Metro Sörfçüleri En Son (Version1.107.0) İndir 2019

 

DASH olabildiğince hızlı!
Yaklaşan trenleri DODGE!

Jake, Tricky & Fresh’in huysuz Müfettiş ve köpeğinden kaçmasına yardım edin.

★ havalı mürettebatınızla trenleri eziyet edin!
★ Renkli ve canlı HD grafikler!
★ Hoverboard Sörfü!
★ Boya destekli jetpack!
★ Yıldırım hızlı tokatlamak akrobasi!
★ Meydan oku ve arkadaşlarına yardım et!

En cesur kovalamaca katılın!

HD optimize grafiklere sahip bir Evrensel Uygulama.

Metro Sörfçüleri 1.107.0 Güncellemesi
★ güzel Barselona’ya dünya turunda metro sörfçülerini takip et
★ Renkli mozaikler, şık binalar ve güneşli plajlar kentini keşfedin
★ büyüleyici futbol hayranı Diego ile tanış ve onun yeni Chivalry kıyafeti olsun
★ aygır, sadık steed kurulu binmek ve metroda dörtnala binmek
★ Harika Weekly Hunt ödülleri kazanmak için yüksek ve düşük İspanyol gitarları bulun

Android için Subway Surfers’ta, karakterlerini yeraltı tünelleri boyunca engellerle dolu sonsuz bir yarışta polisten kaçmalarına yardım etmeniz gerekecek.
Grafiti ve metrolar her zaman el ele giden iki kavramdır, çünkü demiryolları sanatçılarının tüm becerilerini bir boya spreyi ile sergilemeleri için en sevilen yerlerden biridir. Bu, büyük olasılıkla New York’taki büyük bir şehrin yeraltı taşımacılığının tünellerinde yer alan Android için sonsuz koşucu olan Subway Surfers’ın arkasındaki ana fikir.
Trenleri ve engelleri atlat ve yakalanma

Bu oyunun APK’sını akıllı telefonumuza veya tabletimize indirdikten sonra, görevimiz vandalic suçlarımız nedeniyle köpeğiyle bizi yakalamak için orada bulunan bir polis memurundan kaçmaya çalışmak olacaktır. Bütün hızıyla kaçmalı, şehrin tüm yeraltı ulaşım tesislerinde yaya olarak yarışmalı ve kaykayımızı kullanmalıyız.
Atlamak, koşmak, uçmak ve kaçmayı yönetmek için kaydırın.
Kaçışımız sırasında, puanımızı arttırmak ve iyileştirmeler satın almak için kullanabileceğimiz paraları toplarken, her türlü engelden ve trenden kaçmak zorunda kalacağız. Ve evet, durmadan hareket etmeye devam etmeniz önemlidir. Aksi takdirde, polisler tarafından tutuklanırsınız.
Bu çılgın aksiyon dolu oyunun başlıca özellikleri
• Yüksek çözünürlüklü grafikler ve renkler.
• Jetpack’inizle havada zıplayın ve uçun.
• Her türlü dublör yapmak için lifti kaldırın veya sağa kaydırın.
• Farklı kentsel ortamlar.
• Puanlarınızı arkadaşlarınızla karşılaştırın.
• Üç farklı karakterle oynayın: Jake, Tricky ve Fresh.
• Tamamlanacak farklı görevler.
• Günlük zorluklar mevcut.
Bu aksiyon oyunu nasıl oynanır?
Oyun tamamen reflekslerle ilgili. Karakteriniz parçalar boyunca ilerlerken, sadece bir parmak hareketi ile onu atlatmaya, aşağı eğilmeye, yana doğru hareket etmesine ya da kaymasını sağlamak için kaykayını sürdürebilirsiniz.
Oyunun tüm aksiyonu tam gazda gerçekleşir ve bu size Sonic gibi klasik başlıkları hatırlatabilir. Bu nedenle, bazı durumlarda, bunun gerçekten zor bir oyun olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Öyleyse, bu zorlukların üstesinden gelmek için her zaman İnternette ipuçlarını, hileleri veya hackleri arayabilirsiniz. Ayrıca, günlük zorlukları tamamlarsanız, oyundaki güçlendirmeleri ve diğer açılabilir unsurları yakalayabilirsiniz.
Mevcut çarşı platformlarının arasında çok beğenilen bir başlık. Bu oyunu iPhone ve iPad için iOS gibi farklı işletim sistemlerinde ve aynı zamanda Windows PC’lerde de oynayabilmemizin nedeni budur.
En son sürümdeki yenilikler neler?
• Metro Surfers, Barselona’ya iniyor.
• Futbol hayranı Diego ile oynayın.
• İspanyol gitarlarının ve plajın tadını çıkarın.
Gereksinimler ve ek bilgiler:
• Minimum işletim sistemi gereksinimleri: Android 4.1.
• Uygulama içi satın alımlar sunar.

 

Subway Surfers_v1.107.0 (6 downloads)

 

Kural

Metro Sörfçüleri En Son (Version1.107.0) İndir 2019

Metro Sörfçüleri En Son (Version1.107.0) İndir 2019


Subway Surfers oynanışı


Subway Surfers’ın oynanışı karmaşık değil. Demiryolları boyunca durmadan ilerlemek, sürekli ilerlemek, rayların ve yaklaşmakta olan trenlerin üzerindeki engellerden kaçınmak zorundasınız. Jake’i atlamak (yukarı kaydırmak), yuvarlamak (aşağı kaydırmak) ve sola veya sağa çevirmek (sola veya sağa kaydırmak) kontrol edebilirsiniz.
İlk defa, bu oyunun derinliği olmadığını, sadece tekrarlayan bir oyun olduğunu düşüneceksiniz. Ancak, bu oyunu oynadıktan sonra tekrar düşünmeniz gerekir. Bir kez oynadıktan sonra, kesinlikle aynı hataları yapmamak için bir dahaki sefere oynamak isteyeceksiniz. Yakında, Metro Surfers ile “aşık” olacak. Giderek artan bir şekilde oyun, karakteri kontrol etmekte daha fazla zorluk çekmenize neden olacak şekilde hızlanır. Refleksleriniz ve incelik bu oyunu kazanmanıza yardımcı olacak. Kayıt puanına ulaştığınızda, sistem kurtaracak ve arkadaşlarınızla grafik üzerinde rekabet edebileceksiniz. Subway Surfer’da kimin en iyi olduğunu söyle!

Leave a Reply