Bigo canlı APK

Bigo canlı APKYazılım ve donanım gelişmeleriyle dolu bir çağda yaşıyoruz. Zamanla ve teknoloji sektöründeki hızlı gelişme nedeniyle, spor, eğitim ve eğlence kaynağını da değiştirdi. Açık hava oyunlarının sayısı çarpıcı bir şekilde azaldı. İnsanlar eski kaynaklar eğlencesi ile karşılaştırıldığında dijital ve sanal eğlenceyi sevmeyi severler.

“İyi, kötü ya da kayıtsız, yeni teknolojiye yatırım
yapmıyorsanız geride kalacaksınız .” -Philip Green

Neredeyse her sorun için Google veya IOS mağazanızda mevcut bir uygulama olarak var ve bazıları doğrudan tarayıcınızdan bir apk kaynağı olarak alınabilir. Bir şey, oyun mağazalarında mevcut olan tüm uygulamaların her zaman artı bir noktaya sahip olduğuna dikkat edilmelidir; bu, gerçek bir oyun mağazasından elde ettiğiniz tüm oyunların indirilmesinin ve kurulmasının güvenli olduğu anlamına gelir.
Öte yandan, burada virüssüz bir uygulamanın olması için bir artı noktaya sahip olmak için gerçek bir kaynaktan almak zor olabilir android paket kiti veya APK dosyası olarak adlandırılan uygulamalar bir tür. Daha sonra kullanmak üzere indirebilir ve kaydedebilirsiniz; çalışma uygulaması olarak kendini ayarlamak için alanınızı tüketmez. Şok edici? Telefonunuzda bir uygulamanın olması nasıl mümkün olabilir ve belleğinizden bir ısırık almaz mı? Şuna bir bakalım.

APK ve APP Arasındaki Fark

APK ve APP, siyah ve beyaz gibi birbirlerinden farklıdır. Uygulama ile apk arasında seçim yapmadan önce, birbirlerinden farklı kılan nedenleri ve yönleri anlamak çok önemlidir.

APP nedir?

Bizim için çok iyi bilinen bir şey, çünkü her birimiz bir teknoloji tekniğiyiz ama yine de uygulama hakkında tam olarak bilgisi olmayan bir grup insan var.
Uygulama, özellikle mobil platform için geliştirilmiş bir yazılım türüdür. Geçmişimize biraz geriye bakarsak, insanlar Windows PC’de hemen hemen her türlü görevi yerine getirirlerdi ancak daha sonra akıllı telefonlar sektöre atlıyorlar ve verimli çalıştıkları ve harika ve kullanışlı uygulamalarıyla her şeyi değiştiriyorlardı. Tüm bu uygulamalar, hareket halindeyken isteğinize göre çalışabilecek türden cinlerdir.
Sadece gerekli uygulamayı oyun deposundan yüklemeniz gerekir ve işte burada, hareket halindeyken görevlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankacılık, alışveriş, fotoğraf / video düzenleme veya çalışma ile ilgili görevlerinizle ilgili olarak çeşitli uygulama türleri çalışmanızı kolaylaştırır. Tüm bu uygulamalar kendi boyutlarına sahiptir ve oyun deposundan indirirken öğrenebileceğiniz belirli verilerinize erişebilir.

Apk nedir?

Apk, sizin için bilinen bir terim olmayabilir, çünkü bazı insanlar için genellikle kullandıkları veya gördükleri bir şey değildir. APK, özellikle android platformunda çalışan bir dosya formatı olan android paketleri kiti anlamına gelir. APK, ses, video, kaynak kodu ve küçük ilgili dosyaların dahil olduğu dosya kümesidir. Tarayıcıdan telefonunuza APK dosyasını indirmeniz yeterlidir, daha sonra yükleyici tüm dosyaları açarak telefonunuza yükler ve oyun deposundan aldığınız normal bir uygulama gibi çalışır.

Neden APK ve APP Farklı?

