Hay Day Mod APK: Android için İndir (MOD Coins / Gems / Seeds)

Supercall size Hay Day’ı çiftlik oyunları sevenler için bir tarım oyunu getirdi. Eğer bu tür oyunların büyük bir hayranı iseniz o zaman biraz uzakta uzakta saman gün mod indirme android için son sürümü indirme sadece birkaç tıklama vardır . Bu iyi bilinen şirket, toplulukta çok sayıda sıcak hava oyunu yapmak için popülerdir. BigFarm veya Township gibi farklı çiftlik oyunları arasında, Hay Day en iyi ve en popüler çiftlik oyunudur.

Bu sınırsız mod oyununun popülaritesi hakkında bir fikir edinebilirsiniz, çünkü Google Play uygulama pazarında 500 milyon indirmeye sahiptir.

Şimdi İndirin

Saman gün mod apk

saman gün mod apk

Bunların çoğu çevrimiçi ve hayday mod apk çevrimdışı zevk oyun oyuncuları tarafından yapılan olumlu yorumlar. Bu oyun uzun zaman önce piyasaya sürüldü, ancak oyunun en son sürümünü indirebilmeniz için burada tüm güncellenmiş sürümlere sahibiz.

Bu MOD versiyonu para, madeni para, değerli taş ve başka pek çok şeyle sınırlı değildir.

İlgili Makale: Roblox Mod APK

Çalışkan bir çiftçi ol

Çocukluğunuzdaki tarlalarda oynuyorsanız, o zaman büyük bir çiftliği yönetmeniz veya kendiniz için bir mülk sahibi olmanız sizin için bir hayal olabilir ve şimdi daha önce modern bir çiftliğe ve canlı bir Hay Day’a sahip olduğunuz için hala tereddütlü olursunuz. Bu, onların akıllı telefonunda çeşitli işlem faaliyetlerinin bulunduğunu söyledi. Çiftçi yaşarken gerçek bir kırsal yaşam ve çevre ve gerçek çiftlik işi yaşamaya. Ev sahibi olma, bahçecilik, hayvancılık, üretim ve çok çeşitli dekoratif ürünler elde edersiniz.

Kolayca çiftliğinizi daha güzel hale getirebilir ve hayalinizdeki çiftliğe kolayca başlayabileceğiniz gibi geniş bir çiftliğe sahip olabilirsiniz. Bu küçük ölçekli tarım ve daha yüksek seviyelerde oynamak için genişler. Bu oyunda tüm aile ve ailelerin özelliklerini deneyimleyebilirsiniz.

Hay Day Kültürü

Pirinç, yiyecek ve mısır gibi çok çeşitli mahsuller ile gerçek tarım deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz. Elma ve kiraz gibi meyve ağaçlarının tadını çıkarabilirsiniz. İlk önce, hayvansal ürünleri hasat etmeye, tohum almaya ve tohum ekmeye devam edeceğinize şaşıracaksınız. Bundan sonra, onları toplamak ve saklamak zorundasınız Sonra oyuncular gelecek sezon için hasat etmek için tohum ekmeleri gerekir. Yol boyunca çiftliğiniz için güzel renklerle dolu taze çiçekler hala daha az maliyetli değildir.

üreme

Domuz, inek, tavuk, koyun ve keçi gibi hayvanları, dost canlısı yaratıklarla sevimli, canlı bir atmosfer yaratacak şekilde görebilirsiniz. Evcil hayvanlara ayrıca su vererek, onlara yiyecek sağlayarak hayvanların bakımını da sağlayabilirsiniz. Böylece hayvan kaybını kayıpsız olarak yükseltmeyi düşünebilirsiniz. Böylece bilgi işlem gücünüze güvenebilirsiniz.

Hay Day Çiftliği’nde yapılacak çok şey var, çiftçiliğin yanı sıra üreme vazgeçilmez bir iştir. Üretilmesi gerekenler ekmek, hamur işleri, meyve suları, şeker, süt, peynir gibi çok fazla… Tüm çiftlikleriniz, çiftçi için kazanç sağlayan bölgenin bir besleyicisine dönüşüyor.

Oyunda çiftçilik ve hayvancılık operasyonlarında kazanılan başarılar sayesinde oyuncular ticaretlerini ticaret yoluyla deneyebilirler. Oyunda iş türü de zengin: evde misafirlere teslim, karayolu, su yolu geçerken… Oyuncular aynı anda birçok farklı duygu yaşayabilirler.

Oyunda ses gibi bir çan, pirinç, bozuk para her zaman toplandığında büyüleyici grafiklerin temsiliyle geliyor. Ayrıca, cömertçe düzenlenmiş bir üretim düzeni, mükelleflerin vizyonunun, kendisi için mükemmel bir çiftlik kurmakla sınırlı kalmamasını sağlıyor. Hay Day’ın bu harika özelliklerine, oyuncuların büyüdükçe evcil hayvanları hasat etmelerine izin verdiği için bildirim denir. Bu son derece popüler oyun aynı zamanda dünya genelinde 120 ülkeyi 50 dilde desteklemektedir. Böylece arkadaşlarınızla her zaman, her yerde ve herhangi bir engel ve sınırlama olmadan bağlantıda kalabilirsiniz.

