İndir Yumurta, Inc APK (MOD, Altın Yumurta) 1.7.5 android için

Burada Yumurta, Inc APK indirebilirsiniz (APK, MOD, Altın Yumurta) 1.7.5 Smartphone ve tablet için bir android için son sürümü.

Yumurta inc mod

Yumurta inc mod

Egg, Inc. 1.7.5 Android Çevrimdışı için Apk Mod Money

Egg Inc Mod APK Android üstünde çalışan Android Auxbrain Inc tarafından geliştirilen simülasyon tabanlı bir oyundur. Bu mobil oyunun en son sürümü 1.7.5 ve burada ücretsiz indirmek için kullanılabilir.

Bu oyun yavaş yavaş popüler hale geliyor ve çok para kazanmak için farklı şekillerde gelen kötü bir tıklama oyununa sahip. Böylece bir oyunda kanatlı yumurtaları satarak puanınızı artırabilir ve sattığınız daha fazla yumurta almak için daha fazla tıklama alabilirsiniz. Ayrıca üretimi kurabilir ve çok para ödeyip sabit bir gelir elde edebilir ve daha sonra kuşunuzu yaşamak için kolayca evler inşa edebilirsiniz. Daha fazla kuş kazanmak için daha fazla kuş elde etmek istiyorsanız, gerçek bir iş adamı olabilir ve mümkün olduğu kadar kazanabilirsiniz. Bu güncellenmiş versiyondur ve büyüklüğü büyük değildir yüklemeleri oldukça harika.

İlgili Makale: Yıkım Derbi 2 Mod APK

Evrenin sırrı tavuk aggının kilidini açacak. Yakın gelecekte, altın hücum artı olabildiğince çok yumurta elde edebilirsiniz.

Oyun, dünyadaki en gelişmiş yumurta çiftliğini inşa etmek için tavukları yumurtadan çıkarmanıza, kümes hayvanları inşa etmenize, şoför kiralamanıza ve komisyon araştırmasına izin veriyor.

Bu oyun artan tıklamalara sahiptir ve benzersiz bir his ve oyun tarzı sağlamak için simülasyon oyunlarından birçok element kullanır. Ayrıca, renkli 3D grafiklere sahip harika menüler ve bir tavuk kümesinin keyifli bir simülasyonunu elde etmek için net ve keskin bir ekran sunulur. Ayrıca, verimli bir yumurta çiftliği işletmesinin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini sağlamak için kaynaklarınızı dengelemek için yatırımlarınızı akıllıca seçme seçeneğine sahipsiniz.

indir düğmesi

Sıradan oyuncular Egg Inc’in rahat hissetmesini ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağlarsa Oyunun tüm içeriğini keşfetmek istiyorsanız güçlü bir yumurta çiftliği kurmak biraz zaman alabilir.

Daha tecrübeli oyuncularsanız, ortaya çıkan oyun, oyun boyunca ihtiyaç duyulan farklı oyun stilleri tarafından sunulan büyük bir derinliktir. Şimdi, devasa bir yumurta çiftliğine ve astronomik değere sahip nihai hedefinize ulaşmak için zamanınızı en iyi şekilde kullanmak için prestijli denge stratejileri elde etme sırası sizde.

 • Kendinize meydan okuma fırsatları ile basit, Casual oyun
 • Tavuk sürüsü!
 • Düzinelerce araştırma maddesi
 • Onlarca misyon
 • Birçok farklı tavuk evi ve nakliye aracı
 • Bir “İç İçe” Prestige sistemi her zaman yeni hissetme oyununa sahiptir
 • Piksel mükemmel UI ve gölgeler ile harika 3d grafikler
 • Arkadaşlarınızla ve dünyayla rekabet etmek için Google Play Games başarıları ve lider tabloları!

Egg Inc’deki yenilikler 

 • Bazı sözleşmeler tweaks
 • Küçük iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri
 • Sözleşmedeyken yeni video teklifi

Egg, Inc (MOD, Golden Eggs) ‘de istediğiniz kadar yumurta aldığınızda tavuklarınızı daha hızlı ve daha uzun yapmak ve şehrinizde etkili bir kişi olmak için büyük para kazanmak için daha yeni bir tavuk inşa edebilirsiniz.

Yakın gelecekte, evrenin sırları tavuk yumurtasında açılacak. Altına koşmaya ve olabildiğince çok yumurta satmaya karar verdin.

Dünyadaki en gelişmiş yumurta çiftliğini inşa etmek için tavukları yumurtadan çıkarın, tavuk evleri yapın, şoför kiralayın ve komisyon araştırması yapın.

Özünde bir artımlı (klikleyici) oyun olan Egg, Inc., simülasyon oyunlarından kendine has bir his ve oyun stili kazandıran pek çok unsur kullanıyor. Menülerin yerine, berrak ve renkli 3D grafikler ve tavuk sürüsünün nefis bir simülasyonu sunulur. Yatırımlarınızı akıllıca seçmenin yanı sıra, sorunsuz bir çalışan ve verimli bir yumurta çiftliği sağlamak için kaynaklarınızı da dengelemeniz gerekir.

Burada herkes için bir şeyler var:
Sıradan oyuncular, Egg Inc’in rahat hissetmesini ve güzel bir görünüm kazanmasını seviyor. Harika bir yumurta çiftliği inşa etmek için zaman ayırın ve tüm içeriği keşfedin.

Daha deneyimli artımlı (tıklayıcı) oyuncular, oyun boyunca ihtiyaç duyulan farklı oyun stillerinin ortaya çıkardığı oyun oynamayı ve derinliği seveceklerdir. Astronomik değeri olan devasa bir yumurta çiftliğine sahip olma hedefine ulaşmak için zamanınızı en iyi şekilde kullanabilmek için birçok prestij boyunca stratejileri dengelemeniz gerekecektir.

Özellikler
– Kendinize meydan okuma fırsatlarına sahip basit, rahat oyun
– Tavuk sürüsü!
– Düzinelerce araştırma öğesi
– Düzinelerce görev
– Pek çok farklı tavuk evi ve nakliye aracı
– Bir “Yuvalanmış” Prestige sistemi her zaman yeni hissettiriyor
– Piksel mükemmel UI ve gölgelerle harika 3d grafikler
– Google Play Oyunlar Başarıları, Liderler ve Görevler!
– AR’deki çiftliğinizi tecrübe edin. Oyun, ARCore’u destekleyen cihazlarda gerçek dünyada tamamen oynanabilir!

yumurta incir mod apk ios
yumurta incir mod apk 1.7.5
yumurta incir mod apk sınırsız nakit
yumurta incir mod apk ücretsiz indir
yumurta incir mod apk son sürümü
yumurta incir mod apk para

Summary
Article Name
Egg Inc Mod APk
Description
Here you can  Download Egg, Inc. APK (MOD, Golden Eggs) 1.7.5 for an android latest version for Smartphone and tablet.
Author

Leave a Reply