra gerçekleşen tam sürümle birlikte birçok güncelleme yayınlandı. Temel olarak, halk oyunun parmak uçları altında geliştirildiği sırada oynamaya başladı.

Yeni başlayanlar için, tek geliştirici oyunlar oldukça nadirdir ve bu başarılı olanlar daha da benzersizdir. Sonuç olarak, Notch oyun dünyasında bir parça ünlü oldu ve şimdi Twitter’da yaklaşık 1.7 milyon takipçisi var. Ancak Minecraft’ın başarısının bir bedeli vardı. Mojang’ın takibi için bir marka ilan ettikten sonra, Scrolls, yayıncı Bethesda Softworks (rol oynama dizisi The Elder Scrolls, diğerleri arasında bilinir), “kaydırıcılar” kelimesini kullanarak İsveçli geliştiricinin üzerine ticari bir dava açtı. Sonunda her şey yolunda gitti, ancak Mojang bu sözcüğü sonraki sürümlerde kullanmamayı kabul etmek zorunda kaldı.

Minecraft ayrıca, bitmeden önce bir oyuncuya oyun bırakmanın öncüsüdür. PC oyun platformu konsepti Steam’in Erken Erişim programı pratikte bunun varlığına borçludur ve orada da durmayacak. Sony, PS4’te oyunların bitmemiş alfa sürümlerini yayınlama fikriyle de flört ettiğini itiraf etti.

Notch’in bebeği bir bütün olarak video oyunları üzerinde büyük bir etki yarattı, bütün bir tarz ve oyun tarzı yarattı. Rust (aynı zamanda Steam Erken Erişim unvanı olur), Terraria ve yaklaşmakta olan PS4 sersemletici gibi Unvan’ın muhtemelen var olmayacağı gibi başlıklar, Minecraft’ın sanal serbest biçimli keşif ve inşa etme fikrini popülerleştirmedi. Everquest gibi kurulan franchise’lar bile, bir sonraki oyun olan Landmark ile Minecraft’ın APK İndirme özelleştirme ve işçiliği kitabından birkaç sayfa çıkarıyor .

Oyun aynı zamanda hemen hemen her şey için kullanılabilecek boş bir tuval. Elbette, Büyük Britanya’nın rekreasyonları etkileyicidir, ancak daha da fazlası, sınıfta uygun çevrimiçi davranış ve işbirliğine dayalı problem çözme için bir öğretim aracı olarak kullanılmasıdır. Çocukları mimari ve sivil toplumla ilgilendirmek için bile uygulandı.

Minecraft, kullanıcıların dünyalar yaratmasını veya önceden oluşturulmuş dünyalarda hayatta kalmayı öğrenmesini sağlayan bir yaratım oyunudur. Özgürlüğü. İfade. Yaratıcılık. Sonsuz. Bunlar, mağazalarda bulacağınız geleneksel oyunlarla ilişkilendireceğiniz, birkaç hafta oynayacağınız ve daha sonra toz toplamak için rafa atadığınız sözcükler değildir. Minecraft, gerçek bir sonucu olmayan bir ifade şeklidir. Hayal gücünüzü aktığı sürece, oyun devam ediyor. Minecraft oynayan birçok kişi bunu anlıyor ve Minecraft’ın neden bu neslin en önemli oyunu olduğunu sorgulamayabilir.

Minecraft, İsveçli oyun geliştiricisi Markus Persson tarafından yaratılan ve 2011 yılında Mojang tarafından piyasaya sürülen bir sanal video oyunudur. Oyun, oyuncuların yaratıcılık gerektiren 3D prosedürel olarak oluşturulmuş bir dünyada çeşitli bloklarla inşa etmelerini sağlar. Oyundaki diğer aktiviteler arasında keşif, kaynak toplama, işçiliği ve mücadele sayılabilir. Oyuncuların dünyayı inşa etmek ve sağlığı korumak için kaynakları edinmesi gereken bir hayatta kalma modu ve oyuncuların birlikte kurulabilecekleri sınırsız kaynaklara sahip olduğu yaratıcı bir mod dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, oyunu değiştiren çoklu oyun modları mevcuttur. Oyunun Java Sürümü, oyuncuların yeni oyun mekaniği, eşyalar, dokular ve varlıklar yaratmak için oyunu modlar ile değiştirmelerine izin veriyor. Eylül 2014’te, Microsoft Mojang ve Minecraft’in fikri mülkiyetini 2,5 milyar ABD doları karşılığında satın alma anlaşması yaptığını açıkladı.Minecraft kritik beğeni topladı ve sayısız ödül kazandı ve o zamandan beri tarihin en etkili video oyunlarından biri olarak tanımlandı. Sosyal medya, parodiler, uyarlamalar, ürünler ve MineCon sözleşmesi, oyunun yaygınlaştırılmasında büyük roller oynadı. Ayrıca sanal ortamlar ve donanım aygıtları inşa edildiğinden eğitim ortamlarında, özellikle bilgisayar sistemleri alanında da kullanılmıştır. 2018 ortasına kadar, oyunda ayda yaklaşık 91 milyon aktif oyuncu vardı. Aynı zamanda tüm zamanların en çok satan video oyunudur ve Mayıs 2019’a kadar tüm platformlarda 176 milyonun üzerinde kopya satmaktadır. Minecraft: Minecraft Dungeons gibi birkaç oyun da yayınlanmıştır.

