İndir SÖZLEŞME KILLER: SNIPER APK (MOD, sınırsız cephane)

Shere yapabilirsiniz kiralık katil indir: KESKİN NİŞANCI APK (MOD, sınırsız cephane) Android akıllı telefon veya tablet için en yeni çevrimiçi sürümü ve çevrimdışı.

Sözleşme katil keskin nişancı mod APK

Sözleşme katil keskin nişancı mod APK

Sözleşme katil keskin nişancı mod APK

Sözleşme Killer: Sniper Mod APK ile sınırsız cephane 6.1.1 en son sürüm olduğu için Android 3.0 ve üzeri sürümlerde en iyi şekilde çalışan bir aksiyon oyunudur. Bu heyecan verici oyun, işe alım birliklerini oynama onurunu sağlar. Bu oyunda asıl görev takımınızı toplamak ve bir göreve gitmek. Sarsılmaz orduyu kullanarak dünyayı ele geçirmek isteyen robotlara ve diğer makinelere sahip bir rakip ordusu var. Bu yüzden, meyilli stratejinizi planlamanız ve üzerinde düşünmeniz gerekir. Rakipleriniz gibi akıllıca hareket etmeniz gerekiyor ve zaten yakınsınız, bu yüzden tetikte olun, çünkü istediğiniz zaman pusuya girebilirsiniz. Patrona ulaşmak için tüm düşman robotlarını imha etmeniz gerekiyor. Hepinizin dişlerinizde bulunduğunu kanıtlayın.

İlgili Makale: AVP Evolution MOD APK

Sözleşme katil: keskin nişancı farklı görevleri kabul etmesi gereken bir suikastçı kontrol edecek bir oyundur sözleşmeyi onurlandırmak için. Bir usta suikastçı, güvenli veya gizli konumlara sahip olmak, yüksek profilli hedefleri de ortadan kaldırabilirsiniz. Öyleyse havadaki öldürücü saldırıları ihlal etme zamanı.

Öncelikle, bütün üslerini, çetesini veya düşmanlarını yok etmek veya sadece sizin için önemli olan tek bir hedefi hedeflemek istediğiniz sözleşmeleri seçmeniz gerekir. Ancak bu objektif tamamen size kalmış.

indir düğmesi

Ondan sonra, dikkat etmeniz ve indirmeniz gerekir. Oyunda neredeyse 250 misyon ve kampanya var, ancak hepsinin uzun mesafeden hedefleri fırlatmak için aynı benzersiz hedefleri var, çünkü iyi yerleştirilmiş atışları yapmak ve onları aşağı çekmek kolay olacak, böylece düşman üslerine saldırın ve sonra kolayca düşman hatlarına sızın ve kimliğinizi tehlikeye atmanıza gerek yok.

Öyleyse, silahlarınızı yükseltmek için birden fazla seçenek ve deponuzu korumak için temel savunmalar için gelişmiş özelleştirilebilir silahlar almanız gerekir. Bu yüzden tüfeklere, saldırı tüfeklerine, ağır silahlara, fırlatma bıçaklarına, tesla tabancalarına, roketatarlara, tıbbi kitlere, zırhlara ve daha birçok şeye yükleyin.

Sonunda, oyuncular kaynaklarını çalabilecekleri, tartışmalı şampiyon PvP olmaları için PvP Savaşının Üstünlüğü için savaşmanız gerekir.

Burada son sürümü indirebilirsiniz SÖZLEŞME KILLER: SNIPER apk + android için Mega Mod.

Siz çevrenizin efendisisiniz ve her görev için istediğiniz yolu seçebilir ve avantajınız için kapak kullanabilirsiniz. Bu yüzden nöbetçi silahlarını etkisiz hale getirin, patlayıcı nesneleri patlatın ve gelen yangından kaçının. Ayrıca oyunda dünyayı gezebilirsin, çünkü pek çok görünmeyen yer var ve en yeni uluslararası sözleşmelerle gidebileceğin tüm yerlere gidiyor. Bu yüzden, en üst düzeyde sürükleyici bir tablet oyunu olmalısın.

Mod Bilgisi:

Tanrı Modu
Sonsuz cephane
Hayır yükle
Massive Attack
Mega Mod Bilgisi:
sınırsız altın
sınırsız nakit
cephane maxed
klip boyutu limiti aşılmış
hayır, yeniden
hiçbir Artı sway
hiçbir geri tepme
keskin nişancılar için bir geri tepme
mesafesi artmış bıçak fırlatan
bıçak fırlatan gücü arttı
neredeyse tüm headshot çok yüksek hasar 1 isabet öldürme <- – pvp’de
çok önemli hasarlara çok yüksek hasar verir <- – pvp’de yapılan çalışmalar
pvp
imza baypasında kullanılabilir

Play PVP gibi istila olayını seveceksiniz ve özel karşılaşma erişimi kazanmak için anahtarlar kazanacaksınız. Ayrıca Cyborgs ve Robots saldırılarına karşı da savaşabilirsiniz ve bundan sonra patronlarını çıkarmak çok daha kolay olacaktır. Ayrıca puan kazanmak için büyük miktarda saldırı ile hayatta kalabiliyorsanız büyük ödüller kazanabilirsiniz. Yeni temiz önbellek seçeneği temel olarak oyun içi ayarlar için bir miktar depolama alanı boşaltmak içindir. Sohbet işlevselliğini ve Sistem mesajlaşmasını geliştirebilirsiniz. Bu yüzden hataları, optimizasyonları ve diğer iyileştirmeleri düzeltin.

