Windows İçin İmessage

PC için Windows için Imessage

 Windows İçin İmessage

işletim sistemi ve yazılım dünyasında, pencere ve Ios denilen iki imparatorluk vardır. Bazı insanlar tamamen pencere tarafında, bazıları ios tarafındadır. İkinci seçeneği kullanmanın ahlaka aykırı olduğunu düşünen aşırılık yanlısı insanlar.

Bu durumda, tamamen tarafsız olan ve her iki işletim sistemi gibi eşit olan ve bu marka savaşının bir parçası olmayan başka tür kullanıcılar da var. Bu tip insanlar pencerelerin bazılarını ve bazılarını da severler.

Bu makalede ana odak noktamız, her iki taraftan da özelliklerin karışımını seven üçüncü tip insanlar olacaktır. Çünkü aynı anda her iki ürünün de birleştirme özelliklerinden yararlanmak çok kolay ve verimlidir.

Sapp ve Facebook mesajlaşmalarında olduğu gibi hem windows hem de ios kullanıcıları için kullanılabilen bazı özellikler veya uygulamalar var, diğer yandan bazı uygulamalar sadece ios veya windows için özelleştirilmiştir. Örneğin imessage, ios uygulamasıdır ve yalnızca ios kullanıcıları bunu kullanabilir, ancak bu noktada, Windows kullanıcıları olmaktan hoşlananlar hakkında.

Bu makale, kendi windows PC’lerinde bile imessage kullanmak isteyen tüm insanlar için yararlı olacaktır. Herhangi bir imessanın mac olmadan kullanılabileceği veya kullanılamayacağı sorusunu ele alacağız, jailbreak yöntemini kullanmadan görüntüleme kullanmanın mümkün olup olmadığı, 7,8,10 penceresindeki resim görüntülerini ücretsiz olarak indirmek için diğer yöntemler nelerdir? Bu nedenle, windows pc ve windows phone’da imessage indirmek isteyen herkes için kesinlikle bu makaleyi okumanıza değecektir.

Basit Metin Mesajları ile mesaj arasındaki fark nedir?

SMS

Metin mesajları, kullanıcıların seçilen taşıyıcı tarafından genellikle boşuna kullandıkları mesajları göndermek için normal yol kullanır. Biri SMS (kısa mesaj servisi), diğeri MMS (multimedya mesajı servisi) olarak adlandırılan iki tür metin mesajı daha vardır.

Metin mesajları hakkında konuşursak, herhangi bir başka veri formatı olmadan sadece metninizi içerebilir, ancak ses veya görüntü gibi herhangi bir türden bir multimedya göndermek istiyorsanız, bu amaçla MMS kullanmanız gerekebilir. Aynı zamanda servisler.

Kısa mesajlar başka bir cihaza da gönderilebilir, aynı zamanda imageage sadece ios’da çalıştığı gibi aynı işletim sistemine sahip olmayı gerektirmez. Kısa mesajlar için uygun arka plan çeşitliliği yoktur; bu, kısa mesajlar arayüzünüz için herhangi bir özelleştirilmiş arka plan ayarlamak isteyip istemediğiniz anlamına gelir.

Yalnızca çok az sayıda cihaz iyi bir ürün yelpazesine sahiptir, ancak gönderilen mesaj hakkında size alıcı tarafından okunduğu veya hangi işletim sistemi tarafından gönderildiği hakkında herhangi bir ek bilgi vermez. Metin mesajlarında, kendiniz aramadıkça ve aramadıkça asla biri tarafından engellenme konusunda bir fikriniz olmaz.

iMessage

Metin mesajlarının aksine, mesajlar yalnızca satın aldığınız taşıyıcı tarafından mesaj gönderilemediğiniz anlamına gelen verileri veya Wi-Fi bağlantısını kullanın. Bu mesajlaşma için işe yaramaz gelebilir ama mesajlaşma aynı anda metin ve multimedya gönderebilir. Wi-Fi veya hücresel veri planı ile fotoğraf, video ve diğer veri türlerini paylaşmak için daha verimli ve zaman tasarrufu sağlar.