Minecraft, belirli bir hedefi olmayan ve oyunculara oyunu nasıl oynayacaklarını seçme konusunda büyük bir özgürlük sağlayan 3 boyutlu bir sanal alan oyunudur. Ancak, bir başarı sistemi var. Oyun varsayılan olarak birinci şahıs perspektifindedir, ancak oyuncuların üçüncü şahıs perspektifi seçeneği vardır. Oyun dünyası, kir, taş, cevher, ağaç gövdesi, su ve lav gibi çeşitli malzemeleri temsil eden, genellikle küpler ve sıvılar ve genellikle “bloklar” olarak adlandırılan kaba 3D nesnelerden oluşur. Çekirdek oyun bu nesnelerin toplanması ve yerleştirilmesi etrafında döner. Bu bloklar 3B bir ızgarada düzenlenirken, oyuncular dünyayı özgürce hareket ettirebilirler. Oyuncular blokları “madencilik” yapabilir ve daha sonra başka bir yere yerleştirerek bir şeyler inşa etmelerini sağlar.

Oyun dünyası neredeyse sonsuzdur ve ustalıkla yaratılır ve oyuncular dünyayı yarattıklarında (veya oyuncu tarafından elle belirtilen) sistem saatinden elde edilen bir harita tohumunu kullanarak keşfeder. Yatay düzlemde yaratılacak sonsuz büyük bir oyun dünyası. Ancak, çok uzak yerlere ulaşıldığında yaşanan teknik sorunlar nedeniyle, oyuncuların 30.000.000 bloktan fazla yerlere geçmelerini engelleyen bir engel var. Oyun, dünya verilerini “topak” adı verilen ve yalnızca oyuncular yakın olduğunda oluşturulan ya da yüklenen daha küçük bölümlere bölerek başarır. Dünya, çöllerden ormanlara ve kar yağışlarına kadar değişen biyomlara bölünmüştür; Arazi ovaları, dağları, ormanları, mağaraları ve çeşitli lav / su kütlelerini içerir.

Minecraft APK Download’daki canavarlardan birkaçı, soldan sağa doğru görüntülendi: zombi, örümcek, enderman, sarmaşık ve iskelet.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.14

Oyuncular, hayvanlar, köylüler ve düşman yaratıklar gibi çeteler olarak bilinen çeşitli oyuncu olmayan karakterlerle karşılaşırlar. Pasif çetelerin inek ve domuz gibi tavuk ve yiyecekler için avlanabileceği görülüyor. Büyük örümcekler, iskeletler ve zombiler dahil, düşmanca çeteler geceleri veya mağaralar gibi karanlık yerlerde ortaya çıkar. Eğer zombi, iskelet ve boğulma gibi bazı düşmanca çeteler (sualtı zombi versiyonları), eğer başlıkları yoksa güneşin altında yanarlar. Minecraft’a özgü diğer yaratıklar enderman (ışınlanma, toplama ve blok yerleştirme yeteneğine sahip bir yaratık). Farklı koşullarda ortaya çıkan çetelerin türevleri de vardır; örneğin, zombiler, çöllerde üreyen kabuk çeşitlerine sahiptir.

Pek çok yorumcu oyunun fizik sistemini gerçekçi olmayan olarak nitelendirdi. Sıvılar, kaynak bloklardan sınırlı bir yatay mesafe boyunca sürekli olarak akar; bu, yerine sağlam bir blok yerleştirilerek veya bir kovaya geçirilerek çıkarılabilir. Karmaşık sistemler, ilkel mekanik cihazlar, elektrik devreleri ve oyun içi bir materyal olan redstone olarak bilinen mantık kapıları kullanılarak oluşturulabilir.