Aynı işlevsellik ve çalışma Apk ve App birbirinden farklıdır. Uygulama, doğrudan uygulama mağazasından indirebileceğiniz bir yazılımdır ve kendisini otomatik olarak cep telefonunuza yükler. Ancak Öte yandan, APK dosyası bir uygulamadan biraz farklıdır. Güvenilir bir kaynaktan indirebilir ve daha sonra paketinden çıkarabilir ya da kurabilirsiniz; bu, boyutlarını ayarlamak için alanınızı tüketmeyeceği anlamına gelir. Kulağa inanılmaz mı geliyor? 😊
Net fark, indirme erişilebilirliği ile ilgilidir. İstediğiniz uygulamayı almak için oyun mağazanızda oturum açmanız gerekir, ancak Apk durumunda, güvenilir olması gereken ve cihazınıza ve gizliliğinize zarar vermeyen herhangi bir kaynaktan indirebilirsiniz.
Bir sonraki fark, uygulama veya apk dosyasına ihtiyaç duymanız için android platformun iznine dayanmaktadır. Bir uygulamayı oyun mağazasından indirirseniz, herhangi bir özel izin almanıza gerek yoktur; bu, doğrudan gadget’ınıza indirilir ancak aynı kural Apk için geçerli değildir.
APK dosya uzantısı ile bir uygulama almak için güvenlikle ilgili apk kaynak dosyasını yüklerken özel bir izin vermeniz gerekir.
Günümüzün teknolojisindeki ilerlemeden en iyi şekilde yararlanmak için, bazı temel terminolojileri bilmek daha iyi ve iyidir, bu nedenle uygulamalarınız ve Apk hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olabilirsiniz, çünkü birçoğumuz kesinlikle başlangıçta aynı olmayan ancak çalışabilen APK ve Uygulama hakkında kafamız karışır. birbirleri gibi.
Neredeyse her insanın fazlasıyla değiştiği, özellikle eğlence sektöründen bahsedersek, becerikli aletlerle elleri üzerinden eğlenmeyi sevmektir. Uygulama biçiminde ve apk biçiminde çeşitli uygulamalar vardır. Tüm bu uygulamalar eğlence konusunda farklı çalışmalara sahip.
Bu yazıda dünyanın dört bir yanındaki eğlence uygulamalarında liderlik yapan Bigo Live adlı bir uygulamaya odaklanacağız. Bigo Live APK dosyası formatına odaklanacağız.

Bilgi çağında değiliz; biz bir eğlence çağındayız.
-Tony Robbins

Bigo Live Apk indir Oyunu oyna

Bu dönemin insanları, özellikle de şu anki jenerasyon teknoloji ile farklı platformlarda eğlenmeyi çok seviyor. Her birimizin sosyal yaşamı çevreleriyle birlikte, sosyal yaşamın birbirinden farklı olabileceğini, ancak sosyal medyada çalışırken neredeyse her birinin yapmayı sevdiği, görüntülü arama canlı, canlı yayın yapan pek az özellik veya şeyler var. canlı video oyun oynama ve vloging listesinin başında.
Bigo live, yukarıda belirtilen özelliklerin hepsinin en iyi kombinasyonu olan bir uygulamadır. Bigo canlı apk canlı akışı için tüm dünyada kullanılıyor. Bigo live, tüm dünyada canlı yayın için en iyi uygulama olarak bilinir. Jianqiang Hu, Bigo Live’ı Mart 2016’da BIGO Technology Pte Ltd adında bir Singapurlu şirket tarafından başlatılan Bigo Live’ın kurucusudur. Bigo Live Apk kullanırken, akışınızı daha önce hiç olmadığı kadar iyi hale getirmek için farklı etiketleri ve çıkartmalarla canlı yayın yapabilirsiniz.
Bigo Live Apk, diğer kişilerin canlı yayın akışı ve yorum yapma özelliği ile eğlenmenize olanak sağlar. Bigo canlı apk yaklaşık 200 milyon kullanıcısı var. Bigo canlı apk kullanıcılarının çoğu, özellikle sanal eğlence dünyasında bilinmeye istekli, özellikle Vietnam, Tayland ve Endonezya’dan geliyor. Birbirlerini yüksek kaliteli videolarla aramak artık Bigo Live apk ile istediğiniz yerde ve istediğiniz yerde bir dokunuş.

