İndir 360 Güvenlik 5.0.6.3505 APK Tam Sürüm Android / PC

İndir 360 Güvenlik 5.0.6.3505 APK Tam Sürüm Android / PC

Burada  360 Güvenlik İndir 5.0.6.3505 APK Tam Sürüm Android / PC gibi akıllı telefonlar ve tabletler gibi iOS / Mac cihazları için.

360 güvenliğini, aşağıda verilen doğrudan indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Şimdi indir

İndir 360 Güvenlik 5.0.6.3505 APK Tam Sürüm Android / PC

İndir 360 Güvenlik 5.0.6.3505 APK Tam Sürüm Android / PC

S Speed Booster, Önemsiz Temizleyici, Anti- Yazılım ve Virüs Sökücü ile Android Telefon için ecurity Koruma
200 milyon kullanıcı tarafından güvenilen, 360 Security arka plan uygulamaları, hafıza depolama optimize hepsi-bir-arada güç temizleyici, akıllı hız yükseltici ve antivirüs uygulaması , önemsiz dosyalar ve batarya gücü, cihazınızı virüslere karşı korur.
Cep telefonunuzu tek bir dokunuşla korumak için sezgisel olarak tasarlanmış süper hızlı temizleyici ve güvenlik uygulamasını indirin.

Neden 360 Güvenlik bir zorunluluk uygulamasıdır?

★ Yeni uygulamalar ve fotoğraflar için Etkin Hız Artırıcı ve Akıllı Önbellek Temizleyici Eksik Alan? Sadece uygulama önbelleklerini ve önemsiz dosyaları temizleyin, TEK tıklamayla telefonunuzu güçlendirin!
★ Akıllı Pil Tasarrufu – Pil hiç olmadığı kadar çabuk boşalıyor? Bataryanızı boşaltan gereksiz uygulamaları kapatın!
★ Android için Virüs Sökücü virüs veya phishing konusunda endişeli? 360 Security’nin antivirüs çözümü, cihazınızın kötü amaçlı yazılım, güvenlik açığı, reklam yazılımı ve Truva atı içermemesini sağlar!
———————————————-
360 Güvenlik Önemli Noktalar
Güvenlik ve Antivirüs
Yüklü uygulamaları, hafıza kartı içeriğini ve yeni uygulamaları otomatik olarak tarayın. 360 Security’nin virüslere, reklam yazılımlarına, kötü amaçlı yazılımlara vb. Karşı en yeni koruma teknolojileri.
Önemsiz Dosya Temizleyici
Mobil temizleme uygulaması. Depolama alanını boşaltmak için tüm gereksiz dosyaları (sistem önbelleği, görüntü önbelleği, video önbelleği ve reklam önbelleği) silin.
Hız Yükseltici
Belleği optimize edin ve telefonu hızlandırın. Hızı arttırmak ve telefon performansını artırmak için hafızayı (RAM) temizleyin, ayrıca oyunların sorunsuz çalışmasını sağlayın.
Çok fonksiyonlu kilit ekranı
* Optimizasyon önerileri sağlamak için kilitlendiğinde telefon durumunu otomatik olarak kontrol et
* Kullanışlı araç kadranı, kamerayı, el fenerini hızlı bir şekilde açabilir ve WIFI, Bluetooth vb. Açabilir veya kapatabilir.
Your kilit ekranı daha güzel
* Önemli bilgileri kaçırmamak için bildirimi yönetin
* Kilit ekranında müzik çaların çalışmasını destekleyin
Over Aşırı şarj etmemek için tam şarj bildirim alarmı
* Yerel hava durumunu görüntüleme özelliği sağlayın
Çağrı ve SMS Filtresi
İstenmeyen / spam çağrılarını ve yazılı mesajları engellemeye yardımcı olun. Çağrı kaydından, mesajdan ve rehberden kara listeye isimsiz numaralar eklemenizi sağlar.
Bildirim Yöneticisi
Gereksiz ve can sıkıcı bildirimleri gizlemenizi ve aynı anda aşırı bildirimlerin yapılmasını önlemenizi sağlar.
WiFi Güvenliği :
Telefonunuzu güvensiz ortak WiFi erişiminden korumak için mevcut WiFi bağlantısını tespit edin.
Gizlilik
Gizlilik ve Uygulama Kilidi – Facebook, Instagram, Snapchat, fotoğraf albümleri ve diğer önemli ve özel belgeler gibi cihazlardaki verilerin yanlış ellere düşmesini önleyin.
Davetsiz misafir Selfie
Anında uygulamalarınızı zorlayan kişilerin fotoğrafını çekin ve tarih ve saati kontrol etmek için Uygulama Kilidi’ne kaydedin.
Uygulama Yöneticisi  – Uygulamaları kaldırın ve uygulamaları SD kartlara taşıyın.
Parmak İzi Kilidi
Cihazınız parmak izi sensörüne sahipse, artık deseni veya PIN kodunu unutma korkusu yoksa, parmak izinizle ekranı hızlı ve kolay bir şekilde açın.
Gerçek zamanlı koruma
Yüklü uygulamaları ve yerel APK dosyalarını tarayın ve ayrıca her bir yükleme işlemini izleyin, ödeme ve alışveriş güvenliği sağlayın.