Minecraft’ın dünya dışı dünyadan (ana dünya) başka iki boyutu var: Nether ve End. Nether, oyuncu tarafından oluşturulan portallar yoluyla erişilen cehennem benzeri bir boyuttur; birçok eşsiz kaynak içerir ve dünyaya uzak mesafelerde seyahat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether’de bulunan malzemelerin dışında kalanı olarak adlandırılan isteğe bağlı bir patron çetesi oluşturabilir. Sonu, birçok adadan oluşan çorak bir ülkedir. Ender Dragon adında bir patron ejderha ana adada yaşıyor. Ejderhayı öldürmek oyunun sona erdirdiği puanları ve İrlandalı roman yazarı Julian Gough tarafından yazılmış bir şiiri işaret ediyor. Daha sonra oyuncuların dünya üzerindeki orijinal üreme noktalarına ışınlanmasına ve süresiz olarak oyuna devam etmesine izin verilir.

Oyun beş oyun modundan oluşur: hayatta kalma, yaratıcı, macera, hardcore ve seyirci. Aynı zamanda dört seviyeli değişken bir zorluk sistemine sahiptir. Örneğin, barışçıl zorluk, düşman canlıların yumur

Kurulum (MCPE 1.12.0.14 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.14 TAM apk dosyasını indirin ve yükleyin ve oyuna giriş yapın.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

Minecraft Neden Bu Kadar Popüler?

tlamasını önler ve sert zorlukta oynarken açlık barları tükenirse oyuncular açlıktan ölür.

2009 yılında piyasaya çıktığından beri, Minecraft hızla dünyanın en popüler oyunlarından biri haline geldi. Minecraft’ın çok küçük bir ekip tarafından inşa edilen bir bağımsız oyun olarak başarısı büyük kaynaklara veya dikkatlice planlanmış bir reklam stratejisine bağlı değildir. Peki çocuklardaki popülaritesini açıklayan nedir?

Minecraft kuralları olmayan bir oyun olarak tanımlanmıştır. Bir dizi talimatla veya belirtilen bir amaçla gelmez – oyuncular istedikleri şekilde inşa edip keşfedebilirler. Genellikle sanal Lego ile karşılaştırılır.

Bunun gibi görünen modern video oyun konsollarında çıkan oyunlar olduğunu unutmayın:

Ve aslında “Minecraft” da ne yapıyorsunuz? Bir şeyler inşa etmek? Belki de insanların “Minecraft” içinden yarattıkları inanılmaz dünyalardan bazılarını gördünüz, “King of Landes” ta “Thrones Game” den: “Fena değil!” Öyleyse bir dünya düz, otsu bir çayırdan Westeros’un başkentinin pikselli bir yeniden oluşumuna nasıl gidiyor? Bu sorunun cevabı, insanların “Minecraft” ı sevmesinin nedeninin yarısıdır: Yaratılış. Yukarıdaki kaleler blok blok inşa edildi.

“Minecraft” ı sanal LEGO olarak düşünün. LEGO yapar.

Hiçbir şey yapmadan bir şeyleri – bazen şaşırtıcı şeyleri – yaratmak için parçaları bir araya getirme sistemi. “Minecraft” sonsuz yapı taşları ve boş bir tuval sağlar. Sağladığı araçları kullanarak inanılmaz, aptal, referans veya başka bir şey oluşturmak size kalmıştır. Araçlar, kutsanmış bir şekilde kullanıcı dostudur ve bu araçları kullanmak için sistemler vardır.

Bu oyunun gerçek ve mecazi yapı taşıdır. Yumruklar ve yaratılış için olgunlaşmış büyük, keşfedilmemiş bir dünyadan başka bir şeyle başlamazsınız. İleri yürü; toprağın altını yumrukla ve çatlamaya başladı. Neden çatlıyor? Ve aniden, POP! Zeminin bir zamanlar olduğu yerde şimdi boş, kare bir alan. Bu gibi görünüyor:

“Minecraft” kelimesi iki fiilin bir tasviridir: maden ocağı ve zanaat. Bir kir bloğunu delmek ve inşa etmek için bir kir bloğu almak ilk fiildir – madencilik. Minecraft’a başladığınızda, yapmanız gereken ilk şey budur.

Yeterince blok aldıktan sonra yapmanız gereken ikinci şey zanaattır: daha karmaşık araçlar oluşturmak için çıkardığınız kaynakları birleştirin. Tahta için “Madencilik” (bir ağacı delme) temel aletler oluşturmanıza olanak sağlar. Bu temel araçlar, daha karmaşık öğeler ve araçlar oluşturmanızı sağlayan daha karmaşık kaynakları kullanmanıza olanak tanır.

Bu, dünyadaki milyonlarca oyuncuyu çeken kaynaklardan yaratma ve tatmin edici bir madencilik kaynakları döngüsüdür. Ve bu “Minecraft” ın en temel seviyesi.

