Download Güvenlik Master – Antivirüs, VPN, AppLock, Yükseltici Apk

Burada yapabilirsiniz  Güvenlik Usta apk indir Antivirus, – VPN Android, iOS, Windows PC, tarayıcılar ve Mac için, AppLock, Booster apk.

Security Master’ı aşağıdaki doğrudan indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Şimdi İndirin

Güvenlik Ana VPN’i İndir APK

güvenlik ana vpn apk

Orijinal  CM Security  , Security Master’a yükseltildi – Antivirüs, VPN, AppLock, Booster (CM, Cheetah Mobile tarafından)  ve Telefon Güvenliği kapsamını yeniden tanımladı: yalnızca telefonunuzu değil gizliliğinizi de korur. Security Master, zaman içinde Antivirus, Junk Clean ve Phone Booster (Batarya Tasarrufu ve CPU Soğutucu) dahil olmak üzere telefonunuzun durumunu algılamak için Akıllı Teşhis özelliğini tanıttı. Yükseltilmiş Safeconnect VPN ve proxy’lerimizle, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde tüm favori web sitelerinizin engellemesini kaldırabilirsiniz. Telefonunuzu güvenli ve sağlıklı tutmak için gerekli tüm özellikler  .

İlgili Makaleler

 • DroidVPN APK
 • Daha iyi VPN APK
 • Avira phanton vpn APK
 • Vpn açın APK
 • Almanya vpn APK
 • Hafif vpn APK
 • Turbo vpn APK
 • Hızlı vpn APK
 • Cyberghost vpn APK
 • Psiphon VPN APK
 • Sıcak nokta kalkan APK
 • Yalnız vpn APK

Güvenlik Master Key özellikleri: 

Akıllı Teşhis – Antivirüs, Önemsiz Temizlik ve Telefon Güçlendirici
En çok ihtiyaç duyduğunuz çözümü akıllıca teşhis etmek için yükseltilmiş ünlü büyük düğme tasarımımız.
Antivirüs – Telefonunuzu ve gizliliğinizi  1 numaralı antivirüs motoruyla virüs ve zararlı yazılımlardan koruyun  .
Önemsiz Temizlik –   Sistem ve uygulama önbelleklerini içeren gereksiz dosyaları tek bir dokunuşla akıllıca tarayın ve kaldırın .
Phone Boost, Batarya Tasarrufu ve CPU Soğutucu –  Yüksek bellek kullanımı, bataryayı aşırı ısınan ve tüketen , telefon performansını optimize eden ve telefonu hızlandıran arka plan uygulamalarını kaldırın .

Con SafeConnect VPN
Security Master (CM tarafından)  ücretsiz ve yüksek hızlı VPN, proxy ve engellemeyi kaldırma çözümü sunar . SafeConnect VPN ile, güvenlik duvarları bypass ve serbestçe yapabilirsiniz  duyarlı web sitelerine erişmek ülkenizde mevcut değil videoları izlemek  anonim izlenen olmadan. IP adresinizi gizlemek için bizim proxy sunucusu kullan ve uygulamak  sanal konumuonline faaliyetleri korumak  online bankacılık bilgileri özel mesajlar ve tarih tarama sızıntısı önlemek için. VPN’e bağlanmak için tek dokunuşla! Kayıt gerekli değil!

M️Message Security
Message Security (CM tarafından)   gizliliğinizi korumak için zamanında bildirimleri gizler . Tüm sohbet bildirimlerini bir araya toplar ve okumasını ve yönetmesini kolaylaştırır.

LAppLock
AppLock –  Bluetooth ve Wi-Fi anahtarlarını, gelen aramaları, uygulamaları, fotoğrafları veya  desen, PIN kodu veya parmak izi ile herhangi bir özel veriyi kilitleyin .
Davetsiz misafir Selfie –  Telefonunuzu kırmaya çalışan davetsiz misafirlerin fotoğrafını çekin . AppLock özelliği, uygulama gizliliğini meraklılardan korur. (Hırsız Selfie’nin telefon şans ekranı için cihaz yönetici izni gerekiyor)
Kılık kapağı –  Disguises Ekranı kilitlemek  kimse tutarken AppLock kullandığınız farkında olacak şekilde  güvenli sırrı & gizlilik .

güvenlik ustası apk
güvenlik ustası apk indir
güvenlik ustası apk saf
güvenlik ustası apk tam
güvenlik ustası apk pro
güvenlik ustası apk son sürümü
güvenlik ustası apk yukarıdan
güvenlik ustası apk mod
güvenlik ustası apk vip
güvenlik ustası apk ayna

App Bilgisi
App İndir Versiyon 4.7.4
Son Güncelleme 28.09.2017
Apk Size Cihaza
göre değişir Cheetah Mobile tarafından App (AppLock & AntiVirus)
Kategori Ücretsiz Araçlar App
İçerik Derecelendirme Tüm yaşlar
Android sürümü Android Desteği Android 14 ve üzeri
Uygulama Paketi com.cleanmaster.security

Security Master – Antivirüs, VPN, AppLock, Booster içerik derecelendirmesi Herkes. Bu uygulama, uygulama mağazasının Araçlar kategorisinde listelenmiştir. Bunu geliştiren şirket / geliştirici hakkında daha fazla bilgi için Cheetah Mobile (AppLock & AntiVirus) web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Security Master – Antivirüs, VPN, AppLock, Booster, 14 api ve üstü destekleyen android cihazlara indirilebilir ve kurulabilir

4.7.4, 4.7.3, 4.7.2, 4.7.1, 4.7.0, 4.6.9, 4.6.8, 4.6.7, 4.6.6, 4.6.5, 4.6.4’ten herhangi birini seçebilirsiniz, 4.6.3, 4.6.2, 4.6.1, 4.6.0, 4.5.9, 4.5.8, 4.5.7, Bu uygulamanın 4.5.6 sürümü.

Bu antivirüs ve VPN aynı zamanda sizi içeriden ve dışarıdan her türlü tehlikeden, virüs ve hırsızlıktan korur. Bu güçlü araçla çevrimiçi ve çevrimdışı kimliğinizi gizleyebilirsiniz.

 

Leave a Reply