Asfalt 9: efsaneler mod APK + DATA İndir

Burada Android akıllı telefon veya tablet için son sürümü ile Asfalt 9: Legends Mod APK + DATA indirebilirsiniz .

Asfalt 9: efsaneler mod APK + DATA İndir

 Asfalt 9: efsaneler mod APK + DATA İndir

 

Asfalt 9: efsaneler mod APK + DATA İndir

Aphalt 9 efsaneler sadece Google Play Store’daki indirmek için Gameloft ve kullanılabilir tarafından serbest bırakılır. Size, Asfalt 9 efsanelerinin Asphalt 8: Airborne’un yükseltilmiş versiyonu olduğunu söyleyeyim. Bu yükseltme, geliştirilmiş grafiklere, kontrollere ve genel oyuna sahip tonlarca gelişmiş ve yeni özelliklerle birlikte gelir. Burada 9 efsane apk + OBB verilerini ve oyunu cihazınıza nasıl yükleyebileceğinizi indirebilirsiniz.

Asfalt 9: efsaneler apk lamborghini, porsche, ferrari, audi ve diğerleri de dahil olmak üzere gerçek dünya araba özellikleri. Hayalinizdeki arabayı seçebilir ve rakip konumdaki rakip makinelere karşı muhteşem konumlarda yarışabilirsiniz. Hızlı yolda ilerleyebilir ve sınırlarını toz içinde bırakabilir ve yolun bir efsanesi haline gelebilirsin.

İkisi de Asphalt 9 efsanelerinin hem çevrimiçi hem de çevrimdışı sürümleri.

indir düğmesi

İlgili Makaleler

  • Çalışma Max APK Apk
  • Hız İhtiyacı Yok Sınırsız Mod Apk
  • Bisiklet yarışı 3d apk
  • Asfalt sokak fırtına yarış mod apk
  • Asfalt Nitro Mod Apk
  • Asphalt 8 Airborne Mod Apk
  • 2 Die kazanın 2 Mod Apk
  • Asfalt 9 Efsaneleri Mod Apk
  • Hız İhtiyacı Yok Limit

 

Asfalt 19 özellikleri: efsaneler APK for Android

Aracınız için istediğiniz renk ve malzemenin türünü tanımlamak için yeni araç editörünün özelliklerini kullanın. Ayrıca Jantlarınız için istediğiniz rengi de seçebilirsiniz.

Dünyanın en iyi hızlı makinelerinin 50’sinden fazlasını toplayın. Her makine, estetik özelliklerine ve bugüne kadar herhangi bir Asfalt oyununun en çok arzu edilen dizisinde ihtiyacınız olan en üst sürüş performansına göre seçildi.

Her zaman ücretsiz oyunlar, arcade yarışları, hızlı sürüş ve sürüklenme yarışları arayanlar, yüksek motorlu ve güçlü motor yarışları ile dolu nitroya sahip olan oyunu bulacaklar.

Nitro, aracınızı ses bariyerini kırmak için gücü serbest bırakmanıza ve en yüksek hız artışı için Plus’a sahip olmanıza olanak tanır. Rakiplerinizi çekmek için 360 derecelik bir mola verebilirsiniz ve çok oyunculu veya AI rakipleriyle şık bir şekilde arkanızdaki herkesi yakabilirsiniz.

Bu hiper-gerçekçi bir arcade yarış oyunu olduğu için, bu oyunu titizlikle detaylandırılmış gerçek arabaları özel HDR teknikleri ve etkileyici görsel ve parçacık efektleri kullanarak sürerek her yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran bir film haline getirin.

Eğer bir yarışçı olarak başlıyorsanız, çevrimiçi çok oyunculu modda 7 rakip oyuncuya karşı yarışarak oyunda efsane yarışçısı olmak için yarışmacıya 60 sezonu ve 800 olayı tamamlayabilirsin.

Herhangi bir Asfalt oyununda ilk kez, Club özelliği ile kendi çevrimiçi düşünen yarışçı arkadaş topluluğunuzu oluşturabilirsiniz. En iyi şekilde yarışmak ve çok oyunculu Club lider panosundaki rütbeleri yükseltirken en iyi Milestone ödüllerini ortaya çıkarmak için hızlı hız düşkünleri ve motor kafaları ile birlikte çalışın.

Asfalt için Gereksinimler Android
RAM On APK Oyunu – 2 GB +
Dahili Bellek – 16 GB +
İşlemci Hızı – 2.0 GHz +
Android Sürüm – Android 5.0 Lollipop ve daha sonra
İnternet bağlantısı
çevrimdışı oynamayı seçerseniz çevrimiçi OBB Veri dosyalarını oynatmayı seçerseniz.