Maalesef oyunun başlığında yer almayan “Minecraft” ın diğer tarafı keşif. “Minecraft” de yeni bir dünyaya her başladığınızda, benzersizdir. Yani, seviyeler rastgele bir dizi parametreye dayanarak üretilir. Bazı sabitler var:

  • Seviyeler daima aynı malzemeleri içerir (kir, ağaç, su vb.)
  • Bir gündüz / gece döngüsü var
  • Geceleri, düşman görünür ve size saldıracak
  • Anakayaya çarpmadan önce sadece dünya yüzeyinin çok altında kazabilirsin.
  • Yumurtlayan dünyanın her zaman keşfedilmesi gereken şeyler var, çılgın ormanlar mı, dağlar mı yoksa yeraltı mağaraları mı ne olursa olsun

Bu yeşil, patlayan canavarlar “Minecraft” “Hayatta Kalma” moduna özeldir – eğer sadece sonsuz bir reklam oluşturmak istiyorsanız, tam olarak bunu sağlayan bir “Yaratılış” modu vardır. Gündüz / gece döngüsü yok. Düşman yok. Maden yapmak istemiyorsan madencilik yok. Sadece sonsuz yaratılış.

Ancak uyarılmalıdır: “Hayatta Kalma” modunu seçmezseniz, bir labirentin mağara ağını kazara, nadir kaynaklarla (elmaslar!) Ve hayatı tehdit edici lavlarla dolu keşfetme sevincini asla yaşamazsınız. Bir gece örümcek, zombiler ve Creeper’lerden dar bir şekilde kaçan örümcekler, zombiler ve Creepers’dan gece vakti gizlemek için oluşturduğunuz karmakarışık kulübe kaçmanın heyecanını asla bilemezsiniz. Dikkatlice inşa edilmiş saygının tarafını John Travolta’nın yüzüne gizlice sokup süzülen bir Sarmaşık’ın yüreğini asla bilemezsiniz. Burnunu lastik bir hortumla kaldır, Creeper.

Bu yüzden tüm yutturmaca unutma. Microsoft’un yaratıcısı Markus “Notch” Persson ve Mojang’daki ekibi tarafından “Minecraft” almak için harcadığı milyarları unut.

“Minecraft” inanılmaz derecede başarılı ve popüler çünkü keyifli. Rahatlatıcı Neşeli. Bu aptalca. İstediğiniz her şeyi inşa etmek inanılmaz bir etkileşimli tuvaldir.

Evet, “blokları yumrukluyor ve farklı kombinasyonlara yerleştiriyorsunuz”. İşte Frank Lloyd Wright’ın ünlü “Düşen Su” evinin yeniden yaratılması:

“Minecraft” oyununu çevrimiçi olarak arkadaşlarınla, yabancılarınla ​​ya da tümünün yalnız tarafından oynayabilirsin. Daha karmaşık dünyalardan bazıları aylarca çalışan tüm insan ekipleri tarafından yaratıldı. Westeros bir günde kurulmadı, biliyorsun!

Şahsen, podcast’leri dinlerken, yalnız oynamanın rahatlatıcı deneyimini tercih ederim. Oyunun müziği, elimdeki projeye konsantre olmamı sağlayan düşük ses seviyesinde kolayca tutulabilen yumuşak, atmosferik melodilerin bir karışımı.

Pek çok diğer oyunun aksine, “Minecraft”, dünyasında harcanan zamanı anlamlı hissettiren sanatsal ifade için – ancak sığ – bir çıkış sağlar.

Minecraft Oyun Modları Açıklandı

Minecraft APK İndir

Minecraft’ın iki farklı modu vardır. Hayatta Kalma ve Yaratıcı.

Hayatta Kalma Modu geleneksel bir oyundur. Rasgele oluşturulmuş bir dünyada başlarsınız ve hayatta kalmak için gereken malzemeleri toplamak zorundasınız. Bu sarf malzemelerinin tümü, oyuncu tarafından hazırlanır ve tüm dü

nyanın sunduğu tüm özellikleri keşfederek hazırlanır. Mağara sistemleri, zindanlar ve geniş dünyalar arasında ilerlerken, gerçek başarı hissi geri adım attığınızda ortaya çıkar ve ne yarattığınıza bakar.

Yaratıcı Mod size sonsuz olasılıklar dünyasını sunar. Sizden önce ortaya çıkan dünya, çeşitli dünya yaratma seçeneklerini kullanarak sınırsız şekilde özelleştirilebilir. Bu seçenekler, dağların ne kadar büyük olabileceğini, okyanusların ne kadar büyük olduğunu özelleştirmekten farklıdır. Herhangi bir okyanus varsa bile özelleştirebilirsiniz. Dünya da tamamen düz yapılabilir, böylece eserleriniz için boş, geniş ve açık bir tuval sunar. Ya da bir dünyayı tamamen TNT’den yapılmış üst katmanla yaratın ve patlamasını izleyin!

