Çubuk Kriket Süper Ligi 1.1.3 MOD Sınırsız Para

Burada çevrimiçi ve çevrimdışı sürümleri ile akıllı telefon ve tablet için Android ve iOS için Çubuk Kriket Süper Lig 1.1.3 MOD Sınırsız Para son sürümünü yapabilirsiniz.

Çubuk Kriket Süper Ligi Mod APk

Çubuk Kriket Süper Ligi Mod APk

Altmışları parçala. Süper yıldızları imzala. Twenty20 kriket takımınızla global Stick Cricket Super League zaferine kaptan olun.

En iyi uçuş franchise oyuncusu olarak mobil kriket oyun kariyerinin ve kendi T20 kriket takımının tüm kontrolünü eline al. Stick Cricket Premier League’in takipçisi olan Stick Cricket Super League, kriket oyunlarının hayranlarına fırsat sunuyor:

İlgili Makaleler

  • NBA Canlı Mobil Apk
  • Basketbol yıldızları Apk
  • Futbol Yıldızları Apk
  • Nihai Tenis Apk
  • NBA Canlı Mobil Apk
  • 8 Top Bilardo Hack Apk
  • Rüya Ligi Futbol Apk
  • Fifa Futbol Apk

OYUNCUYU OLUŞTURUN
T20 kriket arenasına girmeden önce karakterinizi yaratın ve özelleştirin. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli saç stilleri ve aksesuarlarıyla en iyi kriket megastarısınız.

70 TAKIMDAN SEÇİM
Dünyanın her yerinden şehirler Stick Cricket Süper Liginde yarışıyor. IPL ve Big Bash üzerinden geçiş yapın … başka hiçbir T20 ligleri veya kriket oyunları karşılaştırılmaz! En sevdiğiniz kriket takımını, gerçek dünyadaki kriket şampiyonasının zirvesine taşıyın.

SIGN SUPERSTARS Bir
takım gerçek gerçek kriket yıldızı ateş gücüyle kadroyu destekleyin. Dünyanın en iyi kriket oyuncuları ile mevsimsel sözleşmeleri müzakere edin.

SMASH ALTIŞLARI
Kask devam ettiğinde, oyun zamanı. Sixes’i tipik olarak Stick Cricket tarzında parçalayın ve havai fişekleri stadyumda ateşleyin.

T20 KRİKET EKİBİNİZİ BAŞLAYIN
İlk XI’ınızı seçin, atışı kazanın, hangi oyuncuların yarasa ve kaseler kullanacağına karar verin. Kaptanlık kararları üzerinde tam kontrol sahibi olacaksınız. Sen nihai kriket megastarısın.

HIZLI PARÇA
Kendi altmışlarını kırmaktan ve bowling’lerinizi muhalefetten geçirmekten yoruldunuz mu? Innings sonuna kadar Fast Track.

Kariyerinizi Takip Edin Kariyer ve sezon istatistikleri ilerlemenizi gösterir. Kupa ve övgüler kazanın. En iyinin en iyisi ol. Yol kaptanını yönet!

Önemli mesaj: Bu oyuna Uygulama İçi Satın Alma dahildir

 

sopa kriket süper lig mod apk son sürümü indir

Eğer sopa kriket süper lig mod apk son sürüm indir En son sürüm android and rexdl ve revdl ile andropalace ve wendgames indir.

sopa kriket süper lig hileleri

Bu sopa kriket süper lig hileleri Android ve iOS üzerinde çalışır.

sopa kriket süper lig hızlı salıncak

Sopa kriket süper lig hızlı salıncak istiyorsanız bunu kullanabilirsiniz.

Eğer bir kriket hayranıysanız ve altmışları ezmek istiyorsanız ya da kaptan olmak istiyorsanız ancak olamazsanız, süper ligde en popüler kriket oyununu oynamak için dünya görkemiyle bir süperstar olma zamanı. Kariyerini seçip ekibini kur ve bir franchise uçan oyuncusu yapabilirsin. Oyun, takım karakterlerini yaratma ve kişiselleştirme ve saç stillerini, renklerini ve aksesuarlarını seçme fırsatı veriyor.

Gerçek yıldız ateş gücünü kullanabiliyorsanız, dünyanın en iyi oyuncularıyla sezonluk sözleşmeler yapın ve oyunda kupa kazanma şansı elde etmek için onlara istatistiklerinizi gösterin.

Desteklenen Android
{4.0.3 ve UP}
Desteklenen Android Versiyonu: –
Dondurmalı Sandviç (4.0.3–4.0.4) – Jelly Bean (4.1–4.3.1) – KitKat (4.4–4.4.4) – Lolipop (5.0– 5.0.2) veya YUKARI

İndir Sopa Kriket Süper Ligi 1.1.3 Hack MOD Sınırsız Para APK for Android

Leave a Reply