İndir Tablet AntiVirus Security PRO APK Ücretsiz Android / Pc

Buradan Tablet AntiVirus Security PRO uygulamasını indirebilirsiniz.  Ücretsiz Android / PC , iOS / Mac bilgisayarlar ve Akıllı Telefonlar.

Tablet Antivirus Security Pro’yu, aşağıda verilen doğrudan indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Şimdi İndirin

İndir Tablet AntiVirus Security PRO APK Ücretsiz Android / PC

İndir Tablet AntiVirus Security PRO APK Ücretsiz Android / PC

Zararlı virüslerden korunmanıza yardımcı olmak ve kişisel verilerinizi güvende tutmak için AVG AntiVirus FREE 2018 for Android ™ Tabletler Antivirüs alın .

 Zaten AVG’nin virüsten koruma uygulamalarını kuran 100.000.000’den fazla kişiye katılın  ve:
apps Uygulamaları ve oyunları gerçek zamanlı olarak tarayın
lost Kayıp tabletinizi Google Maps ™ ile bulmayı etkinleştirin ✔ Tabletinizi
yavaşlatabilecek görevleri ve işlemleri yapın
✔ Pili, depolamayı ve veri paketini optimize edin kullanım
✔ Hassas uygulamaları kilitle
✔ Şifreli bir Kasada özel fotoğrafları gizle
✔ Şifreleme sorunları, zayıf şifreler ve diğer tehditler için WiFi ağlarını tarayın

Android Tabletler için AVG AntiVirus FREE 2018 ile, virüs ve kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma, telefon bulucu, görev katili, uygulama kilidi, çağrı engelleyici, WiFi Tarayıcı / Analiz Cihazı / Denetçi ve resim kasası ile gizlilik ve çevrimiçi kimlik tehditlerinden sizi korumanıza yardımcı olacaksınız.

Uygulama Özellikleri:
Koruma:
malicious Kötü amaçlı içerik için uygulamaları ve oyunları
tarayın ✔ Tehdit tespit etmek için web sitelerini tehditlere karşı tarayın ve bir “Güvenli Sayfa” ya yönlendirin (Android’in varsayılan tarayıcısı ve Chrome ve işletim sistemi 6.0’dan daha eski)
✔ WiFi Tarayıcı, Analizör ve ağ şifrelemesi, parola gücü, Captive Portal (WiFi kullanmadan önce sizi oturum açmanızı sağlayanlar) ve ARP Zehirlenmesi (Saldırganların sizi farklı bir URL’ye yönlendirmelerini sağlar) için Müfettiş

Performans:
power En iyi duruma
getirmek ve güç tasarrufu sağlamak için pil tüketimini izleyin ✔ Hızı artırmak için görevleri ve işlemleri yapın
✔ Depolama alanını optimize edin (dahili ve SD kart)

Hırsızlığa Karşı Koruma:
AVG’nin uzaktan yönetim konsolu veya metin mesajları (SMS) ile birlikte Android Tabletler için AVG AntiVirus FREE 2018’i kullanarak şunları yapın:
✔ Kayıp tabletinizi Google Haritalar aracılığıyla bulun
✔ Tabletinizi kilitleyin ve konumlandırıcının sizi bulmasına yardımcı olacak bir kilit ekranı mesajı ayarlayın
✔ Sessiz modda olsa bile tabletinizi seslendirin (çalın)
✔ Dahili ve SD kart içeriğini silin
✔ Kamera Tuzağı [30 günlük deneme]: tabletinizin kilidini açmaya çalışırken 3 yanlış şifre giren birinin fotoğrafını gizlice e-postayla gönderir
✔ Cihaz Kilidi [30 günlük deneme]: SIM kart her değiştirildiğinde telefonunuzu otomatik olarak kilitler (SIM destekli cihazlar için)