Sınırsız

Minecraft’ı daha önce anlamadıysanız, şimdi anlayabilirsiniz. Bu dijital Legoların çekiciliği çok geniştir ve gerçekten sonsuzdur. Herhangi bir cinsiyete ve her yaş grubuna ilham verebilir. Minecraft’ın dili sınırsız ve evrenseldir. Ham yaratıcılık sınır tanımaz, özellikle yaratımlarınızın tek sınırının kendiniz olduğu dijital bir evrende sınır tanımıyor. Minecraft’ın tek sınırlaması zamandır. Aksi halde, sınırsız ve onu daha da iyi yapan bazı harika kısayollar, hileler ve çözümler var!

‘Çocuklar istedikleri oyun düzeyinde kendi maceralarını yaratabilirler’

Bu, Minecraft fanlarının nasıl oynadıklarına ilişkin olarak çok fazla esnekliğe sahip oldukları anlamına gelir. Kullanıcılar mevcut bir fantastik dünyayı yeniden yaratabilir veya sıfırdan yeni bir tane kurabilir, kötü adamlarla savaşabilir ve macera arayabilir ve yalnız ya da arkadaşlarıyla oynayabilirler. Ayrıca herhangi bir seviyede de çalınabilir. Birçok popüler oyunda, bir sonraki yarışmaya geçmek için belirli bir beceriye ihtiyacınız var. Bu, bir oyunda gerçek bir ilerleme kaydetmek için her zaman gereken yeteneklere veya sınırsız zamana sahip olmayan küçük çocuklar için sinir bozucu olabilir. Minecraft’ta çocuklar herhangi bir oyunda kendi maceralarını yaratabilirler.

Yaş kısıtlamaları nelerdir?

Minecraft kuralları, 13 yaşın altındaki oyuncuların ebeveyn izni alması gerektiğini söylüyor. Bu asgari yaş, çocuklardan bilgi toplayan web sitelerinin ebeveynlerinden izin alması gerektiğini belirten Amerikan gizlilik mevzuatına bağlıdır.

Minecraft çocuğuma bir şey öğrenmede yardımcı oluyor mu?

Minecraft’ın yaratıcı bir şekilde inşa ve keşfetmeye odaklanması, çocukların problem çözme, planlama ve organizasyon becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Ve arkadaşları ile oynayan çocuklar, takım olarak çalışma yeteneklerini geliştirebilir. Otizmli çocukların bazı ebeveynleri, oyunlarını, çocukların sosyal becerilerini ve iletişim yeteneklerini geliştirerek kredilendirdi – otizmi ve DEHB’si olan gençler için özel olarak bir Minecraft sunucusu bile var.

Minecraft okullarda da yetişiyor. Örneğin Stackpole VC School’daki öğrenciler Minecraft’ı okullarının doğru ölçekli bir modelini oluşturmak için kullandılar. Ayrıca çocuklara programlama, BIT ve matematik konularında ders vermek için de kullanılmıştır. Ve minecraftedu.com öğretmenlere derslerde kullanılmak üzere oyunun bir versiyonunu sunmak için var.

Daha fazlasını nasıl öğrenebilirim?

Çocuğunuz zaten Minecraft oynuyorsa, en iyi öğretmeninizdir. Ebeveynlerine yeni bir şey öğretmeyi severler. İlgilen, otur ve onlarla oyna.

Tamamen kesinleşmeden önce bir oyuna erişmek, kağıt üzerinde harika bir fikir gibi görünebilir, ancak pratikte her zaman böyle değildir. Steam’de şu anda Early Access banner’ının altında basitçe oynanamayan çok sayıda oyun var. Minecraft başlamakta serbest iken, insanlar tam anlamıyla serbest bırakmanın karşılaştıkları aksaklık sorununu gidereceği umuduyla bu test yapımları için (tamamlandıysa tam sürüme dönecekler) para ödüyorlar. Mesele şu ki, bir oyunu bitirmek için çoğu zaman kanıtlanmamış geliştiricilere çok fazla güven veriyor; zaten Steam’den ayrılan kayda değer felaketler yaşandı ve kesinlikle daha fazlası olacak.