Oyun Bilgisi
Başlık – Asphalt 9: Legends
Tip: Racing Video Game
Geliştirici: Gameloft
Oyun Boyutu: 90MB
İndirilme sayısı: 11.000+
En Son Güncelleme: 9 Haziran 2018
Oy: 4.5 / 5
Fiyat – Ücretsiz

Asfalt 9 İçin Link İndir: Legends Apk + OBB Verileri

Eğer apk başarıyla indirdikten sonra OBB Veri dosyasını kolay alabilirsiniz ve daha sonra serbest bırakmak için Play store’a yönlendirileceksiniz.

Tarafınızda yanlış bir şey varsa, doğrudan kaynaklar için arama yapabilirsiniz.

Android Cihazlara Asphalt 9 Nasıl Kurulur

Oyunu Google Play Store’dan indirin
Başlatın ve oyunu oynamaya devam edin

Asfalt 9 Görünürlük

Tüm ülkelerde bulunmamasına rağmen, indirmeden önce oyunun kullanılabilirliğini kontrol ettiğinizden emin olun. Basitçe oyun mağazasını ziyaret edin ve Asfalt 9’u arayın; henüz piyasaya çıkmayanlarla birlikte tüm yayınları ve ilçeleri göreceksiniz.

Asphalt 8: Airborne’ün yaratıcılarından bir sonraki Asfalt Efsanesi olmak için dünyanın en iyi ve en korkusuz sokak yarışçısı profesyonellerini kullanın.

Asfalt 9: Legends, Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi tanınmış otomobil üreticilerinden başka hiçbir oyunda bulunmayan bir sürüş için gerçek bir hiper araba listesine sahiptir. İhtiyacınız olan rüya arabasını seçmekte ve dünyadaki rakip hızlı makinelere karşı muhteşem yerlerde yarışmakta özgürsünüz. Hızlı piste vurun ve Pistlerin Efsanesi olmak için sınırlarınızı tozda bırakın!

ELİNİZİN PALMLERİNDEKİ BİR KONSOL DENEYİMİ
Titizlikle detaylandırılmış gerçek arabalar, harika HDR teknikleri ve her yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran yarış filmine dönüştüren çarpıcı görsel ve parçacık efektleriyle, kendinizi en gerçekçi gerçekçi arcade yarış oyunlarından birine dalın .

EN ÖNCELİKLİ MOTOR ARAÇLARI
Dünyanın en iyi hız makinelerinin 50’sinden fazlasını toplayın. Her havalı araç, estetik özelliklerine ve bugüne kadar herhangi bir Asfalt oyununun en çok arzu edilen dizisinde ihtiyaç duyduğunuz en yüksek sürüş performansına göre dikkatlice seçildi.

Parmaklarınızın ucunda özelleştirme
Aracınızın renk ve malzemesini tam olarak tanımlamak için yeni araç editörünü kullanın. Jantların rengini ve daha fazlasını da pistte en iyi şekilde görmek için seçebilirsiniz.

ARKADA EĞLENCE BİR PATLATMA
Aracınızı ses bariyerini kırmak için ihtiyacınız olan en yüksek hız artışı için nihai Nitro Darbeyi serbest bırakmak için nitro şarj edin! Çok oyunculu veya AI rakiplerinizi şık bir şekilde aşağı çekmek ve arkanızdaki yanmayı izlemek için istediğiniz zaman 360 ° yapmak için frene iki kez dokunun!

BİR SOĞUK LEGEND OLUN
60’tan fazla sezon ve 800 etkinliği tamamlayarak kariyerinize Kariyer modunda başlayın. Çevrimiçi çok oyunculu modda, dünyanın her yerinden 7 rakip oyuncuya karşı yarışarak gerçek bir Asfalt yarışçısı efsanesi haline gel.

ULTIMATE RACING CONTROL
Yenilikçi TouchDrive’a hakim olun, yeni bir sürüş kontrol şeması olarak, çarşı eğlencesine ve hızlı hıza odaklanmak için zihninizi serbest bırakmak için araç yönlendirmesini düzenler.

NUMARALARDA GÜÇLENDİRME
Asfalt oyunlarından herhangi birinde ilk defa, Club özelliğiyle benzer düşünen yarışçı arkadaşlarının kendi çevrimiçi topluluğunu oluşturabilirsin. En iyi şekilde yarışmak ve çok oyunculu Kulüp lider panosundaki rütbeleri yükseltirken en iyi Milestone ödüllerinin kilidini açmak için hızlı hileleriniz ve motor kafalarınızla işbirliği yapın.

Ücretsiz oyunlar, çarşı yarışı, hızlı sürüş, sürüklenme yarışı, trafikte dokuma ve nitro şarjlı, güç motor yarışması hayranları için mükemmel bir oyun!

 

Summary
Article Name
Asphalt 9: Legends Mod APK
Description
Here you can download Asphalt 9: Legends Mod APK + DATA with the latest version for Android smartphone or tablet.
Author

Leave a Reply