Gizlilik: s
Gizlenmeyi önlemek için özel fotoğrafları şifreyle korunan bir Kasada gizleyin
✔ Uygulama Kilidi [30 günlük deneme]: yapılandırmasını güvence altına almak için hassas uygulamaları kilitleyin veya tablet ayarlarınızı kilitleyin
✔ Çağrı ve Mesaj Engelleyici (SIM destekli cihazlar için): spam gönderenlere, bilgisayar korsanlarına ve dolandırıcılara karşı korumalı. Şüpheli kısa mesajlar hakkında uyarın, istenmeyen aramaları ve mesajları filtreleyin ve engelleyin (SMS Engelleyici, Android v4.4 ve daha yenisi olan cihazlar için kullanılamaz)
✔ Arama geçmişini, pano içeriğini ve tarama geçmişini sil (Chrome)
contacts Kişileri sil, metin mesajları , fotoğraflar, tarayıcı geçmişi, takvim, SD kartı biçimlendir ve cihazı fabrika ayarlarına geri yükle

AVG AntiVirus Android Tabletler için ÜCRETSİZ 2018, 33 dilde mevcuttur.

Bu uygulama, Cihaz Yöneticisi iznini kullanır. Bu izin, cihazınızı my.avg.com adresinden uzaktan kilitlemenizi ve silmenizi sağlar.

Bu uygulama görme engelli ve diğer kullanıcıları kimlik avı saldırılarına ve kötü amaçlı web sitelerine karşı korumak için Erişilebilirlik iznini kullanır.

Bu uygulamayı yükleyerek / güncelleyerek, kullanımınızın şu koşullara tabi olduğunu kabul edersiniz: http://m.avg.com/terms

Google®, Google Maps ™ ve Android ™ Google ve Inc.’in ABD’de ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır.

EK BİLGİLER
Güncelleme
30 Ağustos 2018
Boyut
27m
yükler
10,000,000+
Güncel Versiyon
6.11.6
Gereken Android
4.1 ve üstü
İçerik Değerlendirme
3+ için derecelendirildi
Fazla Bilgi
Etkileşimli Öğeler
Dijital satın
Uygulama İçi Ürünler
ürün başına Rs 8865 – Rs 110
İzinler
Görünüm ayrıntıları
Raporu
Bayrağı uygunsuz olarak
sunuldu
AVG Mobile

avg antivirüs pro tablet apk ücretsiz indir
tablet antivirüs güvenlik pro indir
tablet antivirüs güvenlik pro ücretsiz indir

Tablet Security, özellikle Android akıllı telefonlar için cihazı dahili hasarlardan korumak için geliştirilmiş gelişmiş bir virüsten koruma programıdır. Sadece tehditleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda sonlandırır Birine göz atıyorsunuz ve virüslü bazı URL’leri açtınız veya hesabınızı veya bilgilerinizi hacklemeye çalışan birisi, telefonunuzu engellemek veya GPS kullanarak sizi takip etmek için SMS gönderiyor.

Benzer şekilde, çevrimdışı saldırılar, cihazlar için zararlı olabilir. Cihazınıza yüklenen tüm uygulamaları tarar ve gerçek zamanlı bir analizden sonra tarama işlemlerinde bulabileceğiniz her türlü virüsü tespit eder ve temizler. Zamanlamayı temizleyebilir, virüs koruyucularını güncelleyebilir, dosyaları silebilir, uygulamaları kaldırabilir veya yanlış bir pozitif rapor edebilirsiniz.

Bu şaşırtıcı yazılım parçasının getirdiği üç benzersiz özellik web kalkanı, güvenlik duvarı ve otomatik olarak spam çağrıları veya mesajları sesli postanıza veya spam klasörünüze gönderen bir mesaj filtresidir.

Çevrimiçi iş parçacığı ile karşılaştırıldığında, çevrimdışı tehdit daha tehlikelidir. Truva Atı ve daha pek çok popüler virüs nedeniyle bazı dosyalarda silinme veya bozulma olasılığı daha yüksektir. Benzer şekilde sisteminizin kurtarma işlemini gerçekleştirebilir.

Leave a Reply