Download CSR Racing 2 Apk (MOD, Ücretsiz Alışveriş) 1.22.0

Burada yapabilirsiniz indirin CSR Racing 2 Apk (MOD, Serbest Alışveriş) 1.22.0 son çevrimiçi Android akıllı telefon veya tablet için sürüm ve offline.

 

KSS Yarış 2 Mod Apk

CSR Racing 2 – Şimdi AR moduyla, tüm zamanların # 1 drag racing serisine bir sonraki bölüm!

“Çok acıtıyor gerçek”, MAC KÜLTÜRÜ
“CSR Racing 2 görsel olarak etkileyici” – Gamezebo

Grafiklerde yeni bir standart belirleyen CSR2, avucunuza aşırı derecede gerçek bir drag yarışı sunar. Bu oyun cebinizde araba kutlaması!

LaFerrari, McLaren P1 ™, Koenigsegg One: 1 ve daha fazlası dahil olmak üzere özel yapım süper arabalarınızla dünya çapındaki canlı oyunculara karşı yarışın. Sürüşlerinizi maksimum hıza göre ayarlayın ve global ekip etkinliklerinde rekabete hükmedin. Gezegendeki en muhteşem otomobillere olan tutkunuzu şımartın. Nihai araba oyununu ücretsiz indir, süper araba koleksiyonuna başla ve hemen yarışmaya başla!

SONRAKİ GEN GRAFİK
Dur ve bak. CSR2, mobil cihazınızdaki bir araba yarışı oyununda mümkün olduğunu düşündüğünüzü yeniden tanımlar. Olağanüstü 3B oluşturma tekniklerini kullanarak, oyun bugüne kadarki en güzel ve otantik süper arabalara sahip. Artık orijinal üreticilerin döşeme seçenekleri de dahil olmak üzere titizlikle ayrıntılandırılmış iç tasarımını ortaya çıkarmak için her otomobilin içine girebilirsiniz. Yarış oyunları bundan daha gerçek olamaz!

En Son, En Büyük ve En
Sıcak Arabalar Hayallerinizin süper arabalarını toplayın ve devasa depo garajınızda sergileyin – CSR2, Ferrari, Porsche, Aston Martin, McLaren, Bugatti, dahil olmak üzere dünyanın en çok arzulanan otomobil üreticilerinden 200’den fazla resmi lisanslı araca sahiptir. Lamborghini, Pagani ve Koenigsegg.

YAPILANDIRMA VE ÖZELLEŞTİRMEK
Dünya standartlarında bir otomobil konfigüratörüyle, gerçek hayatta olduğu gibi, çok çeşitli boya, jantlar, fren kaliperleri ve iç kaplamalarıyla arabaları kişiselleştirin. Arabanızı kişiselleştirmek için boya kaplamalarından, çıkartmalardan birini seçin ve plakalarınızı kişiselleştirin.

indir düğmesi

ŞEHİRİ BAŞLAT
Çarpıcı yarış ortamlarında tek oyunculu Ekip Savaşlarında yarışın. Bir şehirdeki en iyi yarış ekiplerini yenerek çaylaktan profesyonelliğe kadar yolunuzu açın ve hiçbir şeyin göründüğü gibi olmayan bir bükümlü anlatı keşfedin. Yükseltmeler için ekstra para kazanmak için heyecan verici etkinliklere dikkat etmeyi unutmayın ve sürüşleriniz için nadir parçalar kazanın. Her gün yeni etkinlikler eklendi!

GERÇEK ZAMANLI SOKAK YARIŞI
Gerçek zamanlı mücadelelerde dünyanın dört bir yanından rakiplerle yarış ve rekabet et. Becerinizi hızlı, çok oyunculu yarışlarda kanıtlayın. Zirveye çıkmak için her arabanın benzersiz zamanlamasında ustalaşın. Canlı sohbete, çevrimiçi mürettebatlara ve rekabetçi mevsimsel sıralamaya göre eğlenceye katılın.