En iyi. Çiftlik. Hiç. 122 ülkede bir numara olan cep telefonlarında ve tabletlerde en popüler tarım oyunu Hay Day’e hoş geldiniz.

Arazinin yerleşimini öğrenin, mahsulünüze bakın ve komşularınızla ve arkadaşlarınızla ticaret yapın. Bitkilerin asla yağmur yağmasa da asla ölmediği özel bir yer. Çiftliği ilginç hayvanlarımızla paylaşmak, işleri daha eğlenceli hale getirir!

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Hay Day’i indirmek ve yüklemek ücretsizdir. Ancak, bazı oyun eşyaları gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen Google Play Store uygulamanızın ayarlarında satın alımlar için parola koruması ayarlayın. Bir ağ bağlantısı da gereklidir.

saman günü çiftliği oyunu

Bu yazıda 2.3 ve üstü v1.35.116 Mod (sınırsız sikke ve mücevher) APK 1.35.116 dosyası veya Samsung Galaxy, LG, Huawei ve Moto dahil Android Telefonlar için Blackberry (BB10 OS) için APK 1.35.116 dosya sunuyoruz. Hay Day v1.35.116 Mod (sınırsız para ve mücevher) APK ücretsiz bir G Apps.

Hay Day v1.35.116 Mod (sınırsız paralar ve değerli taşlar) için en yeni ve en son sürüm APK (com.mod.hay.day.mod.apk). Hay Day’i oku v1.35.116 Mod (sınırsız para ve değerli taşlar) APK detayı ve izni aşağıda.

Apk indirmek için sadece indirme düğmesine bakın sadece tıklayın ve otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

biz Hay Day v1.35.116 Mod (sınırsız paralar ve taşlar) için doğrudan indirme bağlantısı sağlar APK 1.35.116. Hay Day v1.35.116 Mod (sınırsız para ve mücevher) APK geliştiriciden Hay Day v1.35.116 Mod (sınırsız para ve mücevher) özelliği ve ticari markasıdır.

Bu çiftlik inşa etme oyunu, facebook oyunuyla tanımlanan daha kaliteli bir yapıya kıyasla öne çıktığı için, bu son derece zevklidir ve her kategoride sürekli üretim sağlamak için birçok seçenek ve kategoriyle çiftliğinizi kolayca iyileştirebilirsiniz. Bu uzun vadeli ve ayrıntılı oyun aynı zamanda unlu mamuller, süt ürünleri, takım tezgahları ve bitirdiğiniz ürünleri satarak para kazanmanıza ve bu tür ürünleri tavuk, domuz, inek, kuzu, balık avı gibi yerlere yeniliklerden yiyeceklerin doğrulanması için yapma imkanı verir. Eşek gibi evcil hayvanlar da orada olacak.

hay day mod apk son sürümü
hay day mod apk 1.39.93
hay day mod apk 1.38.185
hay day mod apk tekpirates
hay day mod apk android 1
hay day mod ios
hay day mod android

Hay day mod özellikleri APK

Kendi çiftliğinizi büyütün ve kişiselleştirin
Kendi yol kenarındaki mağazanızdan komşularınızla ve arkadaşlarınızla mahsul ve taze ürünler ticareti yapın Kamyonunuzla ve hatta vapurla siparişlerinizi verin Rıhtınızı
onarın ve sularınızı balık avlamak için
yeminizi atın Kendi şehrinizi kurun ve ziyaretçileri davet edin

Ülkeler arasında yaygın olarak oynanan bu oyun ile oyun çiftliğini cep telefonunuzda ve tabletinizde kolayca yapabilirsiniz. Bu oyunu oynamak size kırsal kesimde yaşama, ürün yetiştirme ve ürünlerinizi arkadaşlarınıza veya başkalarına satma deneyimi sunar. Yağmur yağmadığı ve mahsullerin hiç solmadığı pastoral dünya arzunun en iyisi olacak.

Hay Day’i ücretsiz olarak indirip yükleyebilirsiniz. Oyunda, gerçek parayla istiyorsanız, satın almak isteyebileceğiniz ürünler var. Ayrıca,

Özelleştirilebilir seçeneklerle formunuzu düzenleyebilir, taze ürünler alabilir veya satabilir, siparişlerinizi hazırlayabilir ve bir kamyon veya vapur kullanarak kolayca teslim edebilir, iskelenizi onarabilir ve balıkları yeniden doldurmak için yem başlatabilir ve sonunda kendi şehrinizi inşa edebilir ve ziyaretçilerinizi ağırlayabilirsiniz.

Desteklenen Android
{4.0.3 ve UP}
Desteklenen Android Versiyonu: –
Dondurmalı Sandviç (4.0.3–4.0.4) – Jelly Bean (4.1–4.3.1) – KitKat (4.4–4.4.4) – Lolipop (5.0– 5.0.2) veya YUKARI

MOD versiyonu

  • Sınırsız para
  • Sınırsız mücevher
  • Sınırsız tohum
  • Her şey …

İndir Hay Day 1.27.128 APK + Hack MOD Sınırsız Her Şey APK for Android

 

Şimdi İndirin

Summary
Article Name
hay day mod apk
Description
If you are a big fan of these kind of games then you are just away few clicks away downloading hay day mod apk latest version for android.
Author

Leave a Reply