 MINECRAFT POCKET EDITION V1.13.0.2 TAM APK (MCPE 1.13.0.2 / BETA) 

Minecraft Pocket Edition v1.13.0.2 FULL APK, hayatta kalmayı ve açık dünya oyunlarını seven öğretmenlerim için düzenli olarak güncel sürüm eklemem gereken Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biri. Amacınız, içinde bulunduğunuz evrende kendi hayal dünyanızı inşa etmek ve karakterinizi kontrol etmek ve düşmanlarınıza karşı savaşmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.13.0.2 sürümü BETA olarak sunuldu, onlarca tilki, özellikle köylülerin düzenlemeleri yapıldı. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmakla sağlanabilir.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM TAM APK (MCPE 1.13.0.2 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.13.0.2 TAM apk dosyasını indirin ve yükleyin ve oyuna giriş yapın.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.13.0.2

MINECRAFT POCKET EDITION V1.13.0.1 TAM APK (MCPE 1.13.0.1 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.13.0.1 FULL APK, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemelisiniz Mojang tarafından üretilen, Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız, evrendeki düşmanlarınıza karşı küpünüzden kontrol ettiğiniz karakter ile savaşmak, kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve yaşamaya çalışmak. Minecraft Pocket Edition v1.13.0.1 şimdi BETA’da kullanıma sunuldu, ana sürüm yerine geçiyor ve birçok iyileştirme var. Birçok yetenek içeren tilkiler, senaryo yazarken koordinat kullanım kolaylığı, yüzlerce ses ve video problemi çözüldü, yeni bloklar, envantere iyileştirmeler ve daha fazlası dahil edildi. Minecraft PE için mevcut sınırlamalar nedeniyle, MOD sunuyoruz böylece tüm cilt (kıyafetler) açıktır, böylece oyunun tadını biraz daha çıkarabilirsiniz. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmakla sağlanabilir. Türkçe dil desteği var. Minecraft Pocket Edition, Play Store’da 24.99 $ ‘dır ve 2.750.000’den fazla indirildi.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

Minecraft Pocket Edition v1.13.0.1 FULL apk dosyasını indirip yükleyelim.

KURULUM (MCPE 1.13.0.1 / BETA)

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0, karşılık gelen bölümde give / give @p command_block 64 yazın.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

 

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.13.0.1

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.13 TAM APK (MCPE 1.12.0.13 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.13 FULL APK, açık dünyayı ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız denemelisiniz Mojang tarafından üretilen, Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız, kendi yaşam alanınızı oluşturmak, düşmanlarınıza karşı savaşmak ve içinde bulunduğunuz açık dünyada kontrol ettiğiniz karakterle hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.13 BETA olarak sunuldu, düzinelerce hata düzenlendi ve dokular geliştirildi. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır.

UYARI: tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılır; doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.13

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.12 TAM APK (MCPE 1.12.0.12 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.12 FULL APK, hayatta kalmayı ve açık dünya oyunlarını seven öğretmenlerim için düzenli olarak güncel sürüm eklemem gereken Mojang şirketi tarafından üretilen popüler Android platform oyunlarından biridir. Amacınız dünyadaki kendi yaşam alanınızı küpünüzden oluşturmak ve kontrol ettiğiniz karakter ile düşmanlarınıza karşı savaşmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.12 sürümü BETA olarak sunuldu, bazı cihazlarda yaşanan durdurulan hatalar için düzenlemeler yapıldı. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.10 TAM apk dosyasını indirin ve yükleyin ve oyuna giriş yapın.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.12

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.11 TAM APK (MCPE 1.12.0.11 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.11 FULL APK, açık dünya oyunlarını seven öğretmenlerim için düzenli olarak güncel sürüm eklemem gereken Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biri. Amacınız, kendi yaşam alanınızı oluşturmak ve içinde bulunduğunuz açık dünyadaki düşmanlarınıza karşı, kontrol ettiğiniz küp karakteriyle savaşmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.11 şimdi onlarca hata ve grafik düzenleme ile BETA’da kullanıma sunuldu. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Minecraft Pocket Edition, Play Store’daki 24,99 ABD doları, 2,725.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.12.0.11 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.9 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.11

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.10 TAM APK (MCPE 1.12.0.10 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.10 FULL APK, hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seven öğretmenlerim tarafından takip edilen Mojang şirketi tarafından üretilen popüler Android platform oyunlarından biridir. Amacınız, kontrol edeceğiniz karakter ile küpünüzden evren için kendi yaşam alanınızı oluşturmak, düşmanlarınıza karşı savaşmak ve hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.10 BETA, hata düzeltmeleri, görsel iyileştirmeler ve kediler ve köylüler için iyileştirmeler olarak mevcuttur. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.12.0.10 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.6 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.10

