Android için Avast Mobile Security Pro Antivirus’ı İndirin En Son Sürüm

Buradan Android için Avast Mobile Security Pro Antivirüs Yazılımını iOS Akıllı Telefonları ve ayrıca Windows / Mac bilgisayarları için indirebilirsiniz  .

Avast Mobile Security Pro’yu aşağıda verilen doğrudan indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Şimdi İndirin

Android için Avast Mobile Security Pro Antivirus’ı İndirin En Son Sürüm

Android için Avast Mobile Security Pro Antivirus'ı İndirin En Son Sürüm

Android için dünyanın en güvenilir ücretsiz antivirüs uygulaması olan Avast Mobile Security ile virüslere ve diğer kötü amaçlı yazılım türlerine karşı koruyun.

Gizliliğinizi ihlal eden casus yazılım ve adware uygulamaları yüklediğinizde uyarı alın. Cihazlarınızı e-postalardan, telefon görüşmelerinden, virüs bulaşmış web sitelerinden veya SMS mesajlarından gelen kimlik avı saldırılarına karşı koruyun.  VPN’i açın ve içerik bloklarını dolaşın; böylece çevrimiçi olarak bulduğunuz her şeyi okuyabilir, izleyebilir ve bunlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Aşkın ile  100 milyon yüklemeler , Avast Mobil Güvenlik ve Antivirüs sadece antivirüs çok daha fazlasını sağlar. İşte bu uygulamaya paketlenmiş diğer özelliklerden bazılarının bir örneği:

✔ Antivirüs Motoru
✔ Uygulama Kilidi
✔ Çağrı Engelleyici
✔ Hırsızlığa Karşı Koruma
✔ Fotoğraf Kasası
✔ VPN (Sanal özel ağ)
✔ Güç Tasarrufu
✔ Gizlilik İzinler
✔ Güvenlik Duvarı (yalnızca köklü Android için)
✔ RAM Boost
✔ Önemsiz Temizleyici
✔ Web Kalkanı
✔ WiFi Güvenliği
✔ WiFi Hız Testi

Yenilikler
VPN (Sanal özel ağ)  – Çevrimiçi etkinliklerinizi gizleyin ve istediğiniz yere, istediğiniz yere erişmek için konumunuzu değiştirin.

Şimdi premium özellikler sunuyoruz:

Hırsızlığa Karşı Koruma:  Cihazınızı otomatik olarak SIM değişiminde kilitleyin ve hırsızın fotoğraflarını ve ses kaydını gizlice çekin.
Sim Güvenliği:  SIM değişiminden sonra cihazı kayıp olarak kaydedin.
Uygulama Kilidi:  Herhangi bir uygulamayı PIN veya dokunma hareketi ile kilitleyerek güvenlik ve hassas içeriğin gizliliğini koruyun. En çok kullanılan uygulamalarınızı koruyun ve başkalarının bunlara erişemeyeceğinden emin olun – çocuğunuz veya bir davetsiz misafir değil.
Reklamları kaldırın:  reklamları Avast Antivirus deneyiminizden kaldırın .
Avast Doğrudan Destek:  Sorularınıza hızlı yanıtlar almak için doğrudan uygulamadan Avast ile iletişim kurun.