Şimdi İndirin

Bigo canlı apk ücretsizdir, ancak daha sonra uygulama özellikleri için bir satın alma yapmanız veya özelliklerin sayısını arttırmanız gerekebilir. Bigo canlı sohbet apk doğrudan Facebook ve Twitter’a bağlanabilir. Bigo canlı sohbette paylaştığınız videolar apk bağlı sosyal medyada da paylaşılabilir. Oyun düşkünleri de android ve pc için Bigo live apk kullanarak oyunlar oynayabilir. Uygulama para biriminde, günlük baz girişler için Bigo canlı sohbeti apk dahilinde kullanılabilecek güç seviyeleri ve rütbeler gibi farklı türde ödüller kazanmanıza ve arkadaşlarınızla veya favorilerinizle görevlilerle app para biriminde değiş tokuş yapmanıza yardımcı olur.
Bigo canlı apk android birkaç farklı versiyonları için kullanılan android versiyonları vardır. Bigo canlı eski sürüm geliştiricilerin bir sonraki sürümde kapsayacak bazı kusurları vardır. Bigo canlı sohbeti apk büyüklüğünde android sürümünden ve Bigo canlı apk i daha iyi yapmak için güncelleme sayısı var. Canlı bigo apk 1.3.0 android 4.0 veya daha yüksek sürümünü destekleyen ilk sürüm oldu. Bigo canlı apk şu anki sürümü 4.11.0 olan Android sürümü 4.0 veya daha yüksek bir gereksinim vardır. Bu, tüm Bigo canlı sohbet apk sürümlerinin yalnızca android işletim sistemini 4.0 veya daha üstünü destekleyebileceğini gösteriyor. Eğer Bigo tüm sürümleri apk apk detayları ve android sürüm gereksinimi ayrıntıları ile canlı alabilirsiniz.
Bigo canlı görüntülü görüşme apk android cep telefonları, iphone gibi windows pc için indirilebilir. 😊
Şimdi soru canlı Bigo indirmek nasıl ortaya çıkar apk, ücretsiz pc, iPhone ve android cep telefonu için ortaya çıkar. Çözüme bir göz atalım.

Bigo live APK Download için Pc

Birçoğumuz cep telefonlarından daha çok bilgisayar veya dizüstü bilgisayar kullanıyoruz. Eğer bir Bigo canlı apk hayranıysanız ve özelliklerini bilgisayar veya dizüstü bilgisayar üzerinden kullanmak istiyorsanız, o zaman PC’nizde Bigo canlı sohbeti apk dosyasını nasıl indireceğinizi ve ne tür özellikleri bulacağınızı bilmek için doğru yerdesiniz PC’de canlı Bigo indirdikten sonra tadını çıkarabileceksiniz. Sadece bazı basit adımları izlemeniz gerekir.

Yöntem 1: NOX Uygulaması

1. Öncelikle, bir android emülatörü olan ve pc’deki android uygulamasını çalıştırmak için kullanılan, PC’nize nox uygulama oynatıcısını indirmeniz gerekir.
2. Emülatörü kurduktan sonra Google hesabınıza giriş yapmanız gerekir.
3. Giriş yaptıktan sonra, arama çubuğuna şimdi Bigo live apk yazmanız gerekir.
4. Şimdi Windows PC için Bigo Live apk kurulumunu indirmeniz gerekiyor.
5. İndirdikten sonra dosyayı kurulum amacıyla yürütmeniz gerekir.
6. Kurulumdan sonra başlat düğmesine tıklayın ve gitmeniz iyi olur.

Yöntem 2: BlueStacks

1. Sadece PC’nizde BlueStacks indirmeye başlamak için.
2. PC’nizde BlueStacks’i başlatın.
3. Emülatördeki uygulamalarıma tıkla ve Bigo canlı apk uygulamasını indir.
4. Google hesabınızla giriş yapın ve yükleyin Bigo canlı sohbet apk.

