İndir Bitkiler vs Zombies 2 APK (MOD, Sınırsız Paralar / Değerli Taşlar)

Burada Android akıllı telefon veya tablet için Bitkiler vs Zombies 2 APK (MOD, Sınırsız Paralar / Taşlar) indirebilirsiniz .

Bitkiler vs Zombies 2 MOD, ücretsiz elmas satın almak farklı tür bitkileri oynamanıza izin veriyor. Bu bitkiler ustayı zombi istilasının büyüsünden korumaya çalışıyor. Zombiler sürekli evin içine girmeye ve beyinlerini yemeye çalışıyor. Taktiklerini kullanarak düşünecek ve daha sonra zombilerin seni yakalayamayabilmesi için bitkilerini kolayca oturacaksın.

Şimdi İndirin

/ Sdcard / Android / obb / yolda giderken açmak için Bitkiler vs Zombies 2 (MOD, ücretsiz elmas alım) Obb

İndir Bitkiler vs Zombies 2 APK (MOD, Sınırsız Paralar / Değerli Taşlar)

bitkiler vs zombiler 2 mod apk

Geliştirilen tüm zombi filmlerinin meraklı terimi zombidir. Çünkü bu yaratıklar öldü ve başkalarını onlar gibi yapmak için yürüyorlar. Temel olarak, ölü adamlar yürüyorlar. Filmler, insanlığı korumaya çalışan tüm zombilere karşı kahraman olan bir adam olduğu için tasvir edilmiştir. Kahraman ve kana susamış zombiler arasındaki savaş yaşanacak bir şey ama ne yazık ki, tüm filmler artık bu deneyimi ekranla sınırlandırdı. Ancak, diğer yandan, oyun geliştiricileri bu internet devriminden faydalandılar ve savaş zırhlarında neredeyse savaşmanıza izin veren zombiler oyun uygulamaları buldular, böylece kötü zombilere karşı koydular ve böyle bir uygulamayı denemelisiniz.

İlgili Makale: Patron 2 Mod Beat APK

Plants vs. Zombies 2, yalnızca oyuna sınırsız güç sağlamak ve onu neredeyse savaş alanlarına götürmek amacı ile oluşturulan bir oyundur. Kahraman, insan ordusunu yönetmekten ziyade, lazer çekirdeği, lav guava ve ayçiçeği gibi güçlü cesur bitki savaşçılarının ordusunu yönetiyor. Daha sonra ordu, beynin zombiler tarafından yenilmesinden korunduğu zombilere karşı savaşmak için tekrar alınır. Oyun ayrıca size Mısır çölleri ve dünyadaki diğer yerler gibi çeşitli yerleri seçme seçenekleri sunar.

Bu oyunda Bitkiler ve Zombiler 2’nin tüm özelliklerini ele alacağız ve Bitkiler ve Zombiler 2 modunun en son bağlantı çalışma sürümüne sahip olduğumuz için önemli olan indirme işleminin gerekliliklerini almanız gerekiyor. Apk .

İndir Bitkiler vs Zombies 2 Mod APK Sınırsız Para / Taşlar

Plants vs. Zombies 2: Özellikler ve Oynanış

Bu oyun, bitkiler vs zombies 2’nin ne kadar popüler olduğunu ve bu oyunu ne kadar sevdiklerini gösteren yüz milyondan fazla indirme içeriyor. Oyunda sadece güçlü bitkilerin yiğit bir ordusunun sorumlusu olmuyorsun, aynı zamanda onları kana susamış zombilerin kötü komik katmanlarına karşı zorlu bir zafer kazanıyorsun. Bunları yapmak zorundasınız ama beyninizin yenmediğinden emin olun, bu yüzden beyni korumak önemlidir. Oyuncu aynı zamanda, güçlerini artırmak için yeni bitki türleri yetiştirme seçeneğine de sahip. Benzer şekilde, oyuncu da onları besleyerek ordunun iyiliğinden sorumludur. Oyunun ikiye katlanabileceğini söyleyebileceğiniz eğlenceli bir iyon var.

