Download Drift Max APK (MOD, Para / Reklamsız)

Burada Android akıllı telefonunuzda ve tabletinizde için en yeni sürümü Drift Max APK (MOD, Para / Reklamsız) indirebilirsiniz.

Çalışma max mod APK

işlem doğru apk

Drift Max Mod APK Sınırsız Nakit / Madeni Para

Drift Max Mod Android 2.3 ve üzeri sürümlerde çalışan bir Yarış oyunu ve Drift Max APK’nin en son sürümü şu anda sahip olduğumuz 4.2. Bu mod para / Reklam içermez.

Sürüklenme yarışını bildiğiniz gibi, araba sürerken lastikler gevezedir ve efsanevi BMW M3 E46’nın direksiyonuna havada gider. Renkli izler kızakların yanı sıra kontrolünüzde ve tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ama aynı zamanda, en şaşırtıcı gerçekçi 3D grafiklerin ve sezgisel kontrolün zevkine varacaksınız. Genel olarak, bu oyun güncellendi ve şu anda 1-5 milyondan fazla teçhizata sahip. Bu 4,92 ve 4,93 hack download özgür olabilir.

indir düğmesi

Patinaj izlerini asfaltta bırakma zamanı! Baş parmağınızı gaz pedalı üzerinde tutun ve yüksek performanslı yarış arabalarıyla 12 gerçekçi pistte sürükleyin. Şimdiye kadar en iyi ücretsiz drift yarış oyunu indirin!

İlgili Makaleler

  • Hız İhtiyacı Yok Sınırsız Mod Apk
  • Bisiklet yarışı 3d apk
  • Speed ​​Emulator Mod Apk için Sürücü
  • Asfalt sokak fırtına yarış mod apk
  • Asfalt Nitro Mod Apk
  • Asphalt 8 Airborne Mod Apk
  • 2 Die kazanın 2 Mod Apk
  • Asfalt 9 Efsaneleri Mod Apk
  • Hız İhtiyacı Yok Limit

ÖZELLİKLER
– Gerçekçi 3D grafikler.
– 20 şaşırtıcı drift araba (öfkeli bir Sahin, bir Amerikan kas arabası, Avrupa spor arabaları ve efsanevi Japon drift makineleri dahil !!!)
– Araba özelleştirme ve modifikasyon: Arabanızı 25 farklı renkle boyayın. Makinenizi çeşitli çıkartmalar ve jant modifikasyonları ile kişiselleştirin.
– 12 muhteşem yarış pisti: Asfalt, kış, çöl, endüstriyel, şehir merkezi, köy, lunapark treni, tünel, dağ, slalom, şehir, karayolu ile güzel skyline’ler.
– Her ikisi de el freni dahil olmak üzere dokunma veya yatırma direksiyon seçenekleriyle son teknoloji araç kontrol sistemi.
– Farklı kamera açıları. Araba yarışı kamerada yeni. Direksiyonu tut ve sürüklenmeye başla.
– “Edge Drift”: Duvarlara yakın araç sürerek sürüklenme becerilerinizi gösterin ve daha fazla jeton kazanın
– Coin sistemi: Oyun sırasında drift puanları, edge
driftleri veya zaman bonusu kazanarak para kazanın – Learderboard: Her pist için yarışın arkadaşlar ve dünyadaki diğer kullanıcılar ile zirveye ulaşmak
– Ayrıntılı Kalite ayarları.

Tokyo drift severler !!!! Hızlandırın ve sürüklenmeye devam edin !!!! Drift Max drift kralı ve sürüklenme oyunlarının efsanesidir !!!!
En iyi araba sürüklenen oyunlarından biri!
2018’de sürüklenmeye devam et!

Oyunda oyunun tam gücünü deneyimleyebilir ve sadece bir araba seçip çeşitli parkurları fethetmeye gidebilirsiniz. Ayrıca aracınızın özelliklerini de pompalayabilirsiniz ve yeni satın alırsanız doğru miktarda altın toplayabilirsiniz. Şimdi oyun oynamayı kontrol etmek için basit ve uygun fiyatlı tadını çıkarın.

 

Summary
Article Name
Drift Max Mod APK
Description
Here you can Download Drift Max APK (MOD, Money/Ads-Free) the latest version for your android smartphone and tablet.
Author

Leave a Reply