FM WhatsApp Apk İndir v7.99 | FMWhatsApp {Anti-Ban Apk} (FmWA)

FM WhatsApp Apk İndir v7.99 | FMWhatsApp {Anti-Ban Apk} (FmWA)

FM WhatsApp Apk İndir v7.99 | FMWhatsApp {Anti-Ban Apk} (FmWA)

Bu mod, sadece bulunması nadir görülen değil, aynı zamanda tek bir uygulamada derlenmesi de oldukça zor olan bazı son teknoloji özelliklerle doludur. Steroidlerdeki WhatsApp gibidir. FMWhatsapp  , bir süredir  piyasada bulunan ve en kullanıcı dostu modları bulmak için popüler olan Fouad Modları tarafından geliştirilmiştir  . MODS, varsayılan uygulamaya ek işlevler eklerken mesajlaşma yeteneklerini geliştirmeye odaklanır. Çoğu kişi WhatsApp’ın varsayılan sürümlerini kullanarak sorun yaşıyor ve bu da mantıklı. Ancak uzman kullanıcılar  bunun yerine FMWhatsApp kullanmakta daha iyi olabilirler  .

Bunun nedeni, bu modda bulunan özelliklerin varsayılan sürümlerde olduğundan çok daha üstün olmasıdır. Fm WhatsApp , Dual Whatsapp hesabını tek bir Android cihazda çalıştırmanıza yardımcı olacaktır. Bu WA Mod, orijinal WhatsApp’ta şu anda mevcut olmayan pek çok harika özelliğe sahip. Ben ilk başta tereddütlüyüz, o zaman bununla baş etmenin mantıklı bir yolu ilk önce birkaç gün deneyip ilk elden deneyime dayanarak karar vermektir.

Değerli bir araştırma ve incelemeden sonra, bu WA MOD ile ilgili hatırı sayılır veriler topladık ve bu modun etkileyici özelliklerini fark etmekten en az etkilendik. Personelimizden bazıları  son 6 aydır bu Fm Whatsapp Mod Uygulamasını kullanıyor  ve hepsi iş akışına ilişkin çoğunlukla olumlu geri dönüşler dile getirdi. FM WhatsApp ünlü oluyor çünkü birçok renkli harika tema ve tema değiştirme gibi çok daha fazla özellik sunuyorlar. Size bu yazının tüm bu özelliklerini anlatacağım.

FMWhatsApp Apk İndir

Not:  WhatsApp hesabınız GBWhatsApp veya WhatsApp plus veya FMWhatsApp nedeniyle yasaklandıysa, bu WhatsApp’ı kaldırın, sonra Bu  FMWhatsApp Anti Ban  & Install’ı indirin. Bir daha sorunlarla karşılaşmayacaksın.

isimFM WhatsApp (FMWA)
versiyon7.99
GeliştiriciFouad Mokdad
Son güncelleme21 Haziran 2019
Boyut53 MB
gereklidirAndroid 4.0+
İndir9,600,000+

 

FMWA By Fouad Mods  Günümüzde herkes Fm WhatsApp Apk’ı kullanıyor  . En iyi WhatsApp MOD besbelli GBWhatsApp ama ben FM WhatsApp zaten 1 Milyon + indirmeleri geçti çünkü bu mod indirme sayılarında GbWhatsapp ı geçecektir birkaç ay içinde düşünmek  FM WhatsApp Mod Apk  şaşırtıcı güncellemeleri veriyor FM WhatsApp yeni sürümü biz olacak yapıldığında, önce İndirme Bağlantısını güncelleyin Bu nedenle, lütfen istediğiniz zaman gelip FMWA Apk güncellemesinin  mevcut olup olmadığını kontrol etmek için bu sayfayı yer imlerine  eklemeyi unutmayın. 🙂

WhatsApp, şu anda yeryüzünde var olan en popüler mesajlaşma platformlarından biridir. Neredeyse herkes WhatsApp’ta ve dışarıdaki birçok kişi kişisel ve iş ihtiyaçları için kullanıyor. Uygulamanın farklı platformlarda 1 milyardan fazla teçhizatı bile var.

