Asphalt 8: Havadan v4.2.0l – APK Ücretsiz İndir

Asfalt 8 oyun ürünlerinden biridir. Birçok kişi uzun bir Gameloft serisinde en çok puan aldı. Tüm dünyadaki oyuncular bu oyunu 2013’te piyasaya sunulduğundan bu yana gerçekten çok sevdiler. Bu seri bile geçen yıl 9. Bölüme sahipti, ancak insanlar bu bölüm 8’i yine de takdir ediyorlar. Kısmen istikrarını koruduğu ve oyuncunun zevkini karşılayan birçok farklı sürümün bir birleşimi olduğu için.

Öte yandan, bu oyun çok ağır değil. Yalnızca 74 MB ile, akıllı telefonunuzdaki “Asfalt 8: Havadan” a sahip olabilirsiniz. Oyundaki güncellemeler muhtemelen kapasitesini biraz daha önemli hale getirecek. Bununla birlikte, günümüzde orta seviye cihazlarla, böyle bir geni kullanma kabiliyeti çok kolaydır. Bu kadar popüler olmasının son nedeni, bu oyunun birinci sınıf grafikleri kullanması. Gerçekçi tasarım ve canlı ses sistemi ile “Asfalt 8: Havadan” yarış kategorisindeki en yoğun yarışlardan birini yansıtıyor. Daha önce her şeyi bu kadar mükemmel hale getirebilecek tek bir ürün olmadığı görülüyor.

Grafikler ve Sesler

Asfalt 8: Airborne size tüm serinin en istikrarlı oyun versiyonlarından birini getirmeyi vaat ediyor. Grafik açısından, bu oyun Gameloft’un özellikle en eksiksiz ürünlerinden ve genel olarak bu türden biri olduğunu iddia edebilir. Eğer bir oyun türü için standart olarak bir oyundan bahsetmek istiyorsanız, “Asphalt 8: Airborne” en karşılaştırmalı listeler arasında. Kendisinden sonra çıkan ürünler için önemli bir zorluk teşkil etmektedir. Örneğin, bir oyunun fark edilmesini istiyorsanız, en azından arabalarının kendilerine ait olanlardan doğru lisansla satın alınması gerekir. Otomobilinizin kabataslak bir şekilde tasarlandığı yarışlara katılırsanız, muhtemelen biraz rahatsızlık yaratacaktır. Bununla birlikte, örneğin Ferrari üreticisinden bir süper araba kullanıyorsanız, bu gerçekten garip bir heyecan duygusu yaratıyor.

220+ RESMİ HIZ MAKİNALARI

Oyundaki pistler, oyuncu çeşitliliği nedeniyle şaşırtacak bir şey. “Asfalt 8: Havadaki” yarışları şehrin tam göbeğinde gerçekleşiyor, bu yüzden şaşırtıcı olabilecek tüm unsurlar düzenli olarak kullanılıyor ve güncelleniyor. Örneğin, yüksek hızda kullanıyorsanız ve 75 derecelik bir virajla karşılaşıyorsanız, gerçekten dehşet verici. Ancak bu, oyunda, üst düzey sürücülerin dönüşlü kararına itiraz etmek için sürekli olarak gerçekleşir. Ya da bazen yolun ortasında, sizi şaşırtacak yapay bir yamaç olacak. Yarım saniye içinde, liderliği alabilmek için o yamacın içine dalması gerektiğini seçmesi gerekirdi, ancak etrafta dolaşması tehlikeli ya da güvenli bir seçenekti.

Oyunda ses her küçük durumu yansıtmak için büyük ölçüde canlı bir şekilde tasarlanmıştır. Bir maç başlar başlamaz, çevredeki insanların tezahüratlı tezahüratları atmosferi sıcak hale getirir. Ayrıca her otomobil gücünü oyuncuları heyecanlandıran gürültülü sesler vererek gösterir. Dahası, bu sesler sizi iyi bir sürücü haline getirebilecek güçlü araçlardan biridir. Çünkü her hareketle, her şeyi yargılamaya yardımcı olmak için farklı sesler yaratır. Bu noktayı iyi kullanırsanız, yarış döngüsünü çok daha konforlu hale getirecektir.

Hızlı Online Arcade Yarış Oyunu

Oyun çok uzun bir süredir piyasaya sürülmesine rağmen, bugüne kadar hala büyük ilgi görüyor. Bu nedenle, yayıncı oyunu sıcak tutmak için sürekli olarak etkinlikler ve güncellemeler sunmalıdır. Son yamada, “Asfalt 8: Havadan”, oyunculara hem grafikte hem de oyunda çok yeni şeyler verir.

Ödül kazanmış HP’ye katılmanız ve almanız için şampiyonluk her zaman hazırdır. Bu profesyonel şampiyonluk, oyunculara yeni özelliklere sahip iki tane daha çekici ve gizli aracın kilidini açma izni veriyor. Birinci sınıf “kas” Equus Bass 770 ve 600 beygir gücündeki Spyker C8 Preliator otoyolu, bu turnuvada en zor iki isim olacak. Üstün göstergeler ve özel yetenekler hızlı bir şekilde hızlanmanıza izin verir ve esnek harekete izin veren yeni motor rakibinizi kıskandıracaktır. Tamamen yeni Ar-Ge etkinliği, oyuncuların yüksek verimli hidrojen gazı enerjisi ile çalışan tamamen yeni bir aracı test etmeleri için uygun bir yer. Bunu yapan dünyadaki ilk süper otomobildir ve bu arabayı sadece bu yeni etkinlikte kontrol edebilirsiniz. Ayrıca, ana içeriğin size oyuncunun merakını arttıran yeni arabalar getireceği başka olaylar da olacak.

Getirilen son güncelleme oyun içi grafiklerin kullanımında bazı değişiklikler olduğunu. Bu, oyuncuların manipüle etmelerini daha kolay hale getirmek için birkaç yeni etkiye tanık olacağı anlamına gelir. En dikkat çeken, depolama sistemindeki işlemlerin belirgin şekilde iyileştirilmesidir. Daha önce olduğu gibi karıştırılmaması gereken öğeleri bulmanız kolaylaşacaktır. Ayrıca oyuncular yeni öğeler için hızlı bir şekilde düzenleme yapabilir ve talimat verebilir.

***** TOZDA AĞIRLIK ZORUNLUK ** En iyi Android arcade yarış oyunu serisi yeni bir dönüm noktasına ulaşıyor! Yepyeni bir fizik motoru ile yoğun bir sürüş deneyiminde dinamik ve yüksek hızlı hava gösterileri yapın! Asfalt 8: Havadaki v4.2.0l [Fre

Leave a Reply