Bu şekilde imessage, basit metin mesajlarına kıyasla zamandan tasarruf etmenin bir yoludur. Ancak bu evrendeki hiçbir şeyin% 100 mükemmel görünmediği için doğaldır, bu nedenle imajın bir dezavantajı vardır, bu da elma cihazlarının dışına çıkmadığı anlamına gelir; . Imessage size çok çeşitli farklı geçmişlere sahip olmamakla birlikte üçüncü parti uygulamaları kullanarak da sahip olabilirsiniz.

Mesaj, mesajın ios kullanıcısına gönderildiği diğer cihazı anlatabilir. Mesajın rengi maviye dönerse, bu ios telefonundan gönderildi demektir ancak mesajın android cihaz tarafından gönderilmesi durumunda yeşil olur. Erken ios işletim sisteminde ios 9’a kadar mesaj yoluyla mesaj göndermek, mesajı aldıktan sonra bile mesajı tekrar göndermeyi denemek diğer kişi tarafından engellenme işaretidir ancak ios güncellendikten sonra bu özellik ortadan kalkmıştır.

Windows PC’de imessage kullanma yöntemleri

 Windows İçin İmessage
Windows PC’de imessage kullanma yöntemleri

 

Pencerelere görüntü indirmek için kullanılabilecek dört olası yöntem vardır. Tüm bu yöntemler birbirlerinin alternatifi olarak çalışabilir, böylece kullanıcılar pencerelerinin bilgisayarında görüntü almak için herhangi birini deneyebilirler. Tüm bu hayat kurtarıcı prosedürlere bir göz atalım. Aşağıdaki tüm yöntemlerin artılarını ve eksilerini tartışacağız.

  • Chrome uzak masaüstü
  • Senin iphone Jailbreak
  • Ücretsiz emülatör
  • Windows PC’de erişim görüntüleme geçmişi

Yöntem 1: Chrome Uzaktan Masaüstü

Bu yöntemi kullanmadan önce, bu süreçte bir mac’a sahip olmanız gerektiğini bilmeniz gerekir, aksi halde bu yöntemi pencerelerden görüntü indirmek için kullanmanız imkansız olacaktır. Daha ileri gitmeden önce chrome remote masaüstünün çalışmasına bir göz atalım. Chrome Remote Desktop, Chrome tarayıcısı veya Chrome kitabı tarafından güvenliği olan uygulamalar ve dosyalar gibi başka bir bilgisayarın verilerine erişim izni verir. Her iki sistemi de yalnızca güvenlik kodunu kullanarak bağlamanız ve Windows PC’de bile görüntülemenin keyfini çıkarmanız yeterlidir.

Aşağıdaki adımları kullanarak daha ileri gidelim.

Aşama 1:

Hem ios sistemi hem de pencere bilgisayarına chrome browser ve chrome remote desktop’ı indirmelisiniz.

Adım 2:

Her iki sistemde indirme tamamlandıktan sonra başlat düğmesine tıklamanız gerekir.

Aşama 3:

Bu adım sadece mac’ta yapılması gereken bir şeydir. Chrome uzak masaüstü ana bilgisayar yükleyicisini indirmelisiniz.

Adım4:

Chrome uzak masaüstü ana bilgisayar yükleyicisini tamamladıktan sonra, aynı şekilde yükleyin.

Yöntem 2: iPhone’unuzu Jailbreak

Pek çok kişi bazı güvenlik sorunları nedeniyle bu yönteme sahip olmaktan hoşlanmıyor ve 4 $ ‘lık bir ödeme yapıldıktan sonra tamamlanması gerekiyor, bu yüzden windows telefonda görüntü indirmek isteyen birçok kişi için rahatsız edici geliyor. Ancak ödeme koşullarını iyi bilenler için yöntem aşağıda verilmiştir:

Aşama 1:

Başlangıçta “cydia” adlı yazılımı yükleyerek telefonunuzu hapse atmanız gerekir. Şimdi soru, cydia’nın ne olduğunu ve nasıl çalıştığını ortaya çıkar. Sadece bu bilmeceyi çözmek için bir uygulama dizinidir ve ios cihazınızı kırdığı hapishane nedeniyle çalışmaya başlar.

