İOS için Epsxe

İOS için Epsxe

hakkında

iOS işletim sistemi  iyi bilinen ve popüler bir mobil çalışma çerçevesidir. Bu işletim sistemi, iOS 7’nin gelmesinden sonra iOS olarak adlandırıldı. Önceden, iPhone OS ya da iPhone Mobile OS olarak biliniyordu. iOS 10, Apple yazılım programı geliştiricileri tarafından başlatılan daha güvenli bir versiyondur. ePSXe apk emülasyon tabanlı bir oyundur. Bu uygulama sadece android için tasarlanmamıştır , aynı zamanda ios için de epsxe mevcuttur. İos için epsxe emülatörü kullanma, tüm favori PlayStation oyunlarınızı iOS cihazınızda da oynayabilirsiniz. iOS için ePSXe, PSX ve PS One içeren bir PlayStation emülatörüdür. Ayrıca eğlenceli 2 oyuncu seçeneği de dahil olmak üzere bölünmüş ekran moduna sahip 1-4 oyuncu için tabletler için kullanılabilir. Bu apk, hız ve ses konusunda yüksek bir doğruluğa sahip (% 99’un üzerinde) ile çok uyumlu. Diğer özellikler arasında analog çubuklar ve donanım düğmeleri eşlemesi (harici gamepadler, Xperia Play, Bluetooth veya WiiMote, USB gibi sanal dokunmatik pad desteği, klavyeli veya gamepadli telefonlar, Moga, Ipega, Sixaxis ve Xbox 360 gibi) bulunur. epsxe apk OpenGL HD gelişmiş grafikleri destekler ve en son sürümlerinde mevcuttur.

ePSXe ios ücretsiz

Epsxe for ios bedava indir ayrıca en son sürümdeki iOS cihazları için de mevcut. İPad ve iPhone hakkında konuşursak, ipad için epsxe ve iphone için epsxe kullanılabilir. ios için epsxe apk kolayca arayarak veya App Store (iTunes) giderek internetten indirilebilir.

Ayrıca, iOS için ePSXe Cydia Store’dan da indirilebilir. Bununla birlikte, iOS 10 için ePSXe henüz resmen başlatılmadı, ancak birkaç oyun oynayarak; ePSXe’yi iOS 10’a da kurabiliriz.

 

İOS için epsxe emülatörünün diğer özellikleri

versiyon1.9.0
KategoriOyunlar
İŞLETİM SİSTEMLERİiOS
Ek özelliklerİle uyumlu: iPad Fourth Gen 4G, iPad Mini; iPad Mini 4G; iphone 5s; iPad Air; iPad Air Cellular; iPad Mini Retina; iPhone 6 serisi; iPhone4S; iPad Üçüncü Nesil; iPad Üçüncü Nesil 4G; iPhone 5; iPad Touch Beşinci Nes; iPad Dördüncü Nesil; iPadAir2; iPadAir2Cellular; iPadMini3; iPadMini3Cellular; iPad Touch Sixth Gen; iPhone 6sPlus; iPadMini4; iPadMini4Cellular; iPad Pro; iPad Pro Cellular; iPad Pro 97; iPad Pro 97 Hücresel

 

İPS cihazlarınıza iPSXe nasıl kurulur?

iOS 11  , Apple Mobile’ın iPhone’un en yeni akıllı telefonlarında çalışan geçerli sürümüdür. Akıllı telefonunuzda PC oyunları oynama şansı veren web sitelerinde çevrimiçi olarak kullanılabilen pek çok araç vardır. Bu araçlar genellikle oyun emülatörleri olarak bilinir. ePSXe ( ios 11 için epsxe ),  iOS aygıtlarında PSX  ve  PSOne oyunları oynamak için en iyi emülatör olarak  derecelendirilmiştir .

 

Windows, Linux, Mac, iPhone, Android ve diğerleri gibi farklı platformlar için epsxe alternatifi hakkında konuşursak , mevcut ücretsiz kaynaklar hakkında konuşurken epsxe’ye benzer uygulamalar mevcut.

 1. RetroArch

Bu modüler bir çoklu sistem emülatör sistemidir. RetroArch, hızlı, taşınabilir ve hafif olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı emülatörlerin önlerinde olmayan gerçek zamanlı geri sarma ve oyunla ilgili gölgelendirme gibi bazı ek özelliklere sahiptir.