FM WhatsApp  uygulaması Fouad Mokdad tarafından geliştirilmiştir  . WhatsApp’ın Mod sürümü, kullanıcıları için birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. FMWhatsApp uygulaması insanlar bu uygulamada mevcut yeni özellikleri ve işlevleri kullanmak gibi daha popüler hale geliyor.

FMWhatsApp nedir?

Şimdi soru şu ki,  FMWhatsApp nedir? Daha önce de belirtildiği gibi, bir sürü özellik ile birlikte gelen bir whatsapp modudur. Ya da orijinal Whatsapp uygulamasının hacklenmiş versiyonu olduğunu söyleyebilirsiniz. Sonuç olarak, uygulama tüm bu yerleşik kısıtlamalardan kurtulmayı başardı ve en iyi özelliklerden bazılarını ekledi.

Fouad Mokdad FMWhatsApp Apk Özellikleri

FM WhatsApp Apk  , akıllı telefonunuzdaki GBWhatsApp ve YoWhatsApp gibi popüler WhatsApp Mods birleştirmek özellikler getiriyor. Uygulamaya yerleşik bir uygulama kilitleme özelliği ile birlikte gelir. Bu özellik ile gizli sohbetlerinizi koruyabilirsiniz.

 • Temalar : Bu, Modded WhatsApp Uygulamasının çok yaygın bir özelliğidir; hemen hemen her mod, WhatsApp’ın arayüzünü temaların yardımıyla değiştirme seçeneği sunar ancak FM WhatsApp, diğer WhatsApp Mod’larından farklı temalar sunar. Evet doğru duydunuz Neredeyse her WhatsApp modunu kullandım ve tüm mod temalarının özelliklerini kontrol ettim ve Fm WhatsApp APK’daki diğer WhatsApp Modlarından daha iyi olan şaşırtıcı temalar buldum  .
 • Gizlilik Ayarları : Whatsapp’ın en büyük dezavantajlarından biri, oldukça fazla gizlilik ayarına sahip olmamasıdır. Ancak, FMWA, herhangi bir üçüncü taraf uygulamasının yardımı olmadan uygulamayı kilitlemenizi sağlar. Buna ek olarak, mavi onaylarınızı, gri onaylarınızı, çevrimiçi durumunuzu, yazma ve kaydetme durumunuzu vb. Gizleyebilirsiniz.
 • Kısıtlamalardan Kurtulma:  WhatsApp, medya paylaşımında da bazı kısıtlamalar getiriyor. Örneğin, WhatsApp üzerinden 16 MB’tan büyük dosyaları paylaşamazsınız. Bu nedenle, tüm bu kısıtlamaları kaldırmak ve WhatsApp’ı tam potansiyeli ile kullanmak için internette mevcut olan bir sürü WhatsApp modu vardır.
 • Çağrı Engelleyici:  FMWhatsApp Apk’ın son sürümü, rahatsız edici aramaları engellemek için kullanabileceğiniz Çağrı filtresini de getirir. Kişileri filtreleyebilir ve dilediğiniz gibi engelleyebilirsiniz.
 • Sohbetleri Sohbet Et Bu, FMWA Modunun inanılmaz Özelliğidir Sınırsız sohbetleri diğer Modlarda çok kolay bir şekilde kilitleyebilirsin. Bu özellik yapamazsın, resmi WhatsApp’ta da var ama sadece 3 sohbeti pinleyebilirsin.
 • Grup Özellikleri:  FM WhatsApp oldukça fazla grup özelliğine sahiptir. Gibi 256 kullanıcı bir grup oluşturabilirsiniz. Ayrıca, grup yöneticileri için farklı ayarlar vardır.
 • İkinci Kene’yi Gizle
 • Hangouts Kullanıcı Arayüzü
 • HQ görüntüler göndermek için uzun basın kamera düğmesi
 • Adınızı Ana Ekranda Ayarlayın
 • Yeni Çağrı Simgeleri
 • Özel Gizle ve Görüntüleme Durumu
 • Arama Özelliği Eklendi (Sizi Arayabilecekleri Seçin)
 • Keneler ve Baloncuk Stillerini Değiştir
 • Varsayılan Mavi Arayüz
 • Diğer Hatalar Düzeltildi