Güvenli konumlara sızmak ve yüksek profilli hedefleri ortadan kaldırmak için işe alınan usta bir suikastçisin. Ölümcül grev yapın ve tek kuralınıza uyun: Sözleşmeyi Kabul Et.

Göründüğü gibi yeni bir tehdit! Cyborgs ve Mekanize Muharebe Birimleri dünyadaki şehirleri istila ediyor. Bu nefretli eylemin arkasında, bilim adamlarını sibernetik artırma projelerinin merkezinde yer alan ve bir zamanlar gizli olan nanokristal teknolojilerini geliştirmede kullanmak için kaçırdıkları gizli bir askeri örgüt var. Bu istilayı geri almak için ne pahasına olursa olsun işe alındın!

Bu heyecan verici yeni kampanyada yeni güçlerle ve ölümcül taktiklerle düşmanlarla yüzleşin!

SÖZLEŞMELERİNİZİ SEÇİN
Bir düşman çetesini ortadan kaldırın, bütün üsleri yok edin ya da en önemli olan tek hedefi alın. Bir sonraki hedef size kalmış.

STAKE OUT & AŞAĞI İNDİR
Benzersiz hedeflere sahip 250’den fazla misyon ve kampanyaya katılın. Uzun mesafeden hedefleri dağıtın, iyi yerleştirilmiş atışlarla aşağı çekin, düşman üslerine saldırın ya da kimliğinizden ödün vermeden düşman hatlarına sızın.

GELİŞMİŞ ÖZELLEŞTİRİLEN SİLAH BÜYÜKELTMELİ Zırhınızı
korumak için silahlarınızı ve üs savunmalarınızı yükseltin. Keskin nişancı tüfeği, saldırı tüfeği, ağır silah, tesla tabancası, roketatar, atma bıçağı, med kit, zırh ve daha fazlasını yükleyin.

PvP YÜRÜTME İÇİN SAVAŞ
Diğer oyuncuların üslerine saldır , kaynaklarını çal ve PvP’nin tartışmasız şampiyonu ol.

ÇEVRENİNİZE
BAŞLAYIN Her görev için yolunuzu seçin ve avantajınıza göre kapak kullanın. Nöbetçi silahlarını devre dışı bırak, patlayıcı nesneleri patlat ve ateşe girmesini önle.

DÜNYAYI SEYAHAT
Bir yerden diğerine görünmeyenleri hareket ettir ve en yeni uluslararası sözleşmeleri üstlen. Nihai küresel suikastçi olmak size kalmış.

ELITE KAMPANYASI FETHİYE
Cyborg Invasion’a karşı savaşın ! Rakip Mekanize Savaş Birimlerini ve yıkıcı patronları yok et! Saldırgan ve savunma oyununuzu geliştirmek için Nanomalzemeler toplayın. Gelişmiş yetenekler, yıkıcı silahlar, güçlü Mekanize Savunma Birimleri ve daha pek çok şey kullanarak yüce hüküm sürün.

High-end, sürükleyici tablet oyun!

LÜTFEN DİKKAT:
– Bu oyun ücretsizdir, ancak Google hesabınızı tahsil edecek bazı ekstra öğeler için gerçek para ödemeyi seçebilirsiniz. Cihaz ayarlarınızı değiştirerek uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz.
-Bu oyun çocuklar için tasarlanmamıştır.
– Lütfen dikkatlice satın alın.
– Reklam bu oyunda görünür.
– Bu oyun, kullanıcıların bu özelliklerin kullanılabilirliğine bağlı olarak birbirleriyle (örneğin, sohbet odaları, oyuncudan oyuncuya sohbet, mesajlaşma) etkileşime girmesine izin verebilir. Sosyal paylaşım sitelerinin bağlantısı, bu tür sosyal paylaşım sitelerinin geçerli kurallarını ihlal eden kişilere yönelik değildir.
– Oynamak için bir ağ bağlantısı gereklidir.
– Glu’nun verilerinizi nasıl topladığı ve kullandığı hakkında bilgi için, lütfen gizlilik politikamızı okuyun: www.Glu.com/privacy
– Bu oyunla ilgili bir problemin varsa, lütfen oyunun “Yardım” özelliğini kullan.

kiralık katil keskin nişancı mod apk çevrimdışı
kiralık katil keskin nişancı mod apk sınırsız para
kiralık katil keskin nişancı mod apk revdl
kiralık katil keskin nişancı mod apk sınırsız altın
kiralık katil keskin nişancı mod apk 3.0.0
kiralık katil keskin nişancı mod apk andropalace
kiralık katil keskin nişancı mod apk son
kiralık katil keskin nişancı mod apk 5.0.1
sözleşme katil keskin nişancı mod apk + veri çevrimdışı

Summary
Article Name
CONTRACT KILLER: SNIPER MOD APK
Description
Here you can  Download CONTRACT KILLER: SNIPER APK (MOD, unlimited ammo) the latest version online and offline for your Android Smartphone or tablet.
Author

Leave a Reply