İndir FIFA Dünya Kupası APK – Android için / iOS / 2019

2018 FIFA Dünya Kupası resmen burada olduğu gibi sıcaklık açık. Hepimiz bu merakla beklenen futbol etkinliğinin sonucunu görmeye istekliyken, hepimiz Elektronik Sanat’tan bu yeni mobil oyunda beklentimizi artırabiliriz. Önceki FIFA Dünya Kupası etkinliklerinde olduğu gibi, EASports da FIFA Dünya Kupası 2018’e hediye olan yeni bir oyun başlattı. FIFA Futbol: FIFA Dünya Kupası 2018, büyüyen FIFA Mobil serisinin en yeni üyesi. Oyun, şimdi Rusya’da düzenlenen bu aksiyon dolu futbol etkinliğinin yoğunluğunu size getirecek! Ancak bu kez nihayet kendi hayal takımınızı kurabilir ve prestijli şampiyonluk ödülünü kazanmalarına yardımcı olabilirsiniz!

FIFA Dünya kupası etkinliklerini geçmiş ve şimdiki haliyle birleştiren oyun, hayalinizdeki futbol oyununu gerçeğe dönüştürecek. Genel olarak, asıl amaç nihai ekibinizi oluşturmak, onları eğitmek ve süperstarlık statülerini kazanmalarına yardımcı olmaktır. Bunu yapabilmek için takımınızı bir dizi şampiyonluk savaşı, hızlı maçlar ve turnuvalara dahil etmelisiniz. İlginçtir, FIFA Mobile sizi stratrejik becerinizi en iyi şekilde test edecek farklı kampanyalara götürür. Bir sonraki FIFA Dünya Kupası şampiyonu olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bu heyecan verici mobil uygulamayı oynamaktan ve Ultimate ekibinizin ne kadar ileri gidebileceğini görmek için çekinmeyin!

Oyun


Bu oyunun mekaniği genelde basittir ancak kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak için çok fazla ustalık gerektirir. Maçları daha verimli kazanmak için ustalaşacak birçok kontrol kombinasyonu var. Bu nedenle oyuncuların sizi gerçek bir maçta göndermeden önce hem Eğitim Kampı hem de Beceri Eğitimi’ni tamamlamaları gerekir. Oyuna, bir sonraki aşamaya geçmeden önce temel hareketleri öğrendiğiniz Eğitim Kampanyası Kampanyası ile başlayacaksınız. Eğitim Kampını tamamlamak, Cristiano Ronaldo’yu yıldız oyuncunuz olarak kazanmanızı sağlar ve kendi takımınızı yönetmenize yardımcı olur.
Standart takımda 550’den fazla Real takımından (hem geçmiş hem de mevcut FIFA oyunları) seçebileceğiniz 11 oyuncu var. Başlangıçta, size 11 varsayılan oyuncu verilir, ancak yakında çeşitli kampanyalara katılarak diğer oyuncuların kilidini açabilirsiniz. İlginç bir şekilde, oyun seçtiğiniz kampanyaya göre değişecek, ancak hedefler açık, hedeflere puan ver ve rakiplerini yen! Her seviyeyi kazanmak, Altın Paralar, XP puanları, Eğitim Kartları ve Oyuncu Kartları gibi ödüller kazanmanızı sağlar! Oyuncularınızı eğitmek ve maksimum OVR’ye ulaşmalarına yardımcı olmak çok önemlidir. Genel Derecelendirme anlamına gelen OVR, ekibinizin ünü olarak görev yapacak ve daha yüksek kampanyaların kilidini açmanıza yardımcı olacaktır.

Kampanyalar

FIFA Soccer: FIFA Worldcup, seçilebilecek ezici bir oyun modu veya kampanyası sunuyor. Sizi çeşitli zorluklarla farklı zorluklara götüren Ana Kampanya ile başlayacaksınız. Burada, zorunlu Eğitim Kampı ve Beceri Eğitimine başlayacaksınız. Ayrıca, belirli OVR düzeyine ulaşarak daha fazla kampanyanın kilidini açabilirsiniz. Diğer yandan Etkinlikler Kampanyası, sizi belirli zaman aralıklarında tazeleyen bir dizi günlük mücadeleye götürür.Oyunu diğer çevrimiçi oyunculara karşı yarışmanıza izin veren VS Attack modunda da oynayabilirsiniz. Bu zamanlanmış bir maçta sizi yönlendirir ve rakibinizden daha üstün puan almanız ve verilen süre içinde gol atmanız gerekir. Oyun sırasında yayın mesajı göndererek rakibinizle etkileşime girmenizi sağlar. Mevcut tüm liderleri gösteren bir sıralama sistemi ve bir liderlik sistemi ile geliyor. Oyunda bir diğer çok oyunculu bileşen, liglere katılma veya lig kurma yeteneğidir. Ligler size daha geniş çevrimiçi yarışma ve turnuvalara erişim sağlayacaktır.

2018 FIFA Dünya Kupası Rusya
2018 FIFA Mobil’in en heyecan verici kısmı, 2018 FIFA Dünya Kupası Rusya’nın dahil edilmesi. 65 OVR’ye ulaştığınızda modun kilidini açabilirsiniz. Bu mod sizi birçok özel kampanyaya erişmenizi sağlayan özel bir FIFA Dünya Kupası Merkezine götürür. Bu oyuna başlamak için, oyuncular istediği Milli Takımı seçmelidir. Her takım 70 OVR ile 11 oyuncu ile geliyor. Versus, Dünya Seviyesi, FIFA Dünya Kupası, Maç Ups ve Dünya Sahnesi gibi özel kampanyalarla geliyor. Dünya Sahnesi FIFA Dünya Kupası’nın resmi başlangıcı olan 14 Haziran’da başlayacak!Bu mod, seçtiğiniz Ülkeye bağlı olarak size özel bir takım verecek ve ana Ultimate Takımınızın durumunu etkilemeyecektir. Ana kampanya gibi, oyuncularınızı bireysel OVR’larını geliştirmek için eğitebilirsiniz. Ayrıca, geçerli FIFA Dünya Kupası ile ilgili eşyaların bulunduğu özel Mağazaya erişim sağlar.

Son Takımınız ve Mağazanız

Zaman zaman daha fazla kampanya tamamlayarak yeni Player kartlarının kilidini açabilirsiniz. Her oyuncunun kendine has özellikleri ve kendi OVR’ları vardır. Onları bireysel olarak eğiterek daha verimli hale getirebilirsiniz. Bunu, özelliklerini önemli ölçüde artırabilecek Eğitim Kartları veya Beceri Yükseltme’yi alarak yapabilirsiniz. Takımınızın kendi Genel Notuna sahip olduğunu ve her oyuncunun itibarınızı arttırmada önemli bir rol oynadığını unutmayın.İlginçtir ki, daha etkileyici OVR statüsüne sahip yeni bir Oyuncu Kartı kazanırsanız, takas edebilirsiniz.

 

 

Leave a Reply