Gerçek Sörf Modunu İndir APK 1.0.8.6 Android Unlocked

Parlayan parlak güneşin ve şaşırtıcı bir şekilde esen hafif meltemin tadını çıkarmaya hazırlanın. Benzer şekilde, ses dalgaları etrafınızda hareket eder ve dalgalar kuma karşı sıçrar. Sörf tahtanızı kapmak ve görkemli dalgaların tadını çıkarmak, onları fethetmek ve üzerlerine binmek için cazip olacaksınız. Eşsiz keyfi ve sörf, macera ve heyecan deneyimini seveceksiniz. Sörf yapmak çok popüler ve çok fazla insan katılıyor. Sörf çılgınlığı Android cihazlara ulaştı, ayrıca dışarıda çıkmadan bile aynı sörf deneyimine sahip olmanızı sağlayan birçok Android sörf oyunu vardı. Bakalım, sahip olduğumuz en iyi sörf seçeneklerinin neler olduğunu görelim.

Gerçek Sörf Modunu İndir APK 1.0.8.6 Android Unlocked

Gerçek Sörf Modunu İndir APK 1.0.8.6 Android Unlocked

Sörf oyunuyla ilgili en iyi şey, suda oynamanıza izin vermesidir. Akıllı telefon oyunu size gerçek anlamda beklediğiniz deneyimi sunuyor ve sörf sporu etrafında dönüyorsunuz. Sadece dalgalara karşı yarışma fırsatını elde etmekle kalmaz, aynı zamanda dalgaları fethetmenin nasıl bir his olduğunu bilmek için kendinizi cerrahın ayakkabılarına koyarsınız. Nedeni basit, oyun o kadar yüksek grafiklerle yaratılmış ki, en yeni grafikler oyuncuların bedava bir oyun oynamasına izin vermeden ücretsiz olarak oynayabiliyor.

Oyun her zaman plajlarda sörf yaparak eğlenmeyi dört gözle bekliyor. Sahile giderken sörfçü, teknede sörf yapmak ve kötü bir çocuk gibi dalgaları yenmek için yeteneklerini kullanır. Benzer şekilde, oyun bir sörfçü ile aynı deneyimi elde etmenizi sağlar. Oyun, daima oyunda en iyi performansı sergileyen yeni bir tane de dahil olmak üzere şaşırtıcı becerileri öğreniyor. Oyunun zorluk seviyesini aşmak için sörfçünün farklı oyun ortamlarının dinamik becerilerini öğrenmesi gerekir ve bu nedenle oyun oyuncuya harika bir aksiyon, macera ve heyecan deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

Oyuncunun Surf Mod APK ile ilgili her bilgiyi toplaması gerekir. Bu oyunu buradan indirebilirsiniz. mod apk son sürümü için indirme bağlantısı size de verilir.

Gerçek Sörf Modu İndir APK Android, Unlocked Version

Buradan indirin

Gerçek sörf modu özellikleri APK

Gerçek sörf Mod APK oyunu size en iyi oyuncu olmanın yanı sıra çok oyunculu oyun oynamaya izin veren en iyi sörf deneyimini sunar. Oyuncu her zaman yeni zorluklarla yüzleşmeye hazırdır ve rakipleri onu kovalamak ve rekabet etmek için dünyadaki en iyi oyunculardır. Yeni beceriler, sörfçünün arkadaşça rekabete girmesini ve kazanmasını sağlar. amaç daha iyi sörf yapmak değil, oyunu kazanmak. Oyun, sörf yapmakta en iyisidir ve yenilgiye uğratmak onun için bir seçenek değildir, ancak dünyadaki en iyi oyuncuların yenilmesi o kadar kolay değildir.

Benzer şekilde, uluslararası oyuncular bugünlerde sıkıcı yarattılar. Oyuncular bir oyunda sınırlı içerik alırlarsa, oyun onlar için sıkıcı hale gelir. Ancak aynı tekrarlayan kullanım onlar için sıkıcı hale gelir. Olan şu ki, bu tür oyunların nihayetinde çocuklar için oynayacak şekilde tasarlanmış olmaları, ancak sonuçta kaldırılmaları. Bu oyunun geliştiricileri bu durumu biliyorlardı, bu yüzden oyunu tüm oyunlardan daha ilgi çekici hale getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Oyun gerçekten yaratılmış ve yirmiden fazla plaj tasarımına sahip. Her plaj için, oyunda sıkıcı olmaktan ve oyuna bağlı olan oyuncudan kaçınmak için yeni beceriler öğrenmeniz gerekir.