 

Önceki sürümlerDaha fazla »
V5.0.6.3505
20.4 MBAPK
360 Güvenlik

2018/09/13

V5.0.4.3670
20.7 MBAPK
360 Güvenlik

2018/08/29

V5.0.3.3348
19.4 MBAPK
360 Güvenlik

2018/08/14

V5.0.3.3346
19.4 MBAPK
360 Güvenlik

2018/08/13

V5.0.1.3339
19.5 MBAPK
360 Güvenlik

2018/07/27

V4.5.9.3384
19.1 MBAPK
360 Güvenlik

2018/07/14

360 güvenlik apk indir
360 güvenlik apk eski sürüm
360 güvenlik apk tam sürüm
360 güvenlik apk pc için
360 güvenlik apk lite
360 güvenlik apk ücretsiz indir android için
360 güvenlik apk premium
360 güvenlik apk pro
360 güvenlik apk android için
360 güvenlik apk mod

360 Güvenlik APK, Android akıllı telefonlar için cihazı dahili hasarlardan korumak için özel olarak geliştirilmiş gelişmiş bir virüsten koruma programıdır. Sadece tehditleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda sonlandırır Birine göz atıyorsunuz ve virüslü bazı URL’leri açtınız veya hesabınızı veya bilgilerinizi hacklemeye çalışan birisi, telefonunuzu engellemek veya GPS kullanarak sizi takip etmek için SMS gönderiyor.

Benzer şekilde, çevrimdışı saldırılar, cihazlar için zararlı olabilir. Cihazınıza yüklenen tüm uygulamaları tarar ve gerçek zamanlı bir analizden sonra tarama işlemlerinde bulabileceğiniz her türlü virüsü tespit eder ve temizler. Zamanlamayı temizleyebilir, virüs koruyucularını güncelleyebilir, dosyaları silebilir, uygulamaları kaldırabilir veya yanlış bir pozitif rapor edebilirsiniz.

Bu şaşırtıcı yazılım parçasının getirdiği üç benzersiz özellik web kalkanı, güvenlik duvarı ve otomatik olarak spam çağrıları veya mesajları sesli postanıza veya spam klasörünüze gönderen bir mesaj filtresidir.

Çevrimiçi iş parçacığı ile karşılaştırıldığında, çevrimdışı tehdit daha tehlikelidir. Truva Atı ve daha pek çok popüler virüs nedeniyle bazı dosyalarda silinme veya bozulma olasılığı daha yüksektir. Benzer şekilde sisteminizin kurtarma işlemini gerçekleştirebilir.

Leave a Reply