Ben konuşuyor APK

KONUŞMA BEN APK MOD, KÖPEK

Ben konuşuyor APK

“APK Ben Köpek Mod Talking” tasarımcısı tarafından büyük bir gelişme . Asla yorulmayacak süper harika Pet. Sen istene kadar her zaman seninle oynayacak. Şaşırtıcı bir haber, şimdi onu arayabilir ve özel Ben’le konuşabilirsin. Laboratuvarını ziyaret edin, görmeniz gereken çok daha fazla patlama olacak. Ve onu beslemeyi asla unutma.

Talking Ben Mod Apk Özellikleri

  • Onun gazetesini katlaması için Ben'in gazetesini dürtebilirsiniz.
  • O tekrarlayacak, sonra Ben'le konuşabilirsin.
  • Ben'in ayaklarını, yüzlerini, göbeklerini veya ellerini dürtün veya tokatlayın.
  • Ben'in karnını da gıdıklayabilirsiniz.
  • Kaydırın veya Poke Ben'in mezuniyet fotoğrafını.
  • Telefon düğmesine tıklayın ve Ben ile konuşun.
  • Ben ile telefon görüşmesinin komik bir videosunu kaydedebilirsiniz.
  • Ben'in yemesini, içini içmesini veya içmesini sağlamak için farklı düğmelere basın.
  • Ben'i laboratuvara çevirmek için Kimya Düğmesine tıklayın.
  • Kayıtlarınızı YouTube, Facebook'ta paylaşın veya MMS veya e-posta ile arkadaşlarınıza ve ailenize gönderin. [/ Su_note]

Konuşan Tom'un en iyi arkadaşı ile tanışın. İlginç bir ünlü. Size öğretecek her zaman bir şeyler veya başka şeyler vardır. Pratik olarak öğrenmeni sağla.

Konuşan Ben Köpek MOD APK İndir (Unlocked Herşey / Sınırsız Para)

Konuşurken ben mod APK indir

Mod apk 3.3 konuşma Ben köpek modunu kilidini . Sahip olmak istediğiniz özel evcil hayvanınızla daha fazla eğlenin. Daha fazla patlamaya sahip olacak kimyasalları satın almak için çok para kazanın. Geğirme köpek en komik hamleleri yapar. Bu siteden kolayca “Köpeğin Konuşması (MOD, Unlocked)” uygulamasını indirebilirsiniz . Apk! zorluk çekmeden Kayıt olmadan bile ve SMS ya da benzeri bir şey gönderin! Virüssüz ve hızlı!

Konuşan Ben'in Kimya Laboratuvarı'nın kilidini APK

 

Onu laboratuvarına götürdüğünde mutlu olacak. Ben sizinle birlikte kimyasalların karışımını oynayacak ve karışımlarınızın şaşırtıcı patlamasını görecek. Komikler ve sizi güldürür ve ilginç kılar. Oyunu indirin ve ne keşfettiğinizi kendinize görün.

Sınırsız Para / Para İle Köpek Patlamaları

 

Ben'in muhteşem laboratuvarı eğlence dolu. Çok heyecan verici kimyasal icatlar göreceksiniz. Ve sen bile onlarla oynayabilirsin. Deneyleriniz, duman patlaması, yangın patlaması, hatta bir böcek yiyen bitki ile sonuçlanır, en komik pat, patlamanızın ince bir şey yapmaması ve Ben'in midesinde meydana gelmesidir. Komik sesler ve hareket ve sizin için izlemek için tepki ile. Lava'yı deneylerinizle de görebilirsiniz. Şaşırtıcı yangın krakerleri. Ve Ben’de kara bir kara bulut.

Sonuç

Konuşan tom modunun oyun serileri hakkında oldukça fazla apksınırsız bilet ve madeni para ve daha birçok ödül ve sürprizler. Umarız konuşan tüm karakterler için tek çalışma modunu bulmanızda kesinlikle yardımcı oluruz. Artık arkadaşlarınız ve ailenizle oynamak için herhangi bir karmaşanız yok. Ayrıca ücretsiz ve iyi vakit geçirmenin tadını çıkarın. Oyuncunun oyun ve kaygısız satın alımlarını baştan başlamak için kullanabileceği, fiyattan endişe etmeden çok sayıda veya sonsuz jeton alma avantajını sağlar. Sınırsız bilet ve jeton, diğerlerine göre size bir avantaj sağlayacaktır. İstediğiniz zaman yüksek çıkmanıza izin verecek birçok şey satın alabilir veya yükseltebilirsiniz. Bunu gerçekten beğendiyseniz, lütfen bir yorum bırakın ve sosyal medya tanıtıcılarınızı kullanarak arkadaşlarınızla paylaşın. Olanlar hakkında sizi bilgilendirmeye devam edeceğimize söz veriyoruz. İyi bir okuyucu olduğunuz için teşekkürler!

 

Leave a Reply