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.9 TAM APK (MCPE 1.12.0.9 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.9 TAM APK Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız yaşam alanınızı oluşturmak ve içinde bulunduğunuz açık dünyada kontrol ettiğiniz karakterle hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.4 BETA olarak tanıtıldı, canlıların seslerinde ve düzinelerce böcekde iyileştirmeler içeriyor. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Play Store’daki Minecraft Pocket Edition 24.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.12.0.9 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.9 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.9

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.6 TAM APK (MCPE 1.12.0.6 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.6 FULL APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seven öğretmenlerim için düzenli olarak güncellenmiş sürümü eklemem gereken Mojang şirketi tarafından üretilen popüler Android platform oyunlarından biridir. Amacınız, kontrol ettiğiniz küp adamla birlikte olduğunuz evrende kendi hayal dünyanızı oluşturmak, hayatta kalmaya ve savaşmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.6 canlılar için düzinelerce hata düzeltmeleri, bloklar ve geliştirmelerle birlikte BETA olarak sunuluyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.12.0.6 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.6 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.6

MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.4 TAM APK (MCPE 1.12.0.4 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.12.0.4 FULL APK, Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biridir. Amacınız, kontrol ettiğiniz küpün karakteri ile içinde bulunduğunuz açık dünyada hayatta kalmaya çalışmak ve kendi yaşam alanınızı inşa etmektir. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.12.0.4 BETA’daki en son güncellemelerden biri. Yeni bloklar, animasyonlar ve komutlar eklendi ve onlarca hata düzenlendi. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Minecraft Pocket Edition, Play Store’da 24.99 dolara, 2.670.000’in üzerinde indirmeye sahip.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.4 FULL APK Mojang tarafından üretilen ve macerayı, dünyayı açmayı ve oyun kurmayı öğreten öğretmenlerime düzenli olarak eklediğim popüler Android platform oyunlarından biridir. Amacınız kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve kontrol ettiğiniz küpteki adamla birlikte olduğunuz evrende hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.10, köylüler için düzenlemelerle BETA olarak temin edilebilir. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Minecraft Pocket Edition, Play Store’daki 2.670 dolar karşılığında 24.99 dolar.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.12.0.4 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.10 TAM apk dosyasını indirin ve yükleyin ve oyuna giriş yapın.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.12.0.4

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.9 TAM APK (MCPE 1.11.0.9 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.9 FULL APK, macera ve hayatta kalma oyunları seven öğretmenlerime düzenli olarak eklenen Mojang Studio tarafından üretilen Android platformundaki popüler oyunlardan biri. Amacınız, yaşam alanınızı kontrol ettiğiniz küp adamla olduğunuz açık dünyaya kurmak ve yaratıklara karşı savaşmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.9 oyun içi performans iyileştirmeleri ve TNT gibi düzinelerce blok ile BETA’da kullanıma sunulmuştur. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.9 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.9 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Durdurulan bir hatayı içeren Intel cihazları için özel APK (x86) dosyası: Beklemede kal

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.9

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.8 TAM APK (MCPE 1.11.0.8 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.8 FULL APK, Mojang şirketi tarafından üretilen popüler Mojang oyunlarından biridir. Amacınız hayal gücünüzü arttırmak, düşmanlarınıza karşı savaşmak ve kontrol ettiğiniz küp adamla birlikte olduğunuz engin evrende hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.8 şimdi onlarca hata düzeltmesi, bazı hayvanlar ve köylüler için iyileştirmelerle BETA olarak sunuluyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var. Minecraft Pocket Edition, Play Store’da 24.99 dolara satılıyor ve 2.655.000’den fazla indiriliyor.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.8 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.8 TAM apk dosyasını indirin ve yükleyin ve oyuna giriş yapın.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Durdurulan bir hatayı içeren Intel cihazları için özel APK (x86) dosyası: Beklemede kal

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.8

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.7 TAM APK (MCPE 1.11.0.7 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.7 FULL APK, macerayı, açık dünyayı ve hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız denemeniz gereken MOJANG studio tarafından üretilen Android platformunun popüler oyunlarından biri. Amacınız, kontrol ettiğiniz küp adamla birlikte olduğunuz açık dünyada hayatta kalmaya çalışmak, kendi yaşam alanınızı inşa etmek ve hayallerinizi küpten şekillendirmektir. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.7 şimdi BETA olarak kullanıma sunuldu. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Minecraft Pocket Edition, Play Store’da 24,99 ABD doları, 2,645,000’den fazla indirme için kullanılabilir.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.7 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.7 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Durdurulan bir hatayı içeren Intel cihazları için özel APK (x86) dosyası: Beklemede kal