Avast Mobil Güvenlik ve Antivirüs

■  Antivirus Engine:  Virüs ve kötü amaçlı yazılım tarayıcısı, ilk kullanımda virüslü / tehlikeli uygulamaları ve Truva atlarını otomatik olarak tarar. Tam mobil koruma için Web ve dosya taraması içerir ve ayrıca casus yazılım ve virüslere karşı korur.
■  Önemsiz Temizleyici:  Gereksiz verileri, gereksiz dosyaları, sistem önbelleklerini, galeri küçük resimlerini, yükleme dosyalarını ve artık dosyaları anında temizler.
■  Çağrı Engelleyici:  Gizliliğinizi koruyun. Kara listenize telefon numaraları ekleyin ve sizinle iletişim kurmak istemediğiniz arayanları engelleyin.
■  Web Kalkanı:  Kötü amaçlı yazılım bulaşmış bağlantıların yanı sıra truva atları, reklam yazılımları ve casus yazılımları (gizlilik ve güvenli Web taraması, örneğin Chrome için) tarar ve engeller ve yanlış yazılmış URL’leri de düzeltir.
■  Wi-fi Güvenliği: Her ağın güvenliğini ve e-postasını kontrol edin, nerede olursanız olun göz atın ve ödeme yapın.
■  Fotoğraf Kasası:  Bir PIN koduyla fotoğraflarınıza erişimi korumanızı sağlar. Fotoğrafları Kasaya taşıdıktan sonra, şifrelenir ve gizlenir.
■  Güç Tasarrufu:  Wi-Fi, senkronizasyon, Bluetooth ve bataryanızı en çok tüketen ekran ayarları gibi ayarları yaparak cihazınızın batarya tüketimini azaltır.

Bu uygulama, Cihaz Yöneticisi iznini kullanır. Bu izin, cihazınızı my.avast.com adresinden uzaktan kilitlemenizi ve silmenizi sağlar.

avast antivirüs apk pro PC için tam ücretsiz eski versiyon 2018

avast anivirüs apk pro
avast antivirüs apk indir
avast antivirüs apk indir pc
avast antivirüs apk son sürümü
avast antivirüs apk mod
avast antivirüs apk 2018
avast antivirüs apk indir android için
avast antivirüs apk
avast antivirüs apk tam ücretsiz indir
avast antivirüs apk eski versiyon

Önceki sürümlerDaha fazla »
V6.11.6
26.7 MBAPK
Avast Mobile Security

2018/08/16

V6.11.4
26.5 MBAPK
Avast Mobil Güvenlik

2018/07/24

V6.10.13
22.8 MBAPK
Avast Mobil Güvenlik

2018/06/19

V6.10.9
23.9 MBAPK
Avast Mobil Güvenlik

2018/05/24

V6.10.7
23.8 MBAPK
Avast Mobil Güvenlik

2018/04/26

V6.10.4
23.7 MBAPK
Avast Mobil Güvenlik

2018/04/12

Bu uygulama görme engelli ve diğer kullanıcıları kimlik avı saldırılarına ve kötü amaçlı web sitelerine karşı korumak için Erişilebilirlik iznini kullanır.

Avast Mobile Security Antivirus Apk, özellikle Android akıllı telefonlar için cihazı dahili hasarlara karşı korumak için geliştirilmiş gelişmiş bir antivirüs programıdır. Sadece tehditleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda sonlandırır Çevrimiçi olarak göz atıyorsunuz ve virüslü bazı URL’leri açtınız ya da hesabınızı veya bilgilerinizi hacklemeye çalışan biri, telefonunuzu engellemek veya GPS kullanarak sizi takip etmek için SMS gönderiyor.

Benzer şekilde, çevrimdışı saldırılar cihazlara zararlı olabilir. Cihazınıza yüklenen tüm uygulamaları tarar ve gerçek zamanlı bir analizden sonra tarama işleminde bulunan her türlü virüsü tespit eder ve temizler. Zamanlamayı temizleyebilir, virüs koruyucularını güncelleyebilir, dosyaları silebilir, uygulamaları kaldırabilir veya yanlış bir pozitif rapor edebilirsiniz.

Bu şaşırtıcı yazılım parçasının getirdiği üç benzersiz özellik web kalkanı, güvenlik duvarı ve otomatik olarak spam çağrıları veya mesajları sesli postanıza veya spam klasörünüze gönderen bir mesaj filtresidir.

Çevrimiçi iş parçacığı ile karşılaştırıldığında, çevrimdışı tehdit tehlikeye daha açıktır. Truva Atı gibi popüler virüslerin bir kısmı ve daha fazlası nedeniyle daha fazla dosya silinme veya bozulma olasılığı vardır. Benzer şekilde, sisteminizin kurtarma işlemini gerçekleştirebilir.

Leave a Reply