 

Ayrıntılardaki özellikleri görelim

Oyun, oyuncunun çok eğlenceli olmasını garanti ettiği için sıkılmamasına izin veriyor ve aynı zamanda sunuyor. Ayrıca oyun, her biri benzersiz yeteneklere sahip çok çeşitli bitkileri de beraberinde getiriyor, ancak daha fazlasını istiyorsanız ordunuzun gücünü artırmak için satın alabilirsiniz. Gücü artırabileceğiniz öğelerin çoğu, çim efsanesi ayçiçeği, lav dolgulu guava ve bakla fasulyesidir. Yani bu boynuzlar zombilerle savaşta size yardımcı olur.

Bitkinin ordusunun refahından siz sorumlusunuz, ordunuzdaki bitkilerin her birinin iyi beslenmesini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır çünkü zombilerle bir sonraki savaş için bataryayı yeniden şarj etmeleri gerekir. Ayrıca, mağazadan güçlendirici de satın alabilir ve hızlı ve acil güç artışı almak istiyorsanız orduyu besleyebilirsiniz.

Plants vs. Zombies 2, oyunculara veya kullanıcılara çok çeşitli konumlarda zombilerle herhangi bir savaş yapabilecekleri ve Mısır’ın çöllerini yeryüzünün sınırlarının ötesindeki bir alana aktarabilecekleri için çok ilgi çekici bir oyundur. .

300 artı zor seviyelerden yararlanmak için, oyuncunun oyunun eğlence dolu olduğundan emin olmak için sınırlarını zorlamaya hazır olması gerekir. Plants vs Zombies 2’nin içinde çok sayıda mini oyun var. Günlük pinatalar günlük bonus kazanmana yardımcı oluyor.

Benzer şekilde, oyun aynı zamanda oyuna ya da yeni şeyler kazanmak ve kazanmak için benzersiz görevlere başlayabilen oyun oynayan kullanıcıya bir seyahat günlüğü sağlar. Oyunlar, mevcut olan ve özel olarak oyun için yaratılan görevleri özelleştirmek için tüm seçeneklere sahiptir. Bu oyunun yapımcıları oyuncunun asla kolay sıkılmayacağından emin oluyor.

Plants vs. Zombies 2’yi şimdiye kadarki en iyi zombiler mobil oyunları yapan özellikler. Fakat sonraki bölümlerde Zombies 2 mod apk ‘e daha ilginç ve daha fazla özellik kazandırmaktan bahsettikleri için yeterli değil.

Daha ne bitkiler vs zombiler 2 mod APK?

Bu Bitkiler ile ilgili güzel şey Vs. Zombies 2 Mod APK, daha sonra oyuncu tarafından sevdiği bir şeyi satın almak için kullanabileceği ve oyunu daha baştan daha iyi hale getirebilecek sonsuz değerli taşlar ve madeni paralar alma imkanı sunuyor. Bu yüzden fiyat hakkında bir gerçek endişelenmek değil.

Bitkiler ve Zombiler 2 Mod Nasıl İndirilir ve Kurulur APK

İnternette, bu modun Bitkiler ve Zombiler 2 Mod APK’sının en son çalışan sürümüne izin veren çok sayıda yerin listesini görebilirsiniz. Eski işlevsel olmayan sürümlerin veya virüslerin yalnızca android aygıtları oluşturmak için kullanılması nedeniyle. Bu nedenle, bunu çözmek için, uygun bir araştırma yaptıktan sonra, Bitkiler Zombiler 2 Mod APK’nin en son sürümünü indirmenize izin veriyoruz. İndirmeye başlamak için indirme düğmesine tıklayın.

İşte Zombies 2 vs Bitkiler indirmek ve yüklemek nasıl APK

1. Önce Mod APK dosyasını
indir 2. İndirme işlemine başlamak için Evet seçeneğini seçin
3. Uygulamanın kurulum sayfasına gidin
4. Kurulum seçeneğini seçin ve Bitkiler ile Zombiler kurulumundan sonra 2 Mod APK tamamlandı
5. Oyunu oyna .