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.7

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.5 TAM APK (MCPE 1.11.0.5 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.5 FULL APK, hayatta kalma, macera ve inşa etmeyi seven öğretmenlerim için düzenli olarak güncel sürüm eklemek istediğim Mojang Studio’nun popüler oyunlarından biri. Amacınız, kontrol ettiğiniz küp adamla birlikte olduğunuz açık dünyada kendi yaşam alanınızı sürdürmeye ve inşa etmeye çalışmaktır. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.5 BETA olarak mevcut, onlarca hata düzenlenmiş ve bazı yeni küp görünümleri sizi bekliyor. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.5 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.5 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.5

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.4 TAM APK (MCPE 1.11.0.4 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.4 FULL APK Mojang tarafından üretilen Android platformunun popüler oyunlarından biridir. Amacınız kendi yaşam alanınızı oluşturmak, çevreyi keşfetmek ve içinde bulunduğunuz açık dünyada kontrol ettiğiniz küp karakteriyle hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.4, köylüler ve düzinelerce böcek için karakter tasarımları ve modifikasyonları ile BETA olarak sunuluyor. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Minecraft Pocket Edition, Play Store’da 24.99 dolara, 2.630.000’den fazla indirmeye sahip.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.4 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.4 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.3 TAM APK (MCPE 1.11.0.3 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.3 FULL APK, hayatta kalma, macera ve inşaat oyunları seviyorsanız denemelisiniz ünlü Mojang stüdyosu tarafından üretilen Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından biridir. Amacınız kendi dünyanızı oluşturmak ve kontrol ettiğiniz küp adamla birlikte olduğunuz evren için hayatta kalmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.3 BETA olarak piyasaya sürüldü, Pillager ve köylülerle yenilikler yapıldı ve köylerde seyahat eden hayvanlar için düzenlemeler yapıldı. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır. Türkçe dil desteği var. Minecraft Pocket Edition 24 $ için kullanılabilir.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.3 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.3 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Hatası durdu Intel cihazlar için özel APK (x86) dosyası: İNDİR

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.3

MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.1 TAM APK (MCPE 1.11.0.1 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.1 FULL APK, inşa etmeyi ve hayatta kalmayı seven öğretmenlerim için şu anki sürümü düzenli olarak eklemem gereken Mojang Studio tarafından üretilen Android platformunun popüler oyunlarından biri. Amacınız, kontrol ettiğiniz küp adamla birlikte olduğunuz açık dünyada hayatta kalmaya ve hayalinizdeki dünyayı kurmaya çalışmak. Minecraft PE için mevcut kısıtlamalar nedeniyle, MOD APK APK’yi öneriyorum, böylece tüm ten (kıyafetler) açık olacak ve oyunun tadını biraz daha çıkarabileceksiniz. Minecraft Pocket Edition v1.11.0.1 şimdi BETA’da mevcut, yeni özellikler, köylüler için geliştirmeler ve Ravager adlı bir hayvan sizi bekliyor. Türkçe dil desteği var. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller joystick mantığı ile sağlanır.

UYARI: Tüm cilt kıyafetlerinin kilidi açılmış, doku paketleri sorunlu çünkü oyun içinden indiriliyorlar. Mağazaya girerken oyun kapanabilir.

UYARI: Yeni özelliklerle oynamak için oyun, yeni dünya menünün düzenleme tarafını oluşturmak için oyunun bir parçasını oluştururken ya da eski dünyadan doğar ve “Deneysel Oyunu Kullan” yani “Deneysel Oyun Kullanımı” seçeneğini etkinleştirin. .

KURULUM (MCPE 1.11.0.1 / BETA)

Minecraft Pocket Edition v1.11.0.1 TAM apk dosyasını indirin ve kurun.

Tüm premium kaplamalar mevcuttur.

Aldatıcı dolandırıcılık yoktur.

Ayrıştırma hatası düzeltildi.

UYARI: APK dosyası premium kıyafetler kullanmak üzere düzenlendiğinden dolayı, Bölge’ye giriş yapamazsınız.

Durdurulama hatası olan Intel cihazları için özel APK (x86) dosyası: Beklemede.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0’da eklenen Komut Bloğu’nu kullanmak için, yazışma bölümünde give / give @p command_block 64 ına yazın ve blok envantere gelecek.

Haritayı ayarlarken açılamadıysanız, oyunun ayarlar bölümündeki profil sekmesine gidin.

UYARI: Eğer oyun açılışta kapanırsa, games / com.mojang / minecraftpe / klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın.

UYARI: minecraftWorlds klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft evrenleri kaybolur.

   MINECRAFT POCKET EDITION V1.11.0.1

Summary
Review Date
Reviewed Item
Minecraft APK indir
Author Rating
51star1star1star1star1star

Leave a Reply