Oyun eşsiz macera ve heyecan için en iyi sporu sunar. Oyunun geliştiricileri oyunda en iyi grafikleri ve en iyi stratejileri koyuyorlar ve oyun gerçek yaşam fiziğine dayanıyor. Çünkü dalgalara çarpmak yaygın bir şey değildir ve siz de gerçek yaşam deneyimi edinmelisiniz. bu nedenle, geliştiriciler bu sanal oyunu serbest bıraktılar ve daha eğlenceli ve şaşırtıcı hale getirmek için bazı gerçekçi arka plan sesleri ve grafikleri eklediler.

Oyunlar yeni başlayanlar için her zaman karmaşıktır, ancak geliştiriciler ortalama bir kullanıcıdan veya oyuncudan daha fazla teknik bilgi tutar. Yapımcılar ayrıca basit arayüzü oyunun tasarımına koyarlar; böylece kullanıcı yalnızca basitlik özelliklerinin tümü ile oyundan zevk almaz, aynı zamanda sıkılmaz.

Oyun herhangi bir Android veya teknik gereksinimle birlikte gelmiyor, ancak potansiyel olarak kullanabilirsiniz.

Oyuncu, istedikleri kişiselleştirme ile uzun süre sürekli olarak oyunu oynamak ve oyunun ilerleyişindeki shaka ve istiridyeleri toplamak için çok sayıda kişiselleştirme seçeneği elde eder. En iyi bölüm, oyunun sadece özelleştirilebilmesi değil, yeni sanal karaktere yükseltilebilmesidir. Yükseltme, oyuncunun stiline göre en sevdikleri maçı seçmesi için yeni özellikler ve tercihler getiriyor. En iyi oyuncu jeton kazanır ve mümkün olan en güçlü yapıyı en iyi şekilde kazanır.

Gerçek sörf mod APK

Gerçek Sörf Mod hakkında daha fazla konuşmak APK bu oyun daha ilginç ve bu oyunu oynamanın avantajı, bu oyunun değiştirilmiş versiyonunun, tüm oyun kilidini açmanın harika avantajları ile birlikte gelmesidir. Oyun ya da sörfçü, oyundaki farklı oyun modlarının zorluk seviyesinin kilidini açmaya hazırdır ve mod apk, oyuna basit bir şekilde başlayabileceğiniz gibi, oyun için süre beklemesini ortadan kaldırır. Oyun en iyisi için mevcut.

Gerçek Sörf Mod APK Dosya Bilgileri:

Uygulama Adı: True Surf
Dosya Boyutu: 60.0
Son Sürüm: 1.0.8.6
İşletim Sistemi; Android 4.4 ve Aşk
Geliştirici: Gerçek Eksen
Son Güncelleme: 19 Mart 2019

Gerçek Sörf Modunu İndirme ve Yükleme APK

  • Gerçek indirme modunu indirin apk üstündeki indirme linkinden
  • İki kez dokunun ve açın
  • tamam tuşuna basın
  • Android Cihazınıza Kur’u seçin
  • Senin gitmen iyidir.

Genel olarak, Gerçek Sörf Modu APK, sörfçüyü yeni yolculuklara götüren ve denizde, nehirde veya gölde gerçek bir sörfçü gibi aynı deneyim ve aksiyon macerasına girmenizi sağlayan en iyi oyundur. Oyunda kullanılan gerçek fizik size oyun oynamaya inanılmaz bir yaklaşım getiriyor. 20’den fazla kumsalda sörf yapabilir ve test becerilerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Yaratıcılık şaşırtıcı ve oyun Google Play Store’da mevcut. İndirme bağlantısından çevrimiçi olarak indirebilir ve kilidi açılmış versiyonun keyfini çıkarabilirsiniz. İstediğiniz zorluk seviyesi oynayabilir ve herhangi bir Android kullanıcısı için kullanılabilir.

Leave a Reply