antivirüs

antivirüs

[], Android akıllı telefonlar için cihazı dahili hasarlardan korumak için özel olarak geliştirilmiş gelişmiş bir virüsten koruma programıdır. Sadece tehditleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda sonlandırır Birine göz atıyorsunuz ve virüslü bazı URL’leri açtınız veya hesabınızı veya bilgilerinizi hacklemeye çalışan birisi, telefonunuzu engellemek veya GPS kullanarak sizi takip etmek için SMS gönderiyor.

Benzer şekilde, çevrimdışı saldırılar cihazlara zararlı olabilir. Cihazınıza yüklenen tüm uygulamaları tarar ve gerçek zamanlı bir analizden sonra tarama işleminde bulunan her türlü virüsü tespit eder ve temizler. Zamanlamayı temizleyebilir, virüs koruyucularını güncelleyebilir, dosyaları silebilir, uygulamaları kaldırabilir veya yanlış bir pozitif rapor edebilirsiniz.

Bu şaşırtıcı yazılım parçasının getirdiği üç benzersiz özellik, web kalkanı, güvenlik duvarı ve sesli postaları veya mesajları otomatik olarak telesekretere veya spam klasörüne gönderen bir mesaj filtresidir.

Çevrimiçi iş parçacığı ile karşılaştırıldığında, çevrimdışı tehdit daha tehlikelidir. Truva Atı gibi popüler virüslerin bir kısmı ve daha fazlası nedeniyle daha fazla dosya silinme veya bozulma olasılığı vardır. Benzer şekilde, sisteminizin kurtarma işlemini gerçekleştirebilir.

Leave a Reply