Bigo live indirmek için gerekenler APK for Pc

Bigo canlı APK

• CPU Intel i5 veya üzeri ile çalışabilir.
• Grafik kartlarına gelince, Ayrık Grafik kartına ihtiyaç duyar ve en az 1 GB veya üzeri bellek gerekir.
• 4 GB veya üzeri RAM, minimumda bulunmak için iyi olacaktır.
• Bu işletim sistemlerinin mükemmel şekilde yürütülebilmesi için pencereleri 7 veya (üstünü) destekleyebilir.
• Daha iyi sonuç almak için ses kartı çok önemlidir.
• Minimum 20 MB yukarı akış hızı gerektirir.

Bigo Live APK indir Android Telefon için

Bigo canlı apk indirmek için basit bir android telefon, windows pc. Basit adımlar sizi canlı akış dünyasına yönlendirir.
• Tarayıcınızı açın ve Bigo Live apk dosyasını arayın.
• apk dosyasını almak için güvenilir kaynağa tıkladığınızdan emin olun.
• İndirilen dosyalara gidin ve Bigo live apk dosyasına tıklayın.
• Uygulamanın bilinmeyen bir kaynaktan kurulmasına izin vermenizi isteyecektir.
• Sizi telefon güvenlik ayarlarına yönlendirir.
• Bilinmeyen kaynaklar kutusunun işaretini kaldırmanız gerekir.
• Şimdi sadece uygulamayı yükleyin ve keyfini çıkarmaya hazırsınız.

Bigo indirmek için gerekenler canlı APK Android Telefon için

• Sadece android 4.0, 4.1or android sürümünün üzerinde destekler.
• Tüketilmesi gereken yeterli alan gerekiyor.

Bigo Live APK Özellikleri:

• En sevdiğiniz ve popüler yıldızların canlı yayın keyfini çıkarabilirsiniz.
• Dünyadaki binlerce Bigo canlı kullanıcısına bağlanabilirsiniz.
• Kendinizi her yerden yayınlayabilirsiniz.
• Farklı kişilerle grup halinde de etkileşim kurabilirsiniz.
• Şaşırtıcı animasyonlu şeylerle pek çok sanal hediye alabilir ve ayrıca para kazanabilirsiniz.
• Özel sohbetlerde fotoğrafları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.
• Dizüstü bilgisayarınızın ekranını doğrudan telefonunuzdaki Bigo Live apk ile paylaşmanıza izin veren Bigo Live Connector yardımı ile oyun oynarken oyun ekranlarınızı paylaşabilirsiniz.
• Konuklar, canlı akışınıza katılabilir; bu, eğlence seviyenizi hiç olmadığı kadar yüksek tutabilir. Yanınızda olsun veya olmasın, arkadaşlarınızla canlı olarak gelebilirsiniz.
• Yaşam olaylarınızı paylaşabilir ve canlı yayın aynı anda Facebook ve Twitter’da paylaşılabilir.

Bigo canlı APK mod

Apk veya modifiye apk, ücretli özelliklerin de dahil olduğu tüm uygulamaların tam sürümüdür. Tüm mod apk herhangi bir uygulamanın kilidi sürümü olarak adlandırılabilir. Odaklanılan Bigo canlı apk hakkında konuşursak, mod apk dosyasında, ücretli tüm özelliklerinin tadını ücretsiz çıkarabilirsiniz.
Bigo Live apk modunda, ödül çekirdeklerinizi paraya dönüştürebilirsiniz, bu şaşırtıcı ve inanılmaz bir gelir kaynağı olabilir. Fasulyelerini ve pırlantalarını en sevdiğin kişi ve ünlülerle değiştirebilirsin. Bu Bigo canlı apk modundaki kazançlarına dönüşebilir.
Bigo canlı mod apk aslında orijinal uygulamanın değiştirilmiş halidir ve ücretli imkanlarının kilidini açar. Bigo Live mod apk ücretsiz indir ve ödül olarak ücretsiz elmas ve fasulye alabilirsiniz. Bigo Live Pro apk ücretsiz indirebilir ve sinir bozucu reklamlardan sizi kurtarabilir.

