Gardenscapes MOD APK v3.6.0 (Sınırsız Paralar / Yıldız)

İnsanlar kendilerini yorgun hissettiğinde, çoğunlukla doğa ile uyum içinde olmak isterler. Herkes aynı. Taşra arazileri, çiftlik evleri ve yemyeşil bahçeler her zaman insanların hayatın baskısıyla karşı karşıya kaldıklarında düşündükleri ve onlardan kurtulmak istedikleri ilk yerlerdir. Herkes bitkilerin kendisine bakmak ve temiz havanın tadını çıkarmak ister.

Ve bende. Baskıya gelince, daha ileriye gidebilecek bir yeteneğim yok, bu yüzden genellikle mobil oyunlar aracılığıyla sanal bir bahçeye bakmayı kendim seçiyorum. Bu oyunlar rahatlamama ve hayatı sevmeme yardımcı oluyor, kendimin yorgunluğunu gidermeme yardımcı oluyor. Ünlü olmak için doğmuş oyunlar var (belki birkaç hafta, belki birkaç ay), hayatta kalmak için doğmuş oyunlar var. Popüler oyunlar genellikle hatırlamamızı sağlar, ancak bireysel ihtiyaçlar için sıklıkla dayanıklı oyunlar seçeriz. Burada, bahçe oyunlarına gelince, Gardenscapes (MOD Sınırsız Paralar) çok ısrarcı ve güçlü bir oyundur.

Uzun zamandır bu oyunu oynuyordum, son zamanlarda konuya biraz takıldım ve duygusal olarak, başım ağrıları azaltmak için oyunun başında oturdum, böylece eski hisler acele etti ve şimdi yazmaya yazmaya cesaret etti.

Hikaye başlangıç

Austin’in evini temizlemesine yardım et.

Yaşadığınız yer büyük bir şehir, kalabalık caddeler ve trafik hiç durmuyor. Dar pencerenizin dışındaki geniş bir alanda ağaç dikmeyi hayal ediyorsunuz. Bir güne kadar, amcanın ailesinin bakıcısı Bay Austin’den bir mektup alacaksınız…

Uzun zamandır yurtdışındaydı ve kırsal kesimdeki evinde uzun süredir kullanılmayan geniş bir bahçesi var. Bahçeciliği sevdiğini bilen amcan, Austin idarecisinden bahçesine bakması için sana davetiye göndermesini istedi. Yani onunla ilgilen. Ama o da uzun zamandır gitti, kimse bahçeyi umursamıyordu, bu yüzden mahvolması gerekiyordu, belki yine sıfırdan yapmak zorunda kalacaksın. Ama endişelenme, Bay Austin size yardım edecek.

Kombine bahçecilik ve maç-3 oynanışı

Maç-3 seviyeleri yendi

Homescape – başka bir Playrix Games ürünü oynuyorsanız, bu oyunun oynanışına aşina olacaksınız. Tarım ve bahçeciliğe tutkusu olan bir çocuğa dönüşerek, para ve yıldız toplamak için 3’lü bulmacayı çözmek senin işin. Madeni paralar ve yıldızlar, bahçeyi restore edip yeniden dekore etmenin bir aracıdır ve ayrıca görevleri tamamlayarak elde etmeniz gereken en önemli iki birimdir.

Bahçedeki farklı alanları restore et ve süsle

Her gün bir hikaye şeklinde tasarlanan oyun, bahçeyi geliştirmek ve geliştirmek için farklı görevlere sahip olacak. İlk geldiğinizde, bahçe mahvoldu, tezgahı temizlemeniz ve yerleştirmeniz gerekecek, böylece herkes oturup dinlenebilir. Daha sonra daha fazla ağaç dikin ve bahçeyi daha dikkat çekici süsleyin.

Sevimli grafikler

Ayrıca Austin, uşak ve komik bir köpek dahil, eğlenceli oyun içi karakterlerin keyfini çıkar.

Playrix Games her zaman işleri çok sevimli ve gerçek kılan kendi tasarım kurallarına uyuyor ve Gardenscapes istisna değil. Oyun, her görüntüde yüksek gerçekçilik sağlayan bir 3D platformda tasarlanmıştır. Buna ek olarak, oyun rahatlamak için uygun, her detay sevimli ve parlak yapar.

Çiçeklerin etrafında dolanan küçük kelebeklerin veya bahçedeki küçük köpeğin etkinliğinin farkına varabilirsiniz ve Austin’in kahyacının hareketi de gerçek ve eğlencelidir.

Uzun bir oyun

200’den fazla zorlu sahne ile, Gardenscapes tüm bunları oynamak için gerçekten uzun. Ayrıca, yeni oyun modları da güncellemelerle güncellenerek Gardenscapes’in her zaman taze ve dayanıklı olmasını sağlıyor.

Bu oyun hakkında tartışılması gereken herhangi bir şey varsa, o zaman muhtemelen oyunda en pahalı öğelerden bahsetmeye değer. Şahsen, örneğin 3 küreklik bir setin 1.900 jetona mal olduğu bir setin fiyatlandırılmasının çok karlı olduğunu düşünüyorum, oysa 5 ekstra hamle için 900 jeton kaybedersiniz. Öte yandan, her seviye için sadece 50 ila 70 kuruş kazanırsınız. Yani, bir seviyenin sonunda 5 ekstra hamle almak için 12 yeni oyun seviyesi geçmeniz gerekecek.

Genel

Temel olarak, para kazanmak için kendimi zor hissediyorum, ancak bu aynı zamanda oyuncuların sahip olduklarından daha fazla tasarruf etmelerini sağlıyor. Ayrıca oyuncular her zaman bir hedef peşinde koşmak zorunda kaldıklarında oyunu daha çekici kılar. Ben kişisel olarak Gardenscapes 9 / 10’a (hem oyun, hem hikaye hem de grafik) değer veriyorum.

Android ve iOS için bu oyun desteği. Ayrıca ihtiyacın olursa aşağıdaki MOD sürümünü de buldum. Bu MOD, bahçeyi konforlu bir şekilde dekore etmeniz için sınırsız bir paradır.

Leave a Reply