Download MAX Cleaner – Antivirüs, Yükseltici, Telefon Temizleyici Apk

Buradan Android / iOS ve Windows / Mac PC için MAX Cleaner – Antivirus, Booster, Phone Cleaner Apk uygulamasını indirebilirsiniz  .

Max Cleaner programını aşağıda verilen doğrudan indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Şimdi İndirin

Download MAX Cleaner – Antivirüs, Yükseltici, Telefon Temizleyici Apk

Download MAX Cleaner - Antivirüs, Yükseltici, Telefon Temizleyici Apk

 

MAX Cleaner – Telefon Temizleyici ve Antivirüs ve Hız  Artırma, Android için en yüksek puan alan (.84,8 ★ ★ ★ ★ ★) antivirüs ve temizleyici ve arttırıcıdır. Telefonunuzu hızlandırabilir, gereksiz dosyaları temizleyebilir, virüsleri temizleyebilir, gizliliği koruyabilir ve pillerin boşalmasını durdurabilirsiniz. En iyi telefon temizleyici ve telefon güçlendirici ve antivirüs yazılımı.

Dünya çapında  10 milyondan fazla kullanıcısı  olan MAX temizleyici uygulaması en iyi antivirüs ve telefon temizleyici hizmetlerini sunar. Önbellek temizleyici, hız temizleyici, virüs taraması, virüs temizleme, virüs koruması, telefon antivirüs ve telefon güçlendirici ile, MAX Cleaner telefonunuzu etkili bir şekilde optimize edebilirsiniz.

MAX Cleaner üst süper telefon temizleyici, telefon güçlendirici, önbellek temizleyici, virüs temizleyici ve en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı! Önbellek temizleyici, virüs taraması, virüs koruması ve telefon güçlendirici ile ücretsiz bir virüsten koruma yazılımı. Yer güçlendiricisi ve oyun güçlendiricisi ile telefonunuzu iyi güçlendirir. ŞİMDİ telefonunuzu temiz ve güvenli tutmak için MAX Cleaner indirin!

MAX Temizleyicinin Temel Özellikleri:

🗑  Telefon Temizleyici  – Temiz önemsiz (önbellek temizleyici) Telefonunuzu artırmak için.
İvirus  Antivirüs  – Virüs taraması ve virüs koruması. En iyi virüs tarayıcı ve virüs temizleyici temizleme uygulaması. (Virüs koruması ve antivirüs yazılımı)
🔒  Uygulama Dolabı  – Gizliliğinizi korumak için hassas uygulamaları ve fotoğrafları kilitleyin.
🔋  Batarya Tasarrufu  – Telefonunuzun batarya ömrünü uzatmak için uygulamaları kapatın.
🚀  Telefon güçlendirici  – Oyun güçlendirici ve alan güçlendirici ile yer açmak için. En iyi telefon güçlendirici ve hız yükseltici.

İndirme MAX Cleaner, alabilirsiniz:

Telefon Temizleyici  – virüs temizleyici, sistem temizleyici, önbellek temizleyici ve hız temizleyici hepsi bir arada.
MAX Cleaner uygulaması Android için en iyi telefon temizleyici. Sistem temizleyici, önbellek temizleyici, önemsiz temizleyici, temizleyici ve virüs temizleme özelliğini kullanarak virüs ve çöpleri kolayca temizleyebilirsiniz, android’imi temizleyin ve telefonunuzu yükseltin. Telefon temizleyici uygulamasıyla, derin temiz telefon yapabilirsiniz.

Virüs Temizleyici  – profesyonel virüs tarayıcı ve virüs temizleyici. (Ücretsiz antivirüs yazılımı)
Android için MAX Cleaner dahili bir mobil virüs temizleme antivirüs temizleyici motora sahiptir. Android için virüs temizleyici her zaman virüs tarama ve virüs koruması ile telefonunuzu koruyun. En iyi virüs tarayıcı, virüs koruması, Android için virüs temizleyici ve virüs temizleme. Telefon antivirüs yazılımı benim android özelliğini temizler benim süper hızlı benim android temizler, android için en iyi ücretsiz antivirüs yazılımı ve mobil antivirüs.

Telefon Booster  – Oyun güçlendirici, hız yükseltici ve telefonunuzu artırmak için alan güçlendirici ile.
MAX temizleyici, telefonunuzu bildirimleri temizleme, oyun yükselticiyle önbellekleme, alan yükseltici ve hız yükseltici gibi hız temizleyici ile güçlendirir. Önemsiz temizleyici ve mobil temizleyici telefonunuzu güçlendirir. Süper hızlı temizleyici ve ram temizleyici ile, bir mobil temizleyici uygulamasında önbellek temizleyiciyi, güç alanı temizleyicisini, hızlı temizleyiciyi, çöp temizleyiciyi ve sistem temizleyicisini alabilirsiniz. Benim android temizlemek ve telefonu artırmak için oyun güçlendirici ve hız yükseltici ile en iyi telefon güçlendirici.