Adım 2:

Bu adımda ödeme, web tabanlı bir arayüz oluşturmak için cydia’daki uzak mesajlar adı verilen bir uygulama için yapılmalıdır. “333” ‘ü izleyerek bulabileceğiniz iPhone ip adresinizi kullanarak bu web tabanlı arayüz ile bağlantı kurma olanağına kavuşacaksınız.
Bu iki adımın da karmaşık ve yapılması zor gelebilir, ancak yazılım yapılması gerekenleri kolaylaştıran her şeyi açıkça açıklıyor. Bazı durumlarda, bu yazılım ios’un en son sürümleri için çalışmayabilir.

Yöntem 3: Windows 10/8/7 PC’de iPadian özellikli iMessage kullanın

Windows yüzeyine görüntü indirmek için çok basit ve kolay adımları takip etmelisiniz.

Aşama 1:

İpadian.com’u ziyaret etmeniz ve orada bulunan ücretsiz emülatörü indirmeniz gerekiyor, bu da windows masaüstünde görüntü elde etmenize yardımcı olacak.

Adım 2:

Şimdi emülatör dosyasını .exe uzantılı kurmalısınız.

Aşama 3:

Yüklemeden sonra öykünücüyü çalıştırmanız gerekir.

Adım4:

Tüm şartlar ve koşulları kabul etmeniz gerekebilir, böylece Windows PC için elma görüntülemeyi indirebilirsiniz.

Adım 5:

Şimdi bu başarılı kurulum işleminden sonra, Windows PC’nizde ipadian emülatörü çalıştırın.

Adım 6:

Bu adım bunu yapmaya değer. Şimdi basit arama çubuğundaki imgesage aramak zorunda.

7. adım:

Arama çubuğunuzda görüntü oluşturduktan sonra indirmek zorundasınız, böylece pc windows 7,8,10 ve windows 10 reddit için indirme görüntülerini kullanma konusunda harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yöntem4: Windows PC’de iMessages Geçmişine Erişim

Şimdi İndirin

Windows indirmek için görüntü oluşturmanın başka bir yolu. Yukarıda tartışılan diğer tüm yöntemler oldukça faydalı olmakla birlikte, bunların hiçbirinin istenen sonucu vermemesi durumunda, onu da deneyebilirsiniz. Windows Phone için imessage boşuna kullanmak için, iOS 12 Desteklenen iMyFone D-Port iPhone Veri Aktarıcı adlı üçüncü taraf uygulamasını kullanmanız gerekir. Bu uygulama görüntüleme için görüntüye sahip olmanıza ve hatta Windows PC’de kullanmanıza izin verecektir.
Bu uygulama hakkında pek fazla bilgisi olmayan kişiler için ilerlemeden önce, iMyFone D-Port iPhone Data Exporter, metin ve medya içeriğini aktarmak için kullanır. Aktarmadan önce size bir veri önizlemesi yapma fırsatı verir. Kik, ne Sapp vs.

Aşama 1:

İMyFone D-Port iPhone Data Exporter’ı Windows telefonları ve bilgisayarları için görüntüleme amacıyla kullanmak için indirip yüklemeniz gerekir.

Adım 2:

“İOS Aygıtından Dışa Aktar” bölümünden, dışa aktarmak istediğiniz dosyayı seçmek için “Başlat” ı tıklatmanız gerekir; örneğin, Mesaj ve “İleri” yi tıklayın. Daha sonra cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanızı isteyecektir ve istemini takip etmeniz gerekir.

Aşama 3:

iMyFone D-Port cihazınızı tarar ve tamamen cihazınızın deposuna bağlı olarak biraz zaman alır.

