gta yardımcısı şehir 2019 android için indir

27 Ekim 2002 tarihinde yayınlanan bir oyunda, Grand Theft Auto Vice City zamanın testini geçmiş ve iyi yaşlanmış. Tüm serinin en ikonik oyunlarından biri ve gelecekteki başlıklar için zemin hazırladı. Oyunun perçinleyen bir hikaye çizgisi var, ancak sadece kargaşaya neden olmak isteyen bir türseniz, hiçbir şey sizi durduramaz. Vice City, oyunu ilerici hissettirmek için olağanüstü bir iş yapıyor. Örneğin, hikaye modu boyunca ne kadar fazla hareket ederseniz, kilidi o kadar fazla ada açarsınız. Vice City iki büyük adaya ve altı daha küçük adaya sahiptir. Küçük adalardan ikisi, Denizyıldızı adası ve Karides adasıdır.

Ayar ve Öykü Modu

Grand Theft Auto Vice City, 1986 Miami’de gerçekleşir ve sizler 1980’lerde mükemmel bir rekreasyon geçirdiniz. Grand Theft Auto oyunlarında sizi her zaman etkileyen şey, Rockstar Games’in oyunlara ne kadar derinlik kattığı. Size, şirketin uyguladığı toplam daldırma yaklaşımı hakkında bir fikir vermek için, 10’dan fazla farklı radyo istasyonunu dahil ettiler ve Xbox için dahil edilen Tape Deck adlı bir 11. radyo istasyonuna sahipler. K-chat gibi radyo istasyonları, bir video oyununda bulabileceğiniz en komik röportajlardan bazılarına sahiptir. Oyun derinlemesine devam ediyor ve bu oyunu tam anlamıyla hikaye moduna dokunmadan binlerce saat oynayabilirsin. Aslında, birçok oyuncu bunu yapıyor.

Spor takımı

Vice City, Vice City Mambas adlı kendi spor takımını bile içeriyor ve BJ Smith adında bilinen bir oyuncuya sahipler. Oyun boyunca Mambas’ın Downtown Vice City’de bulunan Hyman Memorial Stadyumu’nda oynadığı tahmin ediliyor. Büyük olasılıkla, Rockstar Games bu spor takımını Miami Dolphins’ten ayırdı.

Şehir Gerçek Şehre Doğru Kalıyor

Miami’de hissedeceğiniz yoğunluğun ardından, Vice City sizi 1986 güney Florida kültürüne taşıyor ve Miami’de normalde yaşayacağınız birçok sorun var. Örneğin, oyuna ilk başladığınızda, Hermione Kasırgası, adalardan birini tahrip etmekle tehdit ediyor ve bu da kilitli kalmasına neden oluyor. Hikayeye devam ederken; Bununla birlikte, bu sanal alanın daha fazlası keşfe açık olacaktır. Grand Theft Auto serisi ile ilgili en tatmin edici şeylerden biri, size yalnızca devasa bir sanal alan dünyası sunmaları değil, aynı zamanda onu daha fazla takdir edebilmeniz için bit ve koliler olarak da sunmalarıdır. Gerçek Miami’de olduğu gibi, yıl boyu güneşin olduğu tropik iklime sahip olursunuz, ancak zaman zaman fırtınalar ve yağmurla karşılaşacaksınız.

Vice City’nin San Andreas ve Liberty City’den Farkı Nerede

Oyun boyunca, Vice City’nin gerçek Miami’ye sadık kaldığını göreceksiniz. San Andreas ve Liberty City’nin aksine, Vice City’nin bir demiryolu sistemi yok. Bu, oyun tasarımcılarının tembel olduğu için değil, gerçek Miami’nin gerçek özünü yakalamak istedikleri içindi. Örneğin, gerçek Miami’de, suya çarpmadan önce 15 ila 20 feetten fazla kazamazsınız, bu yüzden metro sistemi yoktur ve Vice City’de bir tane yoktur.

Vice City’deki Hikaye

Bazı insanlar, utanç verici olan hikayeye dalmak yerine kargaşaya neden olmak istediklerini söylediler. Arsa sizi Ray Liotta’nın çaldığı sesle Tommy Vercetti olarak başlatıyor. Tommy, daha önce çalışmış olduğu suç ailesi olan Forelli ailesi tarafından korkunç bir suça karıştığı için 15 yıl hapis cezası verdikten sonra serbest bırakıldı. Adalet sisteminin onu serbest bırakacağını asla düşünmediler ve şimdi serbest bırakıldı.