YÜKSELTME, AYAR VE SİGORTA
Araç güncellemeleri sadece bir başlangıç. Şimdi şanzıman oranlarını, lastik basıncını ve azotlu güçlendirme ayarlarını yapmak için kaputun altına girebilirsiniz. Yarışma acımasızlaştığında, parçalar için fazla olan arabaları çıkardığınızdan ve onları en sevdiğiniz arabalara bağladığınızdan emin olun.

AR MODUYLA ARAÇLARINIZI GÖSTERİN
Müthiş bir artırılmış gerçeklik özelliği ile otomobillerinizi hayata geçirin! CSR2’nin AR modu diğer araba oyunlarını geride bırakır. Bu arabalardan birinin direksiyonuna oturmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyin. İnanılmaz ayrıntılara hayret edin.
Yeni BMW’nizi gösterin. Ya da hasta Ferrari F40’ı gerçek dünyada göründüğü gibi görün. Arabanızın yanında dururken fotoğrafınızı çekin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Çenelerini düşür!
Sürücü koltuğuna oturtun ve tüm zamanların 1. sürükleyici yarış oyunda çekiç düşürün! ŞİMDİ KSS Yarış 2 indirin!
———————
En son içeriğe ve özelliklere erişmek ve profilinizin yedeklendiğinden emin olmak için cihazınızı internete bağlı olarak çaldığınızdan emin olun. yukarı.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Bu araba oyunu oynamak için 13+ olmalı. CSR Racing 2 oynamak ücretsizdir, ancak gerçek parayla satın alınabilecek öğeler içerir. Bu satın alımları, cihazınızdaki “Kısıtlamalar” menüsünden açıp kapatabilirsiniz.

Yetkisiz satın alımları önlemek için, Google Play ayarları menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” seçeneğini seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma İşlemleri için PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Her işlemden önce PIN kodunuzu girmeniz istenir

CSR Racing 2 NaturalMotionGames tarafından geliştirilen bir Yarış oyunudur ve oyunun en son sürümü olan 1.22.0 ve üzeri ile Android 4.4 ve üzeri sürümlerde çalışır. Bu mod oyunda ücretsiz alışveriş yapmanızı sağlar. Bu ünlü drag racing oyununu çalıştırmak için android veya iOS cihazına ihtiyacınız var ve oyunun temel versiyonları vardı ancak CSR racing 2, birçok iyileştirme ve modifikasyonla inanılmaz bir şekilde geliştirildi. Oyun sadece güzel grafiklere sahip değil, aynı zamanda büyük yarış arabaları seçmenizi sağlayan harika bir fiziğe sahip ve sizi saatlerce çekecek çok sayıda fan var. Harici içini yükseltmek ve daha hızlı bir şekilde daha çekici hale getirmek istiyorsan. Eğer rakiplerle uğraşmak ya da uğraşmak istiyorsan tüm kahramanları yarış ve ölç ve herkese KSS’de en iyi yarışçı olduğunu kanıtla.

İlgili Makaleler

  • Denemeler Frontier Apk
  • Zombie Squad Apk
  • Cyberline Yarış Apk
  • Asfalt sokak fırtına yarış mod apk
  • Asfalt Nitro Mod Apk
  • Asphalt 8 Airborne Mod Apk
  • 2 Die kazanın 2 Mod Apk
  • Asfalt 9 Efsaneleri Mod Apk
  • Hız İhtiyacı Yok Limit

Google Play’den Ek Bilgiler:
Güncellendi
09.11.2018
Boyut
36.4Mb + 1500Mb
Yükleme sayısı
100–500 12+ yıl
için derecelendirildi

 

csr yarış 2 mod apk sınırsız para ve altın 2018
csr yarış 2 mod apk revdl
csr yarış 2 mod apk 1.20.1
csr yarış 2 mod apk 1.21.1
csr yarış 2 mod apk 1.19.1
csr yarış 2 mod apk çalışma
csr yarış 2 mod apk hiçbir kök
csr yarış 2 mod apk obb
csr yarış 2 mod apk sofdl

 

Summary
Article Name
CSR Racing 2 Mod Apk
Description
Here you can Download CSR Racing 2 Apk (MOD, Free Shopping) 1.22.0 the latest version for Android Smartphone or tablet online and offline.
Author

Leave a Reply