Kahramanların Star Wars Galaxy Mod Apk Sınırsız para

İndir  Heroes Mod Apk Yıldız Savaşları Galaxy android akıllı telefon veya tablet için Sınırsız para.

Heroes’un Yıldız Savaşları Galaksi, doğrudan bağlantıyı kullanarak buradan God modunun son sürümünü indirebileceğiniz harika bir uygulama oyunudur.

Bu oyun Luke Skywalker, Han Solo, Darth Vader ve daha fazlası gibi favorileri bulacağınız birkaç yıldız koleksiyonu getiriyor. Epik bir RPG tarzı savaşta rakiplerinizi kolayca fethedebilirsiniz. Ya güçlü takımlar kurar ve ikonik konumlardaki savaşları kazandığından emin olmak için en iyi stratejiyi geliştirirsin. Bu yüzden galaksideki en meşhur olmanız gerekiyor.

Öncelikle, hem Jedi hem de Sith kahramanlarının aydınlık ve karanlık tarafları olabilecek güçlü ve nihai ekibinizi yaratmanız gerekir. Fakat Yıldız Savaşları evreninin farklı karakterleri var. Stratejik bir seçim yapmanız ve ücretsiz yeteneklere sahip karakterler seçmeniz gerekir; böylece RPG savaş stillerini oluşturabilir ve bunlarla ilgilenebilirsiniz.

Bundan sonra, Star Wars animasyonlu TV şovu, Star Wars Rebels ve klon savaşlarını içeren orijinal üçleme ve prequel filmlerden ikonik kahramanlar toplamak sizin sorumluluğunuzdadır. RPG türü, her yeni kahramanın birçok güçlü saldırı ve yeteneği var.

Daha sonra onlara, taktik kararlar vermeyi öğreten ve Darth Vader ve Boba Fett’ten, zararlarını arttırmak için en güçlü dişlileri getiren Leia Organa’ya kadar karakterlerinizi donatmayı öğreten gibi güçlü şampiyonları eğitebilirsiniz. Ondan sonra, takımını canlandırmak için özel lider yeteneklerin kilidini açabilir ve Darth Sidious’s Force Lightning, Chewbacca’s Wookiee Rage ve daha fazlası gibi hamleleri serbest bırakabilirsin.

İlgili Makale: Ace Balıkçılık Vahşi Catch Mod APK

Hoth, Bespin, Tootaine, Coruscant ve ötesindeki destansı görevler gibi efsanevi yerlerde de aydınlık ve karanlık taraf kampanyalarında oynayabileceğiniz özel karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

Ünlü yıldız savaşlarının artık geçtiğini ve mobil cihazların da geçtiğini biliyorsunuz. Bu yüzden güçlü ve yenilmez bir takım oluşturmak için oynadığınızı bilmeniz gerekir. Bir işi başarabilir ve tecrübe kazanabilir, ardından karakterlerinin savaş özelliklerini iyileştirerek harcayabilirsiniz. Bu oyunda yer alan bu karakterlerin her birinin kendine özgü dövüş yetenekleri var. Sadece karanlıkta veya aydınlıkta savaşmanıza olanak sağlayan en eşsiz özelliklerin kilidini açmak ve bulmak için daha büyük ve açık bir galaksinin üzerinde seyahat edebilirsiniz. Bu yüzden, evrenin kaderini belirlemek tamamen size kalmış ve doğru seçimi yapmalısınız.

Kahramanlar mod star wars galaxy APK

kahramanlar mod yıldız savaşları galaksi apk

What’s New in kahramanların yıldız savaşları galaksi v0.11.309129 MOD apk

Bölge Savaşları’nda, Guild’e karşı olan bir Lonca gösterisine karşı savaşmaya hazırlan! Şimdi şunları yapabilirsiniz:
• defensives ayarlayarak işgali için senin topraklarını hazırlayın
Eğer savunmalarını yoketmek olarak Conquer düşman toprakları •
Kullanım Guild Bölge Wars ve Battles hem sizin Guild arkadaşları yönlendirmek komutları •
• leaderboard’unuz tırmanın ve dünyayı gücünüzü göstermek
ek olarak, katılmak yepyeni bir Bölge Savaşında İmparatorluğu ile zorlar. Eğlenin ve kavgaya katıldığınız için teşekkürler!

Kahramanların Yıldız Savaşları Gökadası v0.10.279290 MOD bilgisi:

Mod 1: Bu mod Tanrı Modu ve burada akıllıca oynamanız gerekiyor baskınlarda çıldırmayın.

Mod 2: Bu modda Tanrı Modu var ve ayrıca% 50’ye kadar arttırılmış oyuncu hasarı var, böylece baskınlarda kullanamazsınız.

Mod 3: Bu daha güvenli mod, Mod 2 seçeneklerini sunar ve düşmanın azalması yarıya düşer. Sadece ölmene izin vermeden önce inanılmaz derecede saklanmadığından emin ol. Bu yüzden ölü bir atı dövmeye devam etmen önemli. Denetleme kullanabilir ve kendine dikkat etme.