Grand Theft Auto hikayesi: Vice City sizi geçmişe Tommy Vercetti olarak gönderdi. Aslen Liberty City’den hapisten çıktıktan sonra Vice City’ye gönderildi. Vice City’deyken, başka bir mafya ailesi için bir anlaşma yapma görevi verildi. Anlaşma Tommy’ye çarptığında parayı ve malları almak için saldırının arkasında kimin olduğunu bulmak zorunda kaldığında dağılır.

Grand Theft Auto’nun ana arsası: Vice City, Tommy’nin hikayesini izlemenizi gerektirir, ancak çeşitli yan görevler hikayeye başka küçük arsa hatları ekler. Oyun boyunca, farklı beceriler gerektiren çeşitli görevler üstleneceksiniz, fakat sonuçta birinin ölümüyle sonuçlanacak.

Daredevil Püf Noktaları

Rockstar Games, motosikletlerde tekerlekli bisiklet sürebileceğiniz Grand Theft Auto Vice City’ye benzersiz bir dönüş getiriyor. Puanınız kaydedilecek ve kazandığınız süre boyunca size ödeme yapılacaktır. Ek olarak, bir adadan diğerine nehri geçerek arabaları atlayabilirsiniz. Bu dublörü ilginç yapan şey, Vice City’de, “Harcanmış” diyen bir ekranın, suya çarptığınız anda ortaya çıkması. Vice City’de yüzemezsiniz, bu yüzden atlamayı yapmazsanız ölürsünüz. Oyunun bir diğer güzel yanı da Vice City’de mülk sahibi olmak. Örneğin, Downtown Vice City’de bir helikopter ile güvenli bir yer satın alabilirsiniz. Polisler seni kovalarsa, güvenli yerinize koşabilirsiniz ve ısıyı kaybedeceksiniz. Bazı özellikler, seviyeleri geçtiğinizde size de sunulacak. Örneğin, Diaz Konağı, Denizyıldızı Adası’nda bulunabilir ve Diaz’ı bir çatışmada yendikten sonra, konak Vercetti Bölgesi olur. Havuzları, çit labirenti ve cömert terasları olan etkileyici bir konak. Bodrum katında, pompalı tüfek, vücut zırhı ve M4 alabileceğiniz küçük bir oda var. Ayrıca ara sıra görev yapabileceğiniz arkada bir sürat tekneniz var.

Zorlayıcı Karakterler

Grand Theft Auto, oyun boyunca her zaman ilginç karakterlere sahipti. Vice City, gölgeli, nevrotik bir avukattan sosyopatik bir Dominik uyuşturucu satıcısına, Özgürlük Şehri mafyasının donuna kadar pek çok eksantrik karakter ile tanınmaktadır. İhanetler ve dostluklar ekşiye döndü asıl suçluyu simüle edilmiş biçimde ele geçirdiler. Oyun size o kadar zengin ve ilginç bir karakter seçimi sunuyor: Vice City’yi zamanın diğer oyunlarından ayıran şey, hikaye moduna ne kadar derin gittiği idi. Bu, bir video oyununda karşılaşacağınız en derin ve en etkileyici oyunlardan biridir ve zaman için olağanüstü derecede yenilikçidir.

 

Profesyoneller Büyük sanal alan dünyası Zengin karakter seçimi Miami Cons’daki rahat kültürü mükemmel bir şekilde yakalar Görev boyunca tasarruf etmenizi zorlaştırır Kaynak:

Grafik

Aslen 2002’de PlayStation 2’de yayınlanan Grand Theft Auto: Vice City’nin 2012’de mobil olarak piyasaya sürülmesi  , oyunun 10. yılını vurgular  . Oyundaki görseller geliştirilmiş karakter modelleri  ve  ek ışık efektleri ile güncellendi  . Grand Theft Auto: Vice City, orijinal sürümden daha ayrıntılı görünüyor, ancak insansı karakter modelleri hala var. İnsanlar için olan modeller Grand Theft Auto III’ün piyasaya sürülmesine benzer  , ancak karakter modelleri geliştirildi.

Dünya, Miami etkisini gösteren Vice City dünyasıyla orijinal yayınlara çok benziyor. 1980’lerden itibaren çok parlak renkler, Art Deco mimarisi ve birçok farklı araç türü bekleyin. Elbette, gerçek otomobil markalarını kullanmıyorlar, ancak tanınabilirler.

Grand Theft Auto: Vice City, araç hasarı, kan sıçraması ve tahrip edilebilir ortamlar gibi efektler içeriyor. Yeniden bırakılması için, oyun diğer mobil oyunlara iyi uyum sağlar, ancak geçerli konsol unvanlarına uymaz.

Daha önce Grand Theft Auto: Vice City’yi oynadıysanız, pek fazla sürpriz olmayacak; ancak küçük geliştirmeler oyun dünyasının daha iyi bir temsilini yaratır.