Yani bunlar Fm WhatsApp APK’nın en iyi özelliklerinden  birkaçıydı . Bu özelliklerin yanı sıra, uygulama aynı zamanda oldukça fazla hataya neden oldu ve deneyiminizi olabildiğince sorunsuz hale getirmeye odaklandı.

Şimdi Android Cihazınıza Fm WhatsApp APK indirmek için izlemeniz gereken adımlar hakkında konuşalım.

FM WhatsApp Apk En Son Sürüm İndir (FMWa)

Bu yüzden, Guys, Android cihazımızdaki bu WhatsApp modunu ücretsiz olarak nasıl indirebilir ve kullanmaya başlayabileceğimizi resimlerle görmenizi sağlar. Apk Dosyasını İndirme Düğmesi Altından Tıklayın.

FMWhatsApp App Kullanmak için Gereksinimler

 • Android telefon
 • FMWhatsApp Apk
 • İnternet bağlantısı

Bunlar, her şeyden önce hazırsanız, telefonunuzdaki FMWa’yı kullanmak için basit temel gereksinimlerdir. FMWa’yı nasıl yükleyeceğinizi bilmiyorsanız, aşağıya kaydırın ve kurulum kılavuzunu okuyun.

Android’de FMWhatsApp Apk Nasıl Kurulur?

İndirme işlemini tamamladıktan sonra Android cihaz ayarlarınıza gidin <güvenlik, onların bilinmeyen kaynaklardan bir seçenek edinmesini sağlar. Bunu basitçe etkinleştirin. Bu seçeneği bulamazsanız, lütfen aşağıdaki resimlere bakın. 🙂

Şimdi Bilinmeyen Kaynakları Bir Kez Etkinleştirin Fm WhatsApp Apk  Dosyasını Açın  . Kurulum işlemi tamamlandığında, Fm WhatsApp Uygulamasını açtıktan sonra yükleme işleminin 30-40 saniye beklemesi biraz zaman alır öğesine dokunun.

 

FM WhatsApp İndir

Şimdi telefon numaranı soracak. Aynı telefonunuzda 2 WhatsApp hesabı kullanmak istiyorsanız, o zaman başka bir numaranızı buraya gönderin ancak mevcut WhatsApp numaranızı girmek yerine eski WhatsApp hesabınızı kullanmak istiyorsanız

 

WhatsApp numaranızı girdikten sonra, doğrulama için size bir OTP gönderir.

Doğrulamanın ardından size WhatsApp DP’nizi Adlandırın ve Ayarlayın (isteğe bağlı)

 

Artık Resmi WhatsApp’tan FMWA Fouad  😉’a başarıyla geçiş  yaptınız. Şimdi FmWhatsApp cool & Amazing Features 😉’ın keyfini çıkarın

Stoktan WhatsApp’tan FMWhatsApp’a Geçiş Nasıl Yapılır 

Fm Whatsapp resmi WhatsApp göç ederken Birçok yeni kullanıcı onlar da onlardan biri daha sonra burada bu rehberi okuyun yüklemek nasıl olduğunu ben anlatacağım eğer yapmak istemiyoruz önceki sohbetler ve medya kaybetmek bu konuyu yüz  FM Whatsapp  sohbetleri ve medyayı kaybetmeden Android’de.

(FMWhatsApp için WhatsApp)

 • Öncelikle, OLD (Resmi) WhatsApp Hesabınızı açın
 • Sağ üst köşede ” Üç Nokta ” tıklayın ve ” Ayarlar ” seçeneğine dokunun .
 • Şimdi Sohbetlere dokunun

 

 • Sohbet Yedeklemede Tıklayın

 

 • Şimdi Yedekleme’ye dokunun

 

 • FmWhatsApp yükleyin, uygulamayı açın ve cep numaranızı doğrulayın.
 • Basitçe, “ Geri Yükle ” ye tıkladığınızda tüm sohbetleriniz FmWhatsApp’ta mağaza kazanacak. Keyfini çıkarın!
 • Hepsi Hepsi Şimdi başarıyla Chats yedekleme ile FM WhatsApp için geçti.