Mod 4: Düşman hasarının yarıya düştüğü ve düşmanın yarıya düştüğü düşünüldüğü için sadece pamuk kafalı olmayan bir büyüklükte olmayan en güvenli modlardan biridir.

Mod 5: Yasaklanmana gerek yok
Tanrı Modu.
Çok fazla Oyuncu hasarı arttı.
NPC iyileşemez.

“Görsel olarak çarpıcı ve adrenalin pompalayan Star Wars ™ müziğiyle, Galaxy of Heroes, franchise hayranları için bir oyun olmalı” (USA Today)

“Son hafızada mobil cihazlar için yayınlanacak en iyi Star Wars ™ oyunu.” – Gamezebo

Galaksinin efendisi olmak için ikonik konumlardaki favori karanlık ve aydınlık taraf kahramanlarınızla savaşırken Star Wars ™ hayallerinizi gerçekleştirin. Solo ™: Bir Star Wars ™ Hikayesi, Star Wars ™: Son Jedi ™ ve Rogue One ™: Bir Star Wars ™ Hikayesi dahil olmak üzere her dönemdeki karakterleri kullanarak hayalinizdeki kadroyu yaratın ve özelleştirin. Sıralı RPG savaşına katılın, dev patronlarla karşılaşın, Millennium Falcon gibi pilot efsanevi gemilerle savaşın ve stratejinizi bir üst seviyeye taşıyın!

SON TAKIMI OLUŞTURUN
Rebel liderleri? İmparatorluk sapları mı? Star Wars ™ evreninden kahramanlar ve diğer karakterleri toplarken elit aydınlık ve karanlık yan ekipler oluştururken seçme özgürlüğünüz. Stratejinizi geliştirin ve bu epik RPG’de önemli hamleler yapın. Tamamlayıcı yeteneklere sahip takım arkadaşları seçin ve yenilmez mangalarla savaşa katılın!

GALAXY USTASI OLMAK
Yenilgi rakipler ve uzak bir Kantinde galaktik hologames hakim olarak üstüne yükselir. Daha güçlü saldırılar ve daha büyük kazançlar için kahramanlarınızın yeteneklerini yükselterek stratejinizi geliştirin. Daha sonra galaksiyi fethetmek için Squad Cantina Savaşları, PvP Squad Arenası ve Squad Turnuvalarındaki diğer oyuncularla dövüş.

GÜÇLÜ ŞAMPİYONLARLA OYNA
Zeki, taktiksel kararlar verin ve kahramanlarınızı hasarlarını arttırmak için en üst donanımla donatın. Luke Skywalker’ın Destination Strike, Darth Vader’s Force Crush ve Young Han Solo’s Trick Shot gibi komuta hareketlerini serbest bırakırken takımınızı durdurulamaz hale getirmek için eğlenceli yeteneklerin kilidini açın.

EPİK GEMİ SAVAŞLARINDA ENGAGE
Millennium Falcon dahil ikonik yıldız gemileri ve savaş filolarınızı inşa etmek için Amiral Ackbar’s Home One gibi büyük Capital Gemileri toplayın. Yeni Gemiler güncellemesiyle, daha hızlı tempolu uzay savaşını deneyimleyin, takviyeler dağıtın ve doğru stratejiyle savaşın gelgitini çevirin. Yeni zorluklarla yüzleşin ve yeteneklerinizi test etmek için Filo Arenası’nda yarışın. Karakterler için benzersiz yükseltme materyalleri topla, sadece gemi savaşları için ödül olarak mevcut. Her geminin kendi mürettebatı ve stratejisi vardır, bu gemilere özel beceriler ekler. Galaksideki en güçlü silahı yaratmak için güçlü pilotları işe alın!

Guilds zirveye yükselmek
arkadaşlarıyla baskınlar Kurşun ve özelleştirilebilir Guild oluştururken, düşmanlık AAT Tank ve Sith Triumvirate’si gibi patronlara karşı mücadele. Üyelerin tüm karakter cephanelerini serbest bıraktıkları ve gittikçe gelişen savaş alanlarına karşı gönderdikleri Bölge Savaşları Loncasında bir strateji oluşturmak için işbirliği yapın. Bölge Savaşında bölgeleri ve üst düzey küresel liderlik masalarını fethetmek için diğer Guilds ile karşılaştığınızda üstünlüğünüzü gösterin.

star wars galaxy mod galaxy apk sınırsız para
star wars heroes mod galaxy mod apk tanrı mod
star wars galaxy kahraman v0.10.279290 mod apk savaşları

yıldız savaşları kahramanları galaksi apk
yıldız savaşları kahramanları galaksinin olaylar
galaksi yıldız savaşları kahramanları galaksinin mods
yıldız savaşları kahramanları reddit galaksi reddit

kahramanlar mod star wars galaksisinin apk sınırsız kristalleri kahramanlar mod
star wars galaksisinin apk son sürümü

Summary
Article Name
Star Wars Galaxy of Heroes Mod Apk
Description
Download Star Wars Galaxy of Heroes Mod Apk Unlimited money for your android smartphone or tablet.
Author

Leave a Reply