Android Güvenlik için AVG AntiVirus Pro 2018’i indirin APK

Buradan  Android için ve Windows / Mac PC için benzer şekilde Android ve iOS aygıtları için Temiz Master Mod APK 2018 Pro Apkpure uygulamasını indirebilirsiniz .

Temiz Master APK’yi aşağıda verilen doğrudan indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Şimdi İndirin

Temiz usta mod indir APK 2018 Pro Apkpure

Temiz usta mod indir APK 2018 Pro Apkpure

Clean Master , uzay temizleyici ve antivirüs ile en iyi optimizasyon aracı, sizin telefon kalmasına yardımcı olur  temiz ve güvenli  virüslerden. Ayrıca Clean Master yeni özellikler Family Locator ekledi ; Size daha acil aile güvenliği ve eğlence sunmak için Nakit ve  Nakit Tekerleği  kazanın  .

Master Key İşlevlerini Temizle:

HAZIR TEMİZLEYİCİ (HAZIR DOSYALARI)
Clean Master  , telefonunuzu yavaşlatan gereksiz, artık ve önbellek dosyalarını kaldırarak depolama alanınızı boşaltmanıza yardımcı olur  .
Profesyonel temizleyicimizle, yanlış dosyaları silmek konusunda endişelenmeden Facebook, Messenger, WhatsApp, Instagram gibi sosyal uygulamalardan önbellek verilerini temizlemekten çok daha fazla alan kazanabilirsiniz.

BEDAVA ANTIVIRUS
Virüsleri  tüm uygulamalarda tarar (önceden yüklenmiş veya değil),   virüsleri, truva atlarından korumak için telefonunuzu virüslerden korumak için virüsleri bloke eder ve temizler ;

📍  Family Locator — Aile grupları oluşturun, aile üyelerinizin GPS konumlarını izlemeye devam edin ve onları güvende tutun;

Özel Fotoğraf – Fotoğraf Kasanız
Özel Fotoğraf, fotoğraflarınızı şifreleyerek güvende tutar. Özel Fotoğraf ile,  başkalarının  gizliliğinizi görmesini ve korumasını istemediğiniz fotoğrafları gizleyebilirsiniz .

🌟 WiFi SECURITY
Clean Master, sahte WiFi ve yetkisiz bağlantıları tespit etmek için WiFi Güvenliği özelliğini ekledi  . Telefonunuzu güvenli olmayan genel WiFi erişiminden koruyun.

OO BOOST MOBILE
One Tap Boost , RAM’i serbest bırakarak telefonu hızlandırmaya yardımcı olur  . Cep telefonunuzu güçlendirdikten sonra, ne kadar hızlı olduğunu görmek için bir hız testi yapabilirsiniz.

🔋 PİL TASARRUFU
Clean Master,  çalışan uygulamaları hazırda bekletme moduna alarak pil gücünden tasarruf etmenize ve pil ömrünü uzatmanıza yardımcı olur  .

Master
Game Master Game Master ile oyunlarınızı yönetebilir, oyunların yüklenme hızını artırabilir ve burada daha eğlenceli oyunlar bulabilirsiniz.

Diğer optimizasyon özellikleri
☆ CHARGE MASTER- Aşırı şarjı önler, şarj durumunu gösterir ve şarj ederken uygulama mesajını görüntüler.
☆ APPLOCK- Bir AppLock PIN kodu veya desen ile uygulama gizliliğinizi güvende tutar.
☆ iSWIPE – Diğer uygulamalara ve araçlara hızlı erişim.
☆ APP MANAGER – Uygulamaları yedekle ve kaldır.

Google Play’de dünyanın önde gelen alan temizleyici ve antivirüs uygulaması olan Clean Master. 

Clean Master’ı daha akıllı ve kullanışlı hale getirmek için bazı güçlü özellikler ekledik. Bu özellikler ek telefon izinleri gerektirir.
Kişisel bilgilerinizin hiçbirinin Gizlilik Politikası uyarınca toplanmayacağından emin olabilirsiniz.

