Angry Birds Go indirin! (MOD, Sınırsız Paralar / Değerli Taşlar)

Buradan Angry Birds Go’yu indirebilirsiniz ! (MOD, Sınırsız Para / Gems) Android akıllı telefon veya tablet için çevrimiçi ve çevrimdışı en son sürümünü.

Angry Birds Go Mod Apk

Angry Birds Go Mod Apk

Angry Birds Go Mod Apk

Piggy Island’da yokuş aşağı yarışa hoş geldiniz! Heyecan verici bir yarışta bitirme süresinde yarış hızlarında pisti yıkarken acele hissedin. Engebeli bir yolculuk olacak! Tehlikeli yollara ve ilk etapta almak için her şeyi yapacak yaramaz rakiplere dikkat edin. Ödüller kazanmak, kartınızı yükseltmek ve Piggy Island’ın şimdiye kadar gördüğü en iyi sürücü olmak için yarışmayı geride bırakın! Hazır, ayarla… GİT!

3D DÜNYADA KUŞLAR VEYA Domuzlar YARIŞI! En sevdiğiniz Angry Birds karakterleriyle (Kırmızı, Chuck, Terence, Kral Domuz, Bıyık Domuzu ve daha pek çoğu) tekerleğin arkasına atlayın ve Piggy Island’ın bu zengin ve renkli 3D dünyasında canlandığını görün!

Heyecan verici bir kampanya modu! Süper eğlenceli ve şaşırtıcı yarışlarda yeteneklerinizi test edin ve özel ödülleri kazanın!

PARÇA MASTER! Bol yarış pistleri, dublör yollar, hava sahaları ve off-road yarışları – her biri büyük ve beklenmedik şekilde meydan okuyor!

MUHTELİF ÖZEL GÜÇ! Her karakter için benzersiz özel güçler sayesinde rakiplerinizi yoldan ayırın ve bu kazanma pozisyonunu alın!

SİZİN RIDE YÜKSELT! Adadaki en iyi yarışçı olmak için kartlarınızı toplayın ve yükseltin!

ZAMAN SINIRLI TURNUVALAR! Ayna, duvardaki ayna, en hızlı kim? Liderlik tablosunda zirveye çıkın ve ödüller kazanın!

GÜNLÜK YARIŞLAR! Her gün yeni bir yarışa katıl ve pistteki gizli hediye kutusunu bul!

YEREL ÇOKLU YÜKLEYİCİ MODU! Gerçek zamanlı yerel çok oyunculu arkadaşlarınızla yarışın!

TELEPODS! Oynamak için çığır açan bir yol! Angry Birds Go! ‘Yu en sevdiğiniz karakterleri yarışa sokun! TELEPODS cihazınızın kamerasıyla ilgili rakamlar! *

GELMEK İÇİN DAHA FAZLA! Yeni yarış daha yeni başladı – 2016’da daha fazla GO gelişimi için dikkat edin!

Angry Birds Git! şimdi bir internet bağlantısı gerektirir. İlk indirmeden sonra, ilave içerik indirilecek ve bu, cep telefonu servis planınıza göre daha fazla veri aktarım ücretine yol açabilir. WIFI üzerinden oynayarak veri ücretlerinden kaçınabilirsiniz.

Bu oyun belirli ortaklardan ücretli ticari içerik içeriyor.

Angry Birds Go, Rovio Entertainment Ltd. tarafından geliştirilen bir yarış oyunudur ve Android 4.1 ve üzeri sürümlerde çalışır. Oyunun 2.8.2 sürümü ile mod sınırsız para ve taşa sahiptir çünkü bu oyun dünyada çok popülerdir ve insanlar onu kullanır. Android ve IOS cihazları, çünkü herkes spor otomobillerinin jantlarında kullanılan bu karakterleri biliyor. Angry Birds serisini zaten biliyorsanız ve gerçekten seviyorsanız, bu yarış simülatörünü şaşırtıcı bulacaksınız ve hepsinden önemlisi grafikleri şaşırtıcı, uygun kontroller ve çok sayıda kahraman ve araba seçimi sizi kazanacak ve sizi sürüklemenize izin verecek saatlerce oynanacak. En sevdiğiniz karakteri seçip herhangi bir yarış kazanabileceğinizi ve en hızlı olduğunuzu kanıtlayabildiğinizi gösterirseniz, gitmek için iyi olduğunuzu kanıtlayın.

İlgili Makaleler

  • Turbo Hızlı Apk
  • Gerçek bisiklet yarışı apk
  • Aşırı Bisiklet Yarışı Apk
  • Asfalt sokak fırtına yarış mod apk
  • Asfalt Nitro Mod Apk
  • Asphalt 8 Airborne Mod Apk
  • 2 Die kazanın 2 Mod Apk
  • Asfalt 9 Efsaneleri Mod Apk
  • Hız İhtiyacı Yok Limit

Google Play’den Ek Bilgiler:

Güncellendi
05.30.2018
Boyut
69,7Mb + 329,4Mb
Yükleme sayısı
50 000 000–100 000 000 3+ yıl
için puanlandı

kızgın kuşlar mod mod gitmek apk indir
kızgın kuşlar mod mod gitmek apk ios
kızgın kuşlar mod mod gitmek apk 1.13.9
kızgın kuşlar mod mod gitmek apk eski sürüm
kızgın kuşlar mod mod gitmek apk revdl
kızgın kuşlar mod mod gitmek apk çevrimdışı
kızgın kuşlar mod gitmek apk 1.8.7
kızgın kuşlar gitmek mod apk sınırsız paralar ve taşlar
kızgın kuşlar gitmek mod apk 1.0.1
kızgın kuşlar mod gitmek apk 1.6.3

 

Summary
Article Name
Angry Birds Go Mod Apk
Description
Here you can Download Angry Birds Go! (MOD, Unlimited Coins/Gems) for Android smartphone or tablet the latest version online and offline.
Author

Leave a Reply