 1. Mutlu civciv

Happy Chick, bir APP’de 18’den fazla sistemi taklit eden bir emülatör. Happy Chick, iOS cihazlarındaki oyun kumandasıyla uyumludur ve düğme eşleme ayarları ücretsizdir. İşletim sisteminiz iOS ise, kendi düğme haritanızı kurmakta özgürsünüz.

 

Sonuç

ePSXe Emulator, yukarıdaki numarayı izleyerek henüz Android için en iyi PSX eğlence Emülatörüdür; iOS’un (iOS 9, iOS 10 iOS 11) en son sürümleri için ePSXe’yi de alabilirsiniz   . Bu Emulator, herhangi bir PSX ve PS One oyunlarındaki ses ve grafiklerin kalitesini artırarak oyun geçmişini yükseltir. Daha  iyi bir deneyim ve daha fazla eğlence için  iPS aygıtlarını sizin için ePSXe Emulator’u indirmenizi öneririz .

SSS

 1. Ücretsiz iphone için epsxe indirebilirsiniz ?

Teknik olarak, bir iPhone kullanıyorsanız, herhangi bir tür klasik oyun oynamak için iPhone’a emülatör takmanız mümkün değildir. Ancak bunu yapmanın mümkün olmadığı anlamına gelmez. Emülatörleri herhangi bir iOS cihazına yüklemek için aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz.

 • Jailbreak gerekmez. 
 • Herhangi bir iOS cihazında öykünme, hapsedilmişseniz uzun süredir mümkün olmuştur.

 

 1. İPhone’unuzda ROM oynayabilir misiniz?

NES Game ROM’ları iPad’inizde veya iPhone’unuzda oynamak istiyorsanız, daha önce belirtildiği gibi herhangi bir Jailbreak gerekmez. Aslında, Apple oyun emülatörlerinden nefret ediyor. Devam edip iOS App Store’da etrafınıza bakarsanız, hiçbir şey bulamazsınız. Ancak, hapse girmeden bile yapabilirsiniz.

 1. İPhone’u ps4’e aynalayabilir misiniz?

Bir iPhone’un PS4’e yansıtılması hakkında konuşmak, iPhone ekranınızı PS4 uyumlu cihazınızda görebileceğiniz anlamına gelir. Bundan önce, PS4 oyunlarınızı iOS cihazlarınıza aktarabilmenizi sağlayan Playmira adlı bir uygulama vardı. PS4 konsolunun uzaktan oynatma yerleşik ayarı vardır.

 1. Hangi emülatörler iOS’da çalışır?

 

 • Nintendo DS: NDS4iOS (Ama artık mevcut değil)
 • Game Boy Color: Oyun Rengi, Şanzıman.
 • Game Boy Advance: GBA4iOS.
 • Sony PSP: PPSSPP.
 • Süper Nintendo: SNES4iOS / MeSNEmu.
 • Nintendo 64: N64iOS.
 • Sega Master System: Dişli sistemi.
 • Nintendo Eğlence Sistemi: Nescaline, Nestopia.

 

 1. İPhone’umu ps4’üme nasıl bağlarım?

 

Adım 1: Akıllı telefonunuz için PlayStation uygulamasını indirin.

Adım 2: İndirdikten sonra akıllı telefonunuzu ve PS4’ü aynı ağa bağlayın.

3. Adım: Bağlandıktan sonra PS4’ünüzdeki Ayarlar menüsünü açın.

Adım 4: “PlayStation App Connection Settings” i seçin.

Adım 5: Mobil cihazınızdaki PlayStation uygulamasını açın.

Adım 6: “PS4’e Bağlan” üzerine tıklayın.

 1. Ps4’ümü Apple müziğine nasıl bağlarım?
 1. Apple Music dosyalarını saklayan USB’yi PS4’ün USB portuna bağlayın.
 2. Başarıyla bağlandıktan sonra, içerik kısmına girebilirsiniz.
 3. Oradaki USB Müzik Çalar düğmesini tıklayın.
 4. Artık favori Apple Music şarkınızı vurgulayabilirsiniz.
 5. PS4’te otomatik olarak çalmak için “X simgesine” basın.

 

Leave a Reply