 

Yani bunlar FM WhatsApp Ayarları ve Sohbet Ekranının bazı ekran görüntüleri. Tamamen özelleştirilmiş ve güzel görünüyor görebilirsiniz. Mahremiyet söz konusu olduğunda, hesabınız FmWA kullanıcısıysanız en güvende olacaktır.

FMWhatsApp (Feragat)

FM whatsapp’ın güvenli olmadığına ve gizliliklerini incitmek için kullanıcı verilerini çaldığına dair birçok söylenti var. Ancak endişelenmenize gerek yok çünkü en güvenilir WhatsApp Mod. Evet, güvenlidir ve sohbetleriniz ve verileriniz şifrelemeyi baştan sona korur. Bunları da beğenebilirsin: PUBG Names

FMWhatsApp (İzinler)

İnternete Erişim
Mikrofon Kullan
Depolama erişimi
Mikrofon Kullan
Kamera kullanın
Konum Erişimi
Kişileri yönet
Bluetooth Erişimi
Mesajları Yönet
Titreşim Erişimi
Arka Plan Görevlerini Yönet

PC için FMWhatsApp’ı indirin

PC’nizde bu Mod’u kullanmak istiyorsanız, Android emülatörü yardımıyla bunu kolayca yapabilirsiniz. Bluestacks, Google’ın bu emülatörü indirmek için bilgisayarınızda veya dizüstü bilgisayarınızda Mobil uygulamaları çalıştırması için Windows için en popüler android emülatörlerinden biridir.

Fouad Mokdad’ın FM WhatsApp 7.99 (Değişiklikler)

 

 • [Sabit] Yeterli alan mesajı yok
 • [Sabit] Kayıt Kazası
 • [Sabit] com.yowa özel çıkartma ekleyemez
 • [Sabit] Silinmiş mesaj simgesi gösterilmiyor
 • [Sabit] Sesli / Görüntülü Görüşmede Beyaz tema Simgeleri
 • [Sabit] Google Play Hizmeti kayıt sırasında hata mesajı

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

S1) FM WhatsApp Kullanmak İçin Cep Telefonumu Kök Etmem Gerekiyor mu?

Cevap:  Hayır Android’inizi, WhatsApp FM’i kullanmak için kullanmanıza gerek yok, cep telefonunuzu çalıştırmadan kullanabilirsiniz. 🙂

S2) Resmi WhatsApp ile Fm WhatsApp’ı kullanabilir miyim?

Cevap:  Evet, FMWA’yı resmi WhatsApp ile birlikte herhangi bir sorun olmadan ikili WhatsApp olarak kullanabilirsiniz.

S3) FM WhatsApp Güvenli midir?

Ans) Evet FMWA% 100 Güvendedir Tüm verilerinizi kullanmak güvenlidir ve WhatsApp hesap yasağı yoktur. Zaten Milyonlarca kişi bu Uygulamayı kullanıyor

S4) FM WhatsApp’ı Kullanmak İçin Resmi WhatsApp’ı Kaldırmam Gerekiyor mu?

Cevap:  Hayır, FMWhatsApp’ı kullanmak için Official WhatsApp yazılımını kaldırmanıza gerek yok. Ancak, bu yalnızca FMWA’yı yüklerseniz ve farklı bir cep telefonu numarasıyla kayıt yaptırıyorsanız geçerlidir. WhatsApp’ta kullandığınız FmWa’da aynı telefon numarasını kullanmak istiyorsanız, o zaman mümkün değildir.

S5) Durumumu Kaydedebilir miyim?

Cevap:  Evet Yapabilirsiniz

 

Leave a Reply