Adım4:

Tarama işleminden sonra, bilgisayarınıza vermek istediğiniz dosyaları kontrol etmeniz gerekir. Görüntüyü kontrol edin ve Windows dizüstü bilgisayarınıza dışa aktarın, böylece dizüstü bilgisayar için daha iyi bir görüntü deneyimi yaşayabilirsiniz.

SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Mac’siz Windows İçin Mesajlaşma Mümkün Mü?

Neyse ki, mac kullanmadan bile windows pc için görüntüleme indirmek ve keyfini çıkarmak mümkündür. Yukarıda belirtilen tüm yöntemlerde, imMage’e erişmek için iMyFone D-Port iPhone Data Exporter ve ipadian adında bir emülatör kullanmak, Windows PC’nizde ve pencere telefonlarında imessage almanıza yardımcı olabilecek iki yöntemdir.

Windows Reddit İçin İmessage Kullanılabilir mi?

Evet, neyse ki, windows reddit kullanıcıları yukarıda bahsedilen basit işlemlerle birlikte bilgisayarlarında görüntülemenin keyfini çıkarabilir.
Imessage tüm pencerelerde çalışabilir mi?
Görüntü, xp, 7,8,10 gibi tüm pencereler için uygundur. Bu da erişimini tüm kullanıcılar için daha şaşırtıcı kılmaktadır. Linux işletim sistemlerinde de çalışabilir.

Windows Pc için görüntü alma ücretsiz mi?

Evet, Windows PC’de görüntülemeye erişebilmek, hapishanenin kırılma yönteminin dahil olduğu ikinci yöntem hariç tüm yöntemlerin yardımı ile ücretsizdir. Bu teknikte, gerçekten windows base cihazınızda görüntülemeyi istiyorsanız, cydia adlı yazılım için 4 dolar harcamak zorundasınız.

Jailbreak Olmadan Pc Üzerine Mesaj Yapmak Mümkün Mü?

Jailbreak yöntemi olmadan windows pc için görüntüleme indirmek için kullanılabilecek başka 3 yöntem daha vardır. Jailbreak, güvenlik kaygısı ve bu tekniğin ücretli yöntemi nedeniyle bazı kullanıcılar için mükemmel görünmemektedir.

Windows Pc İçin İmessage İndir Güvenli mi?

Güvenlik, teknoloji çağındaki en büyük endişe kaynağıdır; bu nedenle, windows pc için görüntüleyici kullanırken gizliliğinizde 50 50 şansınız vardır; bu, aynı zamanda windows yüzeyi için görüntülemeyi indirmek için kullandığınız kendi cihazınıza da bağlıdır. Bu nedenle, pencereler için görüntüleme kullanmadan önce, cihazınızın güvende olduğundan emin olun.

 Windows 2019-Son Kararında imessage

Windows ve ios, kullanıcılarını kendilerine çekebilecek olumlu ve olumsuz yanlarına sahiptir. Son derece mükemmel servisler elde etmek için bazı kullanıcılar her iki taraftan da servislerin birleştirilmesini istiyor. Bu durumda çözümler mevcuttur. Ancak, 2018’deki Stephen Silver’in Microsoft’un yöneticilerine göre, Apple’la iş birliği yapmak istediklerini, bu yüzden kullanıcılarına ürünleri hakkında daha iyi bir deneyim sağlayabileceklerini söylüyor. Bu sadece çalışmak için bir düşünce, ancak resmen henüz herhangi bir girişimde bulunulmadı. 2018 yılında Microsoft, kullanıcıların iPhone’larını ve android telefonlarını Windows PC’lerinde yansıtmalarına yardımcı olacak “telefonunuz” adlı uygulamasını açıkladı. Bu uygulama, uygulama geliştikçe, pencere 10 kullanıcıları için tam olarak kullanılamıyor. IPhone da iTunes bir windows üzerinde kesin bir ipucu noktası olan foreshadows on serbest bırakın.

Leave a Reply