1.New önemsiz temiz motor, temiz önemsiz mesajlar ve daha fazlasını ekledi (SMS, Rehber, Arama Kayıtları, Takvim ve Konum izinleri
gerektirir)
2. Kilit ekranında telefonunuzla etkileşime girmenin yeni yolu (Mikrofon izni gerektirir) telefonunu güzelleştir

Yeni özelliklere şimdi yalnızca bazı kullanıcılar erişebilir, önceden denemek için bizimle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.

Akıllı verilerin işlevselliğini artırın
Çalışan uygulama (lar) ın JUNK CLEANER (JUNK FILES) önemsiz dosyaları tanıma özelliğini geliştirmek için bulut motoru için yüklü uygulama listesi ve uygulamalarının kurulum klasörü içeriğini kullanacağız. bulut motorunun durumu, BOOST MOBILE ve BATTERY güç tasarrufu kabiliyetini arttırır.

Özel Fotoğrafta kayıtlı olan kullanıcı hesabı bilgilerinin gizliliği, veri güvenliğini sağlamak için güvenli ve güvenilir bir mekanizma sağlayan Google Firebase hizmetine dayanır.

Temiz usta APK ayna yok reklamlar eski versiyon

temiz usta apk indir
temiz usta apk pro
temiz usta apk firestick
temiz usta apk 2018
temiz usta apk mod
temiz usta apkpure
temiz usta apk ateş tv
temiz usta apk eski versiyon
temiz usta apk reklamları
temiz usta apk ayna

Önceki sürümlerDaha fazla »
V6.13.5
21.6 MBAPK
Clean Master

2018/09/14

V6.13.4
21.5 MBAPK
Temiz Master

2018/09/10

V6.13.3
21.3 MBAPK
Temiz Master

2018/09/03

V6.13.1
20.8 MBAPK
Temiz Master

2018/08/22

V6.12.9
20.7 MBAPK
Temiz Master

2018/08/10

V6.12.8
20.6 MBAPK
Temiz Master

2018/08/02

Temiz Usta güvenlik, Android mobil performansı ve katil özelliklerine göre optimize etmek gözlerini tutan bir all-in-one uygulamasıdır. Arka planda çalışan istenmeyen işlemi ortadan kaldırır. Her türlü virüsü temizler.

Clean Master APK, cihazı Android cihazlarının dahili hasarlarından korumak için özel olarak hazırladığı gelişmiş bir virüsten koruma programıdır. Sadece tehditleri tespit etmekle kalmaz, aynı zamanda sonlandırır Birine göz atıyorsunuz ve virüslü bazı URL’leri açtınız veya hesabınızı veya bilgilerinizi hacklemeye çalışan birisi, telefonunuzu engellemek veya GPS kullanarak sizi takip etmek için SMS gönderiyor.

Benzer şekilde, çevrimdışı saldırılar, cihazlar için zararlı olabilir. Cihazınıza yüklenen tüm uygulamaları tarar ve gerçek zamanlı bir analizden sonra tarama işlemlerinde bulabileceğiniz her türlü virüsü tespit eder ve temizler. Zamanlamayı temizleyebilir, virüs koruyucularını güncelleyebilir, dosyaları silebilir, uygulamaları kaldırabilir veya yanlış bir pozitif rapor edebilirsiniz.

Bu şaşırtıcı yazılım parçasının getirdiği üç benzersiz özellik web kalkanı, güvenlik duvarı ve otomatik olarak spam çağrıları veya mesajları sesli postanıza veya spam klasörünüze gönderen bir mesaj filtresidir.

Çevrimiçi iş parçacığı ile karşılaştırıldığında, çevrimdışı tehdit daha tehlikelidir. Truva Atı ve daha pek çok popüler virüs nedeniyle bazı dosyalarda silinme veya bozulma olasılığı daha yüksektir. Benzer şekilde sisteminizin kurtarma işlemini gerçekleştirebilir.

Leave a Reply