Bigo canlı mod indirme riskleri APK

• Değiştirilmiş apk kolayca kötü amaçlı yazılımın içine kaymasını sağlayabilir Otantik kaynaklardan resmen temin edilemiyor, aynı zamanda pro apk’ye tehlikeli virüsler de eklenebilir.
• Bigo live pro apk güncellemeye çalışırsanız, sistem cihazınızı otomatik olarak algılar ve daha fazla kullanımınızı engeller.
• Kötü amaçlı yazılımlar ve farklı zararlı virüsler, gizliliğinize zararlı olabilecek güvenliğinizi ihlal edebilir.

Bigo Live APK Artıları ve Eksileri

başparmağını yukarı simgesi
Artıları
 • Sosyal hayatınızı dramatik bir şekilde şaşırtıcı hale getirebilir ve yeni insanlarla temasa geçebilirsiniz.
 • Ünlü olduğun durumlarda hayattaki olaylarını arkadaşların, ailen ve hayranlarınla ​​paylaşabilirsin.
 • Farklı etiket ve etiketlerle etkileşimli bir canlı deneyim yaşayabilirsiniz.
 • Fasulyenizi değiştirerek Bigo Live Pro apk ile para kazanabilirsiniz.
 • Elmaslarını alıp paylaşabilir ve dereceni yükseltebilirsin.
 • Oyun canlı yayın Bigo canlı apk üzerinde paylaşabilirsiniz.
 • En sevdiğiniz ünlüleri varsa, onların yaşam olayları ile her zaman güncel olabilir.
 • Arkadaşınız sizden uzaksa, ancak aynı anda canlı olarak gelmek istiyorsanız, birbirinize katılabilir ve arkadaşlarınızla aynı ekrandan canlı sohbet edebilirsiniz.
 • Fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekiyorsa, Bigo live apk bu özelliğin keyfini çıkarmanızı sağlar. Fotoğraflarınızı özel sohbetlerde paylaşabilirsiniz.
 • Geliştiriciler cihazınızdan yanlış bir şey öğrenirse, MAC adresini engelleyerek gadget’ınızı engeller
 • Sen bedava reklam Bigo canlı TV akışı Bigo canlı mod apk’de alabilirsiniz.
başparmak aşağı-simge
Eksileri
 • Uygulamayı kullanmadığınız zamanlarda bile pilinizi boşa harcayabilir.
 • Yüksek kaliteli video akışı nedeniyle verilerinizi büyük bir ısırık alır. Wi-Fi ile kullanmak daha iyidir.
 • Birkaç kez bağlantısı kesiliyor.
 • Bigo’ya giriş yaparken, kişisel bilgiler ister ve küçükler için özel bir yaş sınırlaması yoktur.
 • Eğer yaşın altındakiler canlı yayınlarına başlarlarsa kötü niyetli yorumlar alabilir veya yetişkinlere uygun içeriğe erişebilirler. Ebeveynler bu konuya dikkat etmelidir.
 • Ne zaman giriş yapacaksanız ve Facebook hesabınızı Bigo live ile bağladığınızda, zaman çizelgenizde bağlantı kuracak, bu sizin ve arkadaşlarınız için can sıkıcı olabilir.
 • Bu bilgilerinizi gizli tutmaz Bu yüzden kişisel bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmanız gerekir, böylece gizliliğiniz ihlal edilmez.

Teknoloji elbette iki ucu keskin bir kılıçtır. Ateş bizim yiyeceğimizi pişirebilir ama bizi de yakabilir.
-Jason Silva

 SSS (Sıkça Sorulan Sorular) 

Neden Play Store’dan APK Değil Uygulamasını Yüklemelisiniz?

Uygulamalar için geliştiricilerin sık sık güncellemeleri sinir bozucu olabilir ve bir apk yaptırırken mobil alanınızın boşa harcanmasına neden olabilir, çünkü istediğiniz kadar güncelleme almazsınız. İkincisi, doğrudan oyun mağazasından gelen uygulamalar doğrudan telefonunuza yüklenir ve telefonunuzda gereken alanı tüketir ancak apk dosyaları indirilebilir ve istediğiniz zaman yüklenebilir. Ne zaman alanınızı boşaltmak istediğinizi hissettiğinizde, apk dosyasını kaldırabilirsiniz ancak daha sonra kullanmak üzere indirmelerinizde yine de kullanılabilir.

