Gerçek Çelik Boks Şampiyonu 1.0.487 Apk + Mod Para Paraları

Burada  Android akıllı telefonlar veya tabletler için Real Steel Boks Şampiyonlar 1.0.487 Apk + Mod Para Paraları indirebilirsiniz.

Gerçek Çelik Boks Şampiyonu 1.0.487 Apk + Mod Para Paraları

Gerçek Çelik Boks Şampiyonu

Gerçek Çelik Boks Şampiyonu (MOD, sınırsız para) aynı isimdeki gerçek çelikten yapılmış ünlü bir film oyunudur. Film, diğer çok tonlu robotlara karşı, işe yaramaz bir metal parçası haline getirmek, rakipleri yenmek ve yeteneklerinizi geliştirmek için en büyük tahribatsız Zeus’u en iyi şekilde değerlendirebilmeniz ve yenebilmeniz için bir fikir üzerine. Bu oyun aynı zamanda oyunu gereksinimlerinize göre kişiselleştirmenize izin veren yüksek kaliteli grafiklere, ayrıntılı karakterlere ve kullanıcı dostu kontrollere sahiptir.

Android için bu aksiyon oyunu epik bir netice olan 50 milyondan fazla Real Steel World Robot Boxing hayranıyla savaşmana izin veriyor. Kendi Robot Şampiyonunuzu inşa edebilirsiniz, böylece 10 ilham verici Arena’ya kolayca hükmedebilirsiniz. Uygulama çok sayıda özel ve efsanevi robot parçası getirdiğinden, 1000’lerce benzersiz robot oluşturabilirsiniz. Anlaşılmaz şampiyon olarak yüce hüküm süren New Real Steel Era’nın efsanelerini ve tamamen yeni gizemli bir Süper Patron’u kolayca yenebilirsin.

indir düğmesi

Kendi Şampiyonunuzu
Yaratın 17 özel robotun gerçek gücünü ortaya çıkarmak için 100’den fazla devasa robot parçasıyla kendi şampiyonunuzu yaratmak için. İkonik başlıklar, büyük torsolar ve güçlü eller & bacaklar arasından seçim yapabilirsiniz. Robotları kolayca boyayabilir ve stilinizi taklit edecek şekilde daha da özelleştirebilir ve Real Steel Champions’ın Kral Yapıcısı olarak kabul edilen benzersiz adınızı hesaplayabilirsiniz.

İlgili Makale: zombiler arkadaşlarım mod yedik APK

Kahraman Hareketlerini Serbest Bırakma
Kazanan stratejiniz için özel ve yıkıcı ağır ataklar, nihai geliştirmeler, Kritik İsabetler ve Son İşlemciler’i seçebileceğiniz uygulamada birçok hareket var.

Gerçek Çelik Efsanelerle Oynayın
Metro, Relive, Midas, Gürültülü Boy, Atom, Zeus ve Şampiyona deneyimi gibi gerçek çelik efsaneleri kadrosu ile oynamak.

4 Çılgınca Patron da dahil olmak üzere 20 dövüşle Turnuvada Çırpıcınızı Kanıtlayın
• 30 Şiddetli Zorluğun Karşısında
• 96 Kez Saldırı savaşı ile rekor sürede rakiplerinizi yarın
• Sınırsız Free Sparring ile yeteneklerinizi geliştirin

Bu oyunu ücretsiz olarak elde edebilirsiniz ancak gerçek para ile satın alınması gereken güçlendirmeleri ve ayrıca mağaza ayarları için uygulama içi satın alımları da kısıtlayabilirsiniz.

Şimdi Android için Real Steel Champions Apk + Mod’un son sürümünü (çok para) indirebilirsiniz

Robot Dövüş makinenizi bu nihai aksiyon ve spor macerasında yapın. Özel hamleler, jablar, en sevdiğiniz kahramanların efsanevi parçaları olan Atom, Zeus, Midas, NoisyBoy ve yeni süperstar Atom Prime’ın efsanevi bölümleriyle yumruklarla birebir dövüşlerde öfkeli saldırılar yapın.

Boks alemlerinde 1000’lerce eşsiz robotla savaş ve bu destansı filmde 10 ilham verici arenaya hakim ol. Tartışılmaz bir şampiyon olarak yüce saltanat yeni gerçek çelik çağının efsaneleri ve tamamen yeni gizemli bir süper patronu yenin!

ŞAMPANIZI YAPIN
Eşsiz kimliğinizi 32 Ayrıcalıklı Robotun 1500’den fazla devasa robot bölümünden çıkarın. İkonik Başlar, büyük Torsolar ve güçlü Eller ve Bacaklar arasından seçim yapın. Robotlarınızı, tarzınızı taklit eden ve Real Name’in Kral Kralı Yapıcısı olarak kabul edilen benzersiz Adınızı ilan eden heyecan verici Paint ile özelleştirin!

HEROIC HAREKETLERİ TEMİZLEYİN
Kazanan stratejiniz için yıkıcı Ağır ve Özel Ataklar, Nihai Yükseltmeler, Kritik İsabetler ve Son İşlemciler’i seçin.

GERÇEK ÇELİK LEGENLER İLE OYNA
Gerçek Çelik Efsanelerin Bir Kadrosu – Atom, Zeus, Gürültülü Çocuk, Midas & Metro & Şampiyonluk deneyimini yeniden yaşayın.

SENİN METİNİ SUNULUN
• 5 Indomitable Patronu da içeren 25 kavga içeren Turnuvada
• 30 Güçlü Zorlu Yarışmada
• 120 Time Attack dövüşüyle rekor sürede rakiplerinizi yarıştırın
Yeteneklerinizi Sınırsız Free Sparring ile bileyin

Bu oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak, bazı oyun güçlendirmeleri, oyun içinde gerçek para ile satın alınabilir. Mağaza içi ayarlarında uygulama içi satın alımları sınırlandırabilirsin.

* İzin:
– ACCESS_FINE_LOCATION: Bölge tabanlı teklifler için konumunuzu belirlemek için.
– READ_EXTERNAL_STORAGE: Oyun verilerinizi ve ilerlemenizi kaydetmek için.
– WRITE_EXTERNAL_STORAGE: Oyun verilerinizi ve ilerlemenizi kaydetmek için

Gerçek Çelik Boks Şampiyonu 1.0.487 Apk + Mod Para Paraları, Bu sınırsız para hack ücretsiz oyununu indirin.

gerçek çelik boks şampiyonu mod apk sınırsız para
gerçek çelik boks şampiyonu mod apk revdl
gerçek çelik boks şampiyonu mod apk kesmek
gerçek çelik boks şampiyonu mod mod apk 1.0.487
gerçek çelik boks şampiyonu mod apk veri
gerçek çelik boks şampiyonu mod apk 1.0.476
gerçek çelik boks şampiyonu mod şampiyonlar mod apk rexdl

 

Summary
Article Name
Real Steel Boxing Champions Mod APK
Description
Here you can download Real Steel Boxing Champions 1.0.487 Apk + Mod Money Coins for your Android smartphones or tablets.
Author

Leave a Reply