Oynanış

Bir  sanal oyun olarak , istediğiniz her şeyi yapma özgürlüğüne sahip olursunuz. Görevlerde ilerlemek, Vice City’de yeni alanlar açmanın yanı sıra, size daha iyi silahlar satın alabilmenizi sağlıyor. Oyun orijinaliyle aynı hikayeyi içeriyor ve Grand Theft Auto: Vice City’yi canlı hissettiren saatlerce süren seslendirme çalışmasını içeriyor.

Görevler doğrusal değildir,  bu yüzden onları istediğin sıraya göre alabilirsin, ama Grand Theft Auto: Vice City’nin hikayesi bir seferde sadece birkaç misyon açacak ve sonunda devam etmeden önce belirli bir arsa için tüm görevleri tamamlaman gerekecek. Ama her zaman bir ara verebilir ve sadece Vice City’de dolaşabilirsiniz.

Grand Theft Auto: Vice City’nin  kontrolleri, fiziksel kontrolörün hassasiyetinden yoksundur . Grand Theft Auto III’ten daha iyi ayarlanmış olmalarına rağmen, sanal bir joystick kullanmak hala güvenilmez ve çeşitli kontroller için ekran düğmeleri alışmak için zaman alıyor. Sorunlardan biri, düğmelerin birbirine çok yakın olması, saldırmak yerine koşmaya başlamanız olabilir.

Seyahat için ayak üzerinde bölümler iyi çalışır, ancak savaşta, oyunun en sinir bozucu kısımlarından biridir. Manuel olarak kilitlemek için bir kişiye dokunabilirsiniz, aksi takdirde oyun en yakın kişiye kilitlenir. Ancak, çevredeki bir nesneyi hedeflemeye çalıştığınızda, Grand Theft Auto: Başkan Yardımcısı, neyi hedeflediğinizi anlamakta zorlanıyor.

Araba kullanmak da aynı problemde. Çoğu zaman, herhangi bir arabada buza giriyormuş gibi hissedersiniz. Yavaş sürüyorsanız bile, etrafa kayar, diğer arabalara vurur ve fırlarsınız. Taşıma gevşek ve keskin dönüşler yapmak mümkün değildir. Grand Theft Auto: Vice City’de motosikletler aslında daha iyi performans gösteriyor, ancak saldırılara karşı daha savunmasızsınız.

Grand Theft Auto: Vice City’nin içeriği hala şaşırtıcı olsa da, kontroller her şeyi sinir bozucu ve gerekenden daha zorlaştırıyor.

Ses

Grand Theft Auto: Vice City,  inanılmaz miktarda profesyonel ses oyunculuğuna sahiptir  ve Rockstar’ın komik radyo reklamları ile birlikte 80’lerden kalma aynı büyük müzik kütüphanesine sahiptir. Karakterler akılda kalıcıdır, çünkü ses aktörlerinin çoğu oyunda karakterleri canlandırmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar.

Grand Theft Auto: Vice City’de müzik büyük bir rol oynuyor ve dinlemekte olduğunuz radyo istasyonuna bağlı olarak çok sayıda şarkı değişiyor. İOS’ta,   kendi müziğinizi çalmak için özel  iTunes çalma listelerini kullanabilirsiniz.

Ufak karakterler konuşması veya çevresel gürültü gibi ikincil sesler mevcuttur; Grand Momft Auto: Vice City’de her anı unutulmaz bir deneyim haline getirir.

Hala bir klasik

Grand Theft Auto: Vice City mobil cihazlar için harika bir oyun. Orijinal oyunu 2002’den itibaren geri getiriyor ve daha iyi grafikler, harika müzik ve profesyonel seslendirme ile tamamıyla sunuyor. Bunların hepsi bir bedeli var çünkü oyun oldukça büyük. 1 GB civarında bir indirme ile, oyunu oynayabilmek için daha yeni bir cihaza ihtiyacınız olacak.

Grand Theft Auto: Vice City’nin içeriği şaşırtıcı, ancak oyun hala sinir bozucu olan güvenilmez kontroller tarafından tutuluyor.

Grand Theft Auto: Vice City, dizinin hayranları için sahip olması gereken bir şey, ancak kontrolleri onu hayal kırıklığına uğrattı.

En son ürün yazılımı güncellemesinden sonra bazı Samsung Galaxy S2 kullanıcıları tarafından yaşanan kilitlenme sorunu giderildi Çeşitli hata düzeltmeleri

değişiklikler

  • En son ürün yazılımı güncellemesinden sonra bazı Samsung Galaxy S2 kullanıcılarının yaşadığı sorunlar giderildi

 

 

Leave a Reply