Uygulama Locker  – gizliliğinizi korumak.
Android için MAX Cleaner, sadece bir telefon temizleyici, virüs temizleyici veya telefon antivirüs temizleyici değil, aynı zamanda bir yer güçlendirici ve gizlilik güçlendirici! Android Cleaner uygulamasında App Locker android için en iyi virüs koruması ve en iyi ücretsiz antivirüs ile gizliliğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Pil Tasarrufu  – Pil ömrünü koruyun ve uzatın.
MAX temizleyici, pili boşaltan uygulamaları yaklaştırarak pil ömrünü uzatabilir. Pil ömrünüzü uzatmak için telefonunuzu sistem temizleyici ve önbellek temizleyici ile temizleyin ve artırın. En iyi batarya tasarrufu.

MAX Cleaner daha Özellikler:
⭐️Speed ​​Booster: Telefonunuzu güçlendirmek için oyun güçlendirici.
⭐️CPU Soğutucu: CPU sıcaklığını soğutun.
⭐️File Scan: Telefonun hızını artırmak için gereksiz dosyaları tarayın ve kaldırın.
⭐️Notification Cleaner: Önemsiz temizleyici ve cihaz temizleyici ile istenmeyen ve derin istenmeyen bildirimler.

 

Uygulama Bilgisi
Uygulama İndirme Sürümü
Son Güncelleme 30 Eylül 2018
Apk Boyut 9,9M
ONE App Ltd. tarafından App
Kategori Ücretsiz Araçlar Uygulama
İçeriği Derecelendirme Tümü
Android Desteği Android Sürüm Android 10 ve üzeri
Uygulama Paketi com.oneapp.max.cleaner.booster

max temizleyici apk indir
max temizleyici apk saf
max temizleyici apk
max temizleyici apk pro
max temizleyici apk yukarı maksimus
virüs temizleyici apk
max temizleyici pro apk indir
max temizleyici antivirüs apk
max temizleyici 2019 apk
max temizleyici 2018 apk indir

Tüm Sürümler
1.3.5 Eylül 30, 2018
1.3.3 Eylül 18, 2018
1.3.0 Eylül 17, 2018
1.3.0 Eylül 15, 2018
1.3.0 Eylül 1, 2018
1.2.8 Ağustos 31, 2018
1.2.8 20 Ağustos 2018
1.2.6 14 Ağustos 2018
1.2.5 9 Ağustos 2018
1.2.4 26 Temmuz 2018
1.2.2 25 Temmuz 2018
1.2.2 24 Temmuz 2018
1.2.2 14 Temmuz , 2018
1.2.0 13 Temmuz 2018
1.1.9 7 Temmuz 2018
1.1.6 28 Haziran 2018
1.1.6 9 Haziran 2018
1.1.5 5 Haziran 2018
1.1.3 29 Mayıs 2018
1.1.2 25 Mayıs, 2018

Max Security, Android akıllı telefonlar için cihazı dahili hasarlardan korumak için özel olarak geliştirilmiş gelişmiş bir virüsten koruma programıdır. Sadece tehditleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda sonlandırır Birine göz atıyorsunuz ve virüslü bazı URL’leri açtınız veya hesabınızı veya bilgilerinizi hacklemeye çalışan birisi, telefonunuzu engellemek veya GPS kullanarak sizi takip etmek için SMS gönderiyor.

Benzer şekilde, çevrimdışı saldırılar, cihazlar için zararlı olabilir. Cihazınıza yüklenen tüm uygulamaları tarar ve gerçek zamanlı bir analizden sonra tarama işlemlerinde bulabileceğiniz her türlü virüsü tespit eder ve temizler. Zamanlamayı temizleyebilir, virüs koruyucularını güncelleyebilir, dosyaları silebilir, uygulamaları kaldırabilir veya yanlış bir pozitif rapor edebilirsiniz.

Bu şaşırtıcı yazılım parçasının getirdiği üç benzersiz özellik web kalkanı, güvenlik duvarı ve otomatik olarak spam çağrıları veya mesajları sesli postanıza veya spam klasörünüze gönderen bir mesaj filtresidir.

Çevrimiçi iş parçacığı ile karşılaştırıldığında, çevrimdışı tehdit daha tehlikelidir. Truva Atı ve daha pek çok popüler virüs nedeniyle bazı dosyalarda silinme veya bozulma olasılığı daha yüksektir. Benzer şekilde sisteminizin kurtarma işlemini gerçekleştirebilir.

Leave a Reply