Bu gündelik oyun tamamen yeni bitkiler ve zombi saldırılarına karşı evinizi savunmanız gereken yeni zombilerle ilgili. Madeni para toplayıp Zen bahçenizi büyüttükten ve ödüller kazandıktan sonra, Apkora’daki en son sürümü Plants vs Zombies 2 Apk + MOD (Sınırsız Para, Taş) + Verisini kolayca indirebilirsiniz.

bitkiler vs zombiler 2 mod apk sınırsız güneş
bitkiler vs zombiler 2 mod apk ios
bitkiler vs zombiler 2 mod apk hiçbir obb
bitkiler vs zombiler 2 mod apk revdl
bitkiler vs zombiler 2 mod apk tüm bitkiler kilidi ios
bitkiler vs zombiler 2 mod apk happymod
bitkiler vs zombiler 2 mod apk tüm
bitkiler vs zombiler kilidini 2 mod apk hiçbir kök
bitkiler vs zombiler 2 mod apk hiçbir bekleme süresi yok
bitkiler 2 zombiler vs 2 mod apk tüm bitkiler maksimum seviye

Zamanın şafağından gün sonuna kadar tanıştığınız, selamladığınız ve eğlenceli zombi lejyonlarını yendiğiniz ödüllü hit aksiyon-strateji macerasını oynayın. Muhteşem bitkilerden oluşan bir orduyu toparlayın, onları Plant Food ile güçlendirin ve beyninizi korumak için nihai planı tasarlayın.

100 Milyon İndirme – Bu uygulama toplam 100 milyondan fazla indirme aldı.

Kazanan: E3’te En İyi Mobil Oyun – Oyun Bilgilendirici
Kazanan: En İyi Mobil Oyun 2013 – Mashable
Kazanan: 2013 Yılın Oyunu – Oynamak İçin Slayt

BİTKİLERİN VE
ZOMBİLERİNİN HUNDRED’LERİNİ KEŞFEDİN En sevdiğiniz çim efsanelerini, Ayçiçeği ve Peashooter gibi, Lava Guava ve Laser Bean gibi yaratıcı çiçekçiler de dahil olmak üzere yüzlerce başka bahçe bitkileri toplayın. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi her turda çok sayıda zombi ile parmak uçtan uca ayak parmağınızı kullanın – beyninizi zombi Zombi Tavuklardan korumanız gerekecek!

GÜÇLÜ BİTKİLERİNİ BÜYÜTMEK Oynarken
Tohum Paketleri kazanın ve bitkilerinizi daha önce hiç olmadığı gibi yakmak için kullanın. Saldırıları güçlendir, savunmaları iki katına çıkar, ekim süresini hızlandırır ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanır. Zombilerin çimden atıldığından emin olmak için bitkilerinizi güçlendirin!

UZAY VE ZAMANLA YOLCULUK YOLU
Eski Mısır’dan Uzak Geleceğe ve ötesine, 11 çılgın dünyaya karşı savaşın. 300’den fazla seviye, son derece zorlu sonsuz bölgeler, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Party etkinlikleri ile her zaman tamamlamanız gereken yeni bir zorluk var. Artı, en iyi savunmalarını hazırla – Dr. Zomboss her dünyanın sonunda seni almak için bekliyor!

SEYAHAT GÜNLÜĞÜ İLE DAHA FAZLA KEŞFEDİN
Nereye gideceğine dair stumped? Sadece sizin için yaratılan heyecan verici görevlere başlamak için Seyahat Günlüğünüze danışın. Zaman dolmadan önce Planlanmış Görevleri tamamlayın veya bir dizi Epic Görevi alın ve özel ödüller kazanın.

EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesini kabul etmeyi gerektirir.

Bu oyunu kurarak, kurulumuna ve platformunuz üzerinden yayınlanan oyun güncellemelerinin veya güncellemelerinin kurulmasına izin vermiş olursunuz. Otomatik güncellemeleri cihaz ayarlarınızdan kapatabilirsiniz, ancak uygulamanızı güncellemezseniz, işlevlerinizin azalmasıyla karşılaşabilirsiniz.

İndir Bitkiler vs Zombies 2 APK (MOD, Sınırsız Paralar / Değerli Taşlar)

Summary
Article Name
Plants vs. zombies 2 mod apk
Description
Here you can Download Plants vs. Zombies 2 APK (MOD, Unlimited Coins/Gems) for Android smartphone or tablet.
Author

Leave a Reply