APK Dosya Biçimi Güvenli mi Değil mi?

Evet, ApkMirror adlı bir uygulama gibi güvenilir bir kaynaktan indirirseniz, android paket kitini indirmek güvenlidir. Metadefender, NVISIO APK Taraması, Hash Droid ve VirusTotal’un dahil olduğu uygulamanın kötü amaçlı yazılım olup olmadığını kontrol etmek için bazı uygulamalar vardır.

Otantik Kaynağından APK Nasıl İndirilir?

Herhangi bir kaynaktan apk dosyalarını indirmemelisiniz, çünkü sizi virüslere ve kötü amaçlı yazılımlara yönlendirebilir, bu nedenle herhangi bir apk almanın en iyi yolu ApkMirror uygulamasından almaktır.

Bigo canlı APK Jio Mobile için kullanılabilir mi?

Jio telefonlar, android destekli olamayan Kai os adlı Linux tabanlı işletim sistemini desteklerken, ancak jio telefonu kullanıcıları Bigo canlı web servislerinin keyfini çıkarabilir.

Bigo canlı bağlayıcı nedir pc için APK

Bilgisayarda gerçekleştirilen aktivitelerinizi doğrudan cep telefonunuza aktarmanıza yardımcı olacak bir apk dosyasıdır, böylece canlı yayın olarak paylaşabilirsiniz. Örneğin çizim ve oyun oturumları.

Bigo Live PC Connector’ı Bağlamak İçin QR Kodunu Nasıl Taraırım?

Bu amaçla, Bigo Live PC Connector uygulamasını açmanız ve ekran görüntüsünü seçmeniz gerekiyor ve daha sonra oynamak istediğiniz oyunda. Burada, akışınızın başlaması için her biri için bir tane seçmeniz gerekebileceğinden birden fazla bilgisayar veya oyun seçtiyseniz, fark etmeniz gerekir.
İkincisi açın size Bigo canlı apk telefonunuzda ve canlı akışı başlar. Burada, pc simgesine benzeyen küçük bir düğme alacaksınız, sadece basın ve işte gidin! Oyun canlı akışının keyfini arkadaşlarınızla birlikte çıkarın.

BIGO LIVE PC Connector APK Mac için Kullanılabilir mi?

Şimdilik Bigo Live Connector apk yalnızca Windows PC’lerde kullanılabilir. Gelecekte mümkün olabilir, aynı zamanda mac için de olabilir.

Oyun oynarken yorum ve beğenileri gizlemek mümkün mü?

Evet mümkün. Sinir bozucu bulursanız, yorumları gizlemek için menü çubuğunun ikinci düğmesini tıklamanız ve gizlemeden önceki normal görünümü almak için düğmeye tekrar tıklamanız gerekir.

Oyun Oynarken Menü Çubuğu Nasıl Taşınır?

Menü çubuğunu arzu ve rahatlığına göre ayarlamak istiyorsan soldaki boş alanı tutup hareket ettirmek veya ayarlamak istediğin yere sürüklemek.

Canlı Yayında Neden Ekranınız Siyah?

Bigo’yu canlı olarak PC konektörüyle kullanmadan önce, yetkilendirmeyi ayarlamanız gerekir. Eğer pencere 10 kullanıyorsanız, Bigo live pc konnektörünü yönetici olarak bağlayın. Bundan sonra, geri bildirim yoluyla geliştiricilere ulaşmaktan daha fazla sorun yaşarsanız.

Birkaç Dakika Sonra Neden Canlı Yayında Bulaşıyor?

Yüksek video kalitesi nedeniyle, internetiniz bilgisayar konektöründen aşağı indiğinde apk yüksek hızda internete ihtiyaç duyar.

özet
eleştirmen
Peter
Gözden geçirme tarihi
İncelenen Öğe
Bigo Live Apk
Yazar Değerlendirmesi
LstrLstrLstrLstrLstr

Leave a Reply