Konuşan Tom Altın Run APK İndir (MOD, Sınırsız Para)

Burada  Talking Tom Gold Run APK İndir (MOD, Sınırsız Para) Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde için son sürümünü indirebilirsiniz.

Aşağıda verilen doğrudan indirme düğmesinden indirebilirsiniz.

Şimdi İndirin

Konuşan Tom Gold Run Mod Apk

tom gold run mod konuşuyor apk

Konuşan Tom Gold Run Apk

Tom Gold Run Mod’u Sınırsız Para ile Konuşmak , Outfit7 tarafından üretilir ve bu aksiyon oyunu Android 4.1 ve üzeri sürümlerde çalışır. Bu en son sürüm 2.9.0.94, en ünlü stüdyodan çok güzel bir koşucu. Temel olarak, bu uygulama oyunda en önemli şey çevrimiçi ve çevrimdışı hack altınını çaldı bir hırsız sonra çalıştırmak zorunda olmasıdır. Onu yakalamak için altını geri almak için farklı araçlar ve silahlar kullanırsın ve oyundaki karakterleri de değiştirebilirsin. Oyunun boyutu o kadar büyük değil ve bu oyunun kurulumları 500 Milyondan fazla.

İlgili Makale: iletişim katil keskin nişancı mod APK

Birimin ünlü kahramanı olan bu oyunda büyüleyici koşucuya hayran kalacaksınız. Hikayenin başladığı nokta, Tom’un aracın nasıl kaza geçirdiğini ve bundan sonra Tom’un sahibinin altınını çaldığını söyleyen bir soyguncuyu gördüğü. Böylece Tom, etrafta koşmanın ya da engelleri atlamanın ve evinizi ve havuzunuzu iyileştirmenin oldukça basit olduğunu fark etti. Bu da Tom’a bazı bonus puanlar getiriyor. Tüm geliştirmelerle Angela’nın kedisinin ikinci karakterinin kilidini açabilirsin.

 

Talking Tom Gold Run Apk + Mod’un son sürümünü indirebilirsiniz (sınırsız Altın Bar / Dinamit / Elmas). Tom koşarken, sonsuz koşucu Booster Tom ve Talking Angela olarak bilinir, bu sayede güçlendirmeleri kazanmak için farklı koşu stilleri benimseyebilirler. Koşmaya karşılık olarak hayallerindeki evi alırlar.

Altınınızı kurtarmak ve hayalinizdeki evi inşa etmek için soyguncunun peşinden koşun
Farklı koşucu mekaniği ile yeni dünyaların kilidini açın
Konuşan Tom ile Oynayın, Angela’yı Konuşmak, Zencefil Konuşmak, Hank Konuşmak ve Konuşmak Ben
kasaları yağmalamak ve para kazanmak

Soyguncunun peşinden koşup koşarak  Talking Tom Gold Run’ın bitmeyen koşu dünyalarını  keşfedin  !

İster çocuk olun, ister sadece gönül genç olsanız, bu harika oyun koşmanıza, zıplamanıza ve epik bir adrenalin kazanmanıza   hiç gerek kalmayacak!

Oh hayır, sinsi soyguncusu sokağı tıkıyor!  Müthiş bir  boss dövüşünde soyguncunun kamyonunu indirin . Ona biberli bombalar at ve engelleri atlat. Geçin  süper kahraman modu  Demir Ben ile ve  ödülleri kazanmak  haftalık yarış afiş üzerinde!

HAZIR GET, SET GET, RUN !! Gelin ve bu inanılmaz koşucu ile ücretsiz eğlenin! Altınını çalan ve yeni dünyaların kilidini açan soyguncunun peşinden koş. Tüm dünyalar boyunca koşup kazanmak için gerekenlere sahip misiniz? En iyi olmak süper kolay değil, ama biz sana inanıyoruz! Koşmaya ve yarışmaya başla. Altın alma zamanı!

Soyguncuyu kovalamak için koş – altını almış! Konuşan Tom ve Arkadaşları için muhteşem evler inşa etmek ve yükseltmek için geri aldığınız altınları kullanın! Bitmiş evler daha sonra sadece sizin için yeni dünyalar açacak! Peki ne bekliyorsun? Eğlence için koşalım!

TOM GOLD RUN KONUŞMA EĞLENMESİNİ ENJOY
✔ SONSUZ EĞLENCE:  Sonsuz koşu ve yarış ile eğlence asla bitmez !!!
✔ MİSYONLAR VE ÖDÜLLER: Harika  ödüller kazanmak için görevler kazan!
A İNANILMAZ EVLERİ BİNA:  Talking Tom ve Arkadaşları için evler inşa etmek için topladığın altınları kullan!
NEW YENİ ÇALIŞMA DÜNYALARINI KİLİDİ ​​AÇ: Evinizi  yükseltirken daha da eğlenceli dünyaları keşfedin!
CH ÖZEL KARAKTERLER İLE ÇALIŞTIR:  Daha hızlı koş ve özel karakterlerin yardımıyla harika numaralar yap!

BEDAVA OYNA!

Bu uygulama içerir:
– Sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla kullanmak ve bağlanmak için imkanı;
– Uygulama içi satın alma yapma seçeneği;
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alımlar yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler (ilerleme, oyun içi işlevler, vb. Oluşturma);
– Kıyafet7 ürünleri için reklamların yanı sıra promosyonlar;
– Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak, sanal para birimini kullanarak satın almak (farklı fiyatlarla temin edilebilir) ürünler;
– Outfit7’nin canlandırdığı karakterleri YouTube entegrasyonu aracılığıyla izlemeye yönelik videolar; ve
– Müşterileri Outfit7 web sitelerine ve diğer uygulamalara yönlendiren bağlantılar.

Bu uygulama PRIVO sertifikalıdır. PRIVO güvenli liman mührü, Kıyafet7’nin çocukların kişisel bilgilerini korumak için COPPA uyumlu gizlilik uygulamaları geliştirdiğini göstermektedir. Uygulamalarımız küçük çocukların bilgilerini paylaşmasına izin vermiyor.

tom altın konuşurken mod apk çalıştırmak
tom altın mod apk revdl çalıştırmak konuşurken
tom altın mod apk android 1 çalıştırmak konuşurken
apk son sürümünü konuşurken tom altın çalıştırmak mod
tom altın mod apk sınırsız para çalıştırmak konuşurken
tom altın mod apk sınırsız herşeyi çalıştırmak konuşurken

 

Summary
Article Name
Talking Tom Gold Run Mod APK
Description
Here you can  Download Talking Tom Gold Run APK (MOD, Unlimited Money) the latest version for your Android smartphone